4 auksiniai patarimai, kaip apsipirkti mokyklai be streso

Mergaitė su pirkiniais / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-08-30 14:55
„Oi, reikia... Visko!“ – frazė, kurią dažnas mūsų ištariame paskutinįjį rugpjūčio savaitgalį. Vaiko rudens sezono spinta byloja: kai kas jau išaugta, labai sudėvėta, o gal tiesiog nebemadinga. Tiesa ta, kad rūbų ir avalynės paieškos, ypač paaugliui, gali tapti tikru galvos skausmu. Pateikiame keletą įžvalgų, kaip apsipirkti sėkmingai ir su gera nuotaika!

1. Pradėkite nuo spintos tyrimo

Prieš ruošdamiesi šturmuoti prekybos centrus, nuodugniai ištirkite, kas jau yra vaikų rūbų spintose, komodose bei batų dėžėse. Pirmiausia, viską ištraukite – taip bus lengviau matyti derinius, kuriuos galite sukomponuoti iš jau turimų daiktų, taip pat, ko trūksta artimiausiam sezonui.

Jeigu turite daugiau vaikų, verta paieškoti galimų mainų. Galbūt vyresniųjų rūbai tiks mažesniesiems, arba bus gerų daiktų, kurių vienas ar kitas vaikas nenori nešioti, ir jie tiks kitam.

Geresnės kokybės, tačiau išaugtus ar vaikams nepatinkančius rūbus bei batus galima atiduoti labdarai arba pasiūlyti pažįstamų šeimų vaikams. Ateityje planuojant šeimos pagausėjimą, juos taip pat galima išsaugoti – tvarkingai suvakuumuoti ir sandėliuoti.

Tiesa, nereikėtų gailėti tų daiktų, kurie jau yra praradę savo kokybinę vertę – išblukę, nudėvėti, negrįžtamai pažeisti. Juos tiesiog išmeskite arba kūrybiškai panaudokite buityje.

Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.
Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.

2. Susidarykite pirkinių planą

Tai – bene svarbiausias etapas. Žinodami, ko reikia, tiksliai galėsite susiplanuoti visus pirkimo etapus.

Į pirkinių planą svarbu įtraukti ne tik būtinuosius ar pageidaujamus daiktus, tačiau ir numatyti biudžetą, kurį galite skirti pirkiniams. Visa tai reikėtų daryti kartu su vaiku. Taip jis matys ne tik, ko reikia, bet ir kiek gali viskam išleisti.

Paaugliai dažnai nori vieno ar kito žymesnio prekinio ženklo aksesuaro, kuris paprastai kainuoja daugiau. Tokiu atveju, svarbu drauge ieškoti kompromiso. Tarkime, jei vaikas nori brangesnių batelių, tuomet jis turės išsirinkti pigesnį megztuką ar striukę, ir atvirkščiai.

Dar vienas patarimas – numatytą pirkiniams sumą išsiimkite grynaisiais. Taip už savo prekes galės atsiskaityti ir vaikas, ir taip kiekvieną sykį mokėdamas matys, kiek pinigų išleido, o kiek dar liko.

Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.
Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.

3. Susiplanuokite tą dieną

Apsipirkimo diena, visai kaip atostogos – norint, kad ji praeitų sklandžiai, teiktų abipusį džiaugsmą, pravartu turėti išankstinį planą ne tik, kur tą dieną vyksite, bet ir vietą, kur sustosite pailsėti, pavalgyti ar atšvęsti apsipirkimo dienos pabaigą.

Idealu, jeigu viskas, ko reikia, yra vienoje vietoje. Atsirinkite tuos prekybos taškus, kurie turi kuo gausesnę jums reikiamų prekių pasiūlą. Venkite didelių atstumų tarp prekybos taškų. Kuo mažiau blaškysitės, tuo mažiau ir pavargsite. Ne paslaptis, kad geriausiai apsirinkinėti sekasi tuomet, kai esame pakilios nuotaikos!

Beje, turintiems daugiau vaikų bei, žinoma, galimybę skirti apsipirkimui ne vieną dieną, patartina tokią dieną susiplanuoti atskirai su kiekvienu vaiku. Taip galėsite kiekvienam iš jų skirti dėmesio po lygiai.

Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.
Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.

4. Rinkitės derinius

Auksinė taisyklė, kuri galioja visuomet, renkantis rūbus bei avalynę – ieškokite ne paskirų daiktų, bet jų derinių. Įsigiję keletą gražių, geros kokybės daiktų, niekada nepritrūksite įvairovės.

Svarbu apie derinius galvoti kartu su vaiku, kad jau parduotuvėje jis išmoktų matyti, o vėliau – savarankiškai susiruošti savo kasdienį garderobą.

Nepamirškite, kad nedideli akcentai, pavyzdžiui, stilinga liemenė, dailus šalis, diržas, spalvingos kojinės – aksesuarai, leidžiantys sukurti savitą, originalią stilistinę vienovę.

Pabaigai, svarbu, kad daiktas, kurį renkatės kartu su vaiku, pirmiausia patiktų jam pačiam. Tokį rūbą ar batelį jis mielai dėvės, avės bei saugos. Jei vaikas abejoja daiktu, jį matuojantis nematote džiaugsmo jo akyse, tuomet ieškokite kitų alternatyvų. Senas posakis byloja – kas ieško, tas randa!

Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.
Vaikų aprangos stilius/ KidzOne nuotr.

„KIDZONE“ parduotuvės kviečia visus vaikus pasiruošti rugsėjui ir visam rudens sezonui. Jūsų laukia nauja, stilinga ir ypač patogi „COCCODRILLO“ rudens kolekcija!

„COCCODRILLO“ prekės ženklo drabužiai ir batai tiks visoms mažųjų vaikų veikloms: šokiams, būreliams, mokyklai, šventėms, sportui, aktyviam laikui lauke, miesto pramogoms.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai