4 sekso pozos, kurių vyrai stengiasi vengti

Seksuali pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-07-12 20:03
Kalbant apie seksą, vyrai greičiausiai darys viską, ko jūs norėsite. Arba bent jau labai labai stengsis. Tačiau, gerai pagalvojus, neišvengiamai turi būti sekso pozų, kurias vyrai mėgsta mažiau nei kitas.

Todėl žurnalas „Men‘s Health“ savo „Facebook“ paskyroje apklausė 724 sekėjus, kokių gi pozų – ir kodėl – jie nemėgsta, rašoma womenshealthmag.com.​

Kaip paaiškėjo, 37 proc. vyrukų sakė niekada net nebandę jiems nepatinkančios sekso pozos. Tačiau didžioji dauguma vaikinų teigė, kad tikrai išbandė klaikių pozų, o tiksliau – stovint ir gulint susiglaudus šonu.

Taigi, ką gi vyrukai turi prieš seną gerą stovimo sekso sesiją? Na, pasirodo, yra pakankamai sudėtinga atitaikyti teisingą įsiskverbimo kampą: „Gal mes abu per žemi? Vis nepavyko atitaikyti tinkamo kampo. Mano partnerei vis nepavyko pakankamai išsiriesti, pakreipti užpakaliuko“, – teigia vienas respondentas.

„Dėl mūsų ūgių skirtumo mums sunku tai įgyvendinti, – teigia kitas. – Buvo labai nejauku ir nepatogu, ir galiausiai man teko pasistiebti“, – rašo kitas.

Štai ką vaikinai kalba apie judesius gulint šonu:

„Man skaudėjo varpą, kadangi ji riesta.“

„Labai keistas jausmas, kadangi nelabai gali judėti ir iš tiesų mėgautis seksu.“

Pagrindinė priežastis, dėl kurios vyrukams nepatinka kažkuri sekso poza, – jos atlikimas yra labai keistas, nerangus.

Kitos pozos, kurių vaikinai stengiasi vengti, yra atbula jojikė (moteris sėdi ant gulinčio vyro, atsukusi jam nugarą) ir 69.

Kiekvienam savo.

Galų gale, apklausos autoriai pasidalina ir poza, kurią vyrai tiesiog dievina, – tai šuniuko poza (moters klūpi ant keturių, vyras už jos)! Apytiksliai 38 proc. vyrų sakė mėgstantys šią pozą labiau nei kitas. Misionieriaus poza geru atotrūkiu liko antroje vietoje.

O kaipgi sužinoti, patinka jūsų vaikinui kažkokia poza, ar ne? Na, dauguma vaikinų (51 proc.) teigė, kad yra apie tai kalbėję su savo partnerėmis, tačiau likę 49 proc. tiesiog tylėjo.

Nors vaikinams ne naujiena įvaldyti ir gerai atlikti nelabai jiems patinkančias sekso pozas, seksas yra daug smagesnis, kai jis nėra tiesiog trynimasis (tiesiogine to žodžio prasme). Aptarkite abiem patinkančias ir nepatinkančias sekso pozas ir atsiduokite malonumui.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai