6 dalykai, apie kuriuos vyrai linkę moterims meluoti

Pora
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-22 16:59
„Jis sako tiesą ar meluoja?“ – klausimas, kuris tikriausiai ne kartą sukosi jūsų galvoje. Ir vis tik išties yra dalykų, apie kuriuos vyrai dažniausiai linkę meluoti...

Amžius. Priimta manyti, kad amžių nutylėti labiau linkusios moterys, bet, pasirodo, tai daro ir stipriosios lyties atstovai. Beje, moterys dažniau save pajaunina, o vyrai, atsižvelgdami į situaciją, sau metų gali pridėti ar atimti.

Kiek buvo moterų? Žmonės turi įprotį meluoti apie turėtą seksualinių partnerių skaičių. Kad paveikslas atspindėtų realybę, moterų nurodytą skaičių reikia padauginti, o vyrų padalyti iš keturių.

Nuoširdūs jausmai. Priimta manyti, kad vyrai neverkia ir beveik niekada nekalba apie tikruosius jausmus ir išgyvenimus. Pagrindinė priežastis – jie nori atrodyti stiprūs. Užuot atsivėrę ir pasidaliję emocijomis, jie mieliau pasako, kad viskas yra gerai. Bet dažniausiai tai netiesa.

Negirdėjau skambučio. Ji skambina, jis neatsako. Nesvarbu, kaip teisinasi, iš tikrųjų tuo metu jis tiesiog nenori su ja kalbėti ir pranešti, kur yra. Reikia pripažinti, kad moterys taip pat griebiasi šios strategijos, ir net dažniau nei vyrai.

Uždarbis. Apie savo atlyginimą vyras gali meluoti dėl daugelio priežasčių, bet viena pagrindinių – moters materialinė padėtis. Jeigu moteris pasiturinti, jis gali padidinti savo uždarbio skaičius, nes nenori atrodyti prastesnis. Taip pat melą skatinti gali nepasitikėjimas savimi arba pagyrūniška prigimtis. Bet pasitaiko ir tokių situacijų, kai vyrai tyčia sumenkina gaunamas pajamas arba apie jas visai nekalba, nes laiko tai asmeniniu reikalu.

Moters išvaizda. Jeigu dailiosios lyties atstovė paklausia, kaip ji atrodo, o vyras atsako miglotai ar net meluoja, gali būti, kad dėl to kalta moteris. Galbūt kažkada nuoširdžiai į tokį klausimą atsakęs partneris sulaukė audringos reakcijos ar net ašarų. Kartą taip sureagavusi, moteris turi suprasti, kad atviro atsakymo iš brangiojo nebesulauks. Jeigu nori sąžiningos nuomonės, privalo išmokti tinkamai ją priimti.

Ji24.lt