4 natūralių naminių priemonių receptai imuniteto stiprinimui

Tradicinė ir alternatyvi medicina
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-15 09:05
Atvėsus orams lyg iš gausybės rago pasipila įvairiausios ligos: sloga, kosulys ir pan. Nebūtina iškart bėgti į vaistinę pirkti cheminių vaistų, galima pabandyti sustiprinti imunitetą ir natūraliomis priemonėmis, kad negalavimai nesikartotų.
  • Šaukštą dilgėlių užpilkite stikline kambario temperatūros vandens ir įstatykite į didesnį indą su vandeniu. Kaitinkite 15 min. Palikite 45 min. atvėsti. Nukoškite. Įpilkite virinto vandens (kad būtų ankstesnis kiekis). Gerkite po 0,5 stiklinės 2 kartus per dieną.

  • Sumaišykite vienodą kiekį dilgėlių lapų ir čiobrelių. 2 šaukštus vaistažolių mišinio užpilkite 2 stiklinėmis verdančio vandens. Palaikykite 10 min. ir nukoškite. Gerkite po 2 stiklines kasdien mažiausiai mėnesį. Ši arbata skatina eritrocitų gamybą, iš organizmo šalina skysčių perteklių.

  • Sumaišykite 5 smulkintus česnakus, 0.5 kg medaus, 5 su odele sumaltas citrinas (prieš tai vaisius nušveiskite soda). Košelės galite valgykite, kiek norite, bet ne mažiau kaip po šaukštą 2 kartus per dieną.

  • Išsispauskite morkų ir burokėlių sulčių (pastarieji šakniavaisiai turi būti apvalūs, pailgi netinka). Morkų sulčių reikia 3 kartus daugiau negu burokėlių. Prieš gerdami, į sultis įpilkite šlakelį sėmenų aliejaus.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai