7 mylimojo paslaptys, kurių nevalia išduoti

Pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-04-03 18:48
Būdami kartu, vis geriau imate pažinti vienas kitą: dalijatės mintimis, svajonėmis, tikslais ir, žinoma, paslaptimis. Tačiau kuriai mūsų nepasitaiko netyčia prasitarti apie tai, ką vyrai paprastai laiko po devyniais užraktais... Vis dėlto kartais verta prikąsti liežuvį, kad neįžeistumėte mylimojo ego. Taigi, kokios paslaptys draugų ir draugių kompanijoje turėtų būti tabu?
  1. Jo baimės. Net jeigu drąsiai visiems sakote, kad bijote odontologo ar tamsos, vargu ar jūsų mylimasis bus patenkintas išgirdęs, kaip su kitais žmonėmis jūs aptariate jo baimes. Kodėl? Pirma, vyras jums patikėjo savo paslaptį. Vadinasi, išduoti jos niekam nevalia. Antra, kitų akyse jis gali pasirodyti netvirtas ir silpnas. Kaip teigia santykių ekspertė Sue Johnson, „tai pirmas žingsnis, jeigu norite prarasti mylimojo pasitikėjimą“.

  2. Seksualinis jūsų gyvenimas. Ne paslaptis, kad moterys mielai liežuvauja net intymiausiomis temomis, bet šiuo atveju pasistenkite susilaikyti. Argi moteriai būtų malonu išgirsti, kaip vyras su draugais aptarinėja jos išvaizdos subtilybes ar, dar blogiau, aistringumą? Taigi verčiau nesakykite draugėms to, ko pačios nenorėtumėte išgirsti apie save. Seksualinis gyvenimas tegul būna jūsų paslaptis. Tokie intymūs dalykai paverčia pažeidžiamą ne tik vyrą, bet ir moterį.

  3. Jo įpročiai. Tarkime, jis visuomet pamiršta nuleisti klozeto dangtį ar išmėto nešvarius drabužius po visą vonios kambarį. Nors jus tai erzina, argi būtina tai skelbti visam pasauliui? Esame tikri, kad ir kiekviena moteris turi tokių įpročių, kurie antrąją jos pusę tiesiog varo iš proto! Tačiau jeigu abu galite pasijuokti iš savęs ir į tai žvelgiate su humoru, retkarčiais visai smagu tokiomis temomis pašmaikštauti draugų kompanijoje...

  4. Jam nesiseka darbe arba jis uždirba nedaug. Dauguma vyrų laikosi nuomonės, kad jie turi išlaikyti šeimą ir užtikrinti šviesą, sočią ir turtingą ateitį. Nepaisant to, ne visuomet pastangos duoda vaisių. Krizė darbe gali smarkiai paveikti šeimos santykius. Tiesa ta, kad vyrai į nesėkmes profesinėje srityje reaguoja labai jautriai, todėl jie tikrai sunkiai pakęstų faktą, jog apie tai išpliurpėte visoms draugėms.

  5. Jis nepraktiškas. Nemoka sutaisyti varvančio čiaupo, o vinis geriau įkaltų jūsų mažylis. Ne kiekvienas vyras yra stalius, santechnikas, dažytojas ir visų galų meistras. Gali būti, kad jam kur kas labiau sekasi, pavyzdžiui, gaminti šedevrams prilygstančius patiekalus... Tačiau aplinkiniai gali pamanyti (ypač jeigu nesiliausite apie tai kalbėjusios), kad jūsų išrinktasis nėra vyriškas. Verčiau akcentuokite teigiamas vyro puses, o ne tas, kuriomis jis nesididžiuoja.

  6. Tikroji jo nuomonė apie jūsų šeimą, draugus ir artimuosius. Ne visoms moterims patinka vyro draugai, ne visi vyrai eina iš proto dėl mylimosios artimųjų. Gal tai ir nėra pati smagiausia situacija, tačiau juk norisi, kad visi bendrautumėte bent jau dalykiškai, ar ne? Nesugadinkite santykių nusprendusios paliežuvauti, ką mylimasis kada nors pasakė, pastebėjo ar nepritarė kai kuriems nors jūsų šeimos ar draugų veiksmams. Nemaloniai pasijus visos pusės. Be to, galite ir pati atsidurti tokioje nepavydėtinoje situacijoje. Tiesa, jeigu vyras nuolat menkinančiai atsiliepia apie jūsų artimuosius, susimąstykite ir pasistenkite situaciją pakreipti pozityvia linkme – išsakykite, kad jums tai nepriimtina.

  7. Sunkūs laikai, kurių jis nenori prisiminti. Kiekvienas turime paslapčių, kurias norime laikyti giliausioje sielos kertelėje ir niekuomet neištraukti. Sunkūs išgyvenimai, kuriuos vyras jums patikėjo, turėtų likti tik tarp jūsų, nesvarbu, ar tai būtų liga, artimo žmogaus praradimas, skurdas ir pan. Dalytis jo istorija be leidimo ne tik negražu, bet ir netaktiška. Taigi verčiau susilaikykite nuo komentarų vyrui skaudžia tema.

Ir atminkite, kad visa tai, ką išduodate apie savo mylimą žmogų, gali pakeisti aplinkinių požiūrį ir nuomonę apie jūsų šeimą. Yra dalykų, kuriuos verta pasilaikyti tik sau. Taigi verčiau dalykitės smagiomis istorijomis, o paslaptis saugokite savo širdyse.

Naujausi straipsniai