7 dalykai, kuriuos iškart po išsiskyrimo daro vyrai

Vienišas vyras
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-21 09:59
Išsiskyrimas emociškai sunkus tiek moterims, tiek ir vyrams. Kuomet ateina supratimas, kad ilgą laiką puoselėti santykiai pasiekė ribą ir metas sukti skirtingais keliais, apima didžiulis nusivylimas, o širdyje atsiveria tuštuma.

Moterys su tuo tvarkosi įvairiai, tačiau ašarų negaili dažna iš jų. O kaipgi po išsiskyrimo elgiasi vyrai? Nors nuo pat vaikystės jie yra mokomi būti stiprūs ir fiziškai, ir emociškai, tai dar nereiškia, kad stiprioji lytis neturi jausmų – tik išreiškia jie juos gal kiek kitaip nei moterys.

Portalas womanitely.com atskleidžia, kaip po sunkaus išsiskyrimo elgiasi skirtingų tipų vyrai.

Susitelkia į save

Yra vyrų, kurie į santykius panyra it į beribį vandenyną. Aukodami savo interesus ir visiškai atsiduodami savo mylimai moteriai, santykiuose jie praranda tikrąjį save: savo identitetą ir stilių, pamiršta savo poreikius ir nuolat bando prisitaikyti prie dažnai gan reiklios savo antrosios pusės norų.

Išsiskyrimas šiems vyrams dažniausiai tampa didžiausia gyvenimo tragedija, kuri galiausiai – po daug skausmo ir pastangų, jiems išeina į naudą. Išsiskyrimas jiems leidžia įkvėpti gurkšnį tyro oro, pažvelgti į pasaulį kitu kampu ir suprasti, kad laikas sau bei asmeninis tobulėjimas yra lygiai tiek pat svarbūs, kaip ir santykiai. Šie vyrai tik išsiskyrę išties išmoksta gyventi ir tik praradę savo antrąją pusę, jie pagaliau atsisuka ir labiau susitelkia į save.

Skausmą išlieja sporto salėje

Vietoj apsilankymo pas psichologą ar nuoširdaus pokalbio su geriausiais draugais apie juntamą emocinį skausmą po išsiskyrimo, daugelis stipriosios lyties atstovų kur kas mieliau renkasi sporto klubą. Ši „šventa“ jiems vieta sumažina juntamą stresą, padeda išsigydyti širdies žaizdas ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Santykiais nusivylusiam vyrui bokso kriaušė yra pati geriausia draugė. Ji padeda išsilieti ir nuleisti garą, išleisti ilgai kauptą ir užslėptą pyktį bei nusivylimą.

Bando ją susigrąžinti

Jei vaikinas laiku supranta, kad praranda mylimą merginą ir kad išsiskyrimas yra jo kaltė, jis tikrai bandys ją susigrąžinti, kol dar ne vėlu. Jis bus pasiruošęs pasikeisti, pasiryžęs padaryti stebuklus vien tam, kad tik gautų išsvajotą atleidimą. Tik šių bandymų sėkmė dažniausiai priklauso ne tik nuo pažadų, bet ir nuo nuoširdžių veiksmų.

Tampa priklausomas nuo socialinių tinklų

Išsiskirdami mylimieji vienas kitiems prišneka ne pačių maloniausių dalykų ir šie žodžiai skaudina ne tik merginas, bet ir vaikinus. Ir nors stiprioji lytis niekad neverks ant geriausio draugo peties, savo jausmus išreikšti viešoje erdvėje gali ir jie – dažniausiai filosofinėmis mintimis savo naujienų sraute arba bandymais įrodyti, kad meilė tėra pralaimėjimo žaidimas, moterys – siaubingi padarai, o gyvenimas – neįtikėtinai žiaurus. Šio tipo vyrams būna nepaprastai sunku atleisti savo buvusiai merginai ir ją paleisti.

Duoda sau priesaiką

Daugelis vyrų po sunkaus išsiskyrimo pasižada sau daugiau NIEKADA GYVENIME neįsimylėti. Šiuo momentu jiems tesinori vienišumo, ramybės ir atsipalaidavimo, mat širdyje jie junta tik nusivylimą, antipatiją ir didelį skausmą dėl iširusių santykių. Jie kenčia. Ir kenčia ilgai.

Laimė, kad bėgantis laikas išgydo sunkiausias žaizdas, ir galiausiai noras kurti ilgalaikius santykius – vėl sugrįžta.

Prisimena senus draugus

Išsiskyrimas kiekvienam vyrui pakeičia gyvenimą – atsiranda kur kas daugiau laisvo laiko, kurį norisi išnaudoti naudingiau nei sėdėti prie televizoriaus ir gailėtis savęs. Būtent dėl to dažnas vyras atnaujina santykius su senais savo draugais, tačiau ne tam, kad pasiguostų, o kad – nukreiptų savo mintis, atsipalaiduotų ir susidėliotų mintis galvoje. Gera kompanija, puikiai praleistas laikas ir nukreiptos mintys nuo savigailos padeda šiems vyrams išgyti.

Daro klaidą, kurios vėliau gailisi

Vyrams, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be intymiųjų malonumų, išsiskyrimas su savo mergina gali tapti tragedija. Tokiu atveju jie pradeda ieškoti greito ir lengvo nuotykio be įsipareigojimų. Ir nors kai kuriems tai išties gali padėti susigrąžinti pasitikėjimą savimi – kitiems tokie nuotykiai tik dar labiau apsunkina emocinę savijautą.

Ji24.lt
Temos:
Vyras Santykiai