7 vyrų tipai, su kuriais nevertėtų kurti rimtų santykių

Vyras
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-10 15:45
Vyrus galima būtų suskirstyti į dvi kategorijas: vienus galima vertinti kaip galimus partnerius rimtiems santykiams, o nuo kitų reikėtų laikytis atokiau. Kodėl? Į šį klausimą tinklalapis womanclub.in.ua atsako – todėl, kad, geriausiu atveju, jūs tiesiog su jais veltui praleisite laiką, o blogiausiu... Geriau apie visus nuo pradžių.

Jūsų dėmesiui tinklalapio psichologų pateikiami 7 vyrų tipai, su kurias geriau niekada nesusitikėti.

Patologinis pavyduolis

Ką besakytų psichologai apie pavydo jausmą, moterims visgi malonu matyti, kai mylimas žmogus demonstruoja šį jausmą. Vadinasi, tikrai nėra abejingas – pagalvoja dažna iš mūsų. Iš dalies mes esame teisios. Tačiau kartais pavydas gali įgyti tokius siaubingus pavidalus, kad tai gali paversti jūsų gyvenimą nepakeliamu.

Sutikite, kad vienaip atrodo žaismingas priekaištas dėl to, kad buvote per daug maloni simpatiškam kaimynui, ir visai kitaip „aistringas tardymas“ dėl to, kodėl namo grįžote pusvalandžiu vėliau. „Ai, užsiplepėjai su draugėmis prie kavos puodelio? Draugių vardai, telefonai ir adresai! Ir kodėl susitikimui su draugėmis reikia vilkėti palaidinę su tokia gilia iškirpte?..“

Ar jūs pasiruošusi atlaikyti tokį nuolatinį spaudimą? Jeigu ne, kuo greičiau palikite pavyduolį. Nelaukite žeminančių jūsų santykių aiškinimo scenų.

Kaip vaikine atpažinti pavyduolį? Būkite atidi. Jeigu jau trečio pasimatymo metu jis užduoda tokius klausimus, kaip „Kur tu buvai vakar vakare – aš tau skambinau, nekėlei ragelio...“, vadinasi, prieš jus galimai patologinio pavyduolio pavyzdys.

Mamytės sūnelis

Jeigu surizikuosite kurti rimtus santykius su šio tipo vyru, būkite pasiruošusi tam, kad visada būsite trise: jūs, jūsų išrinktasis ir jo visur esanti mama.

Mamytės sūneliai dažniausiai užauga nepilnose šeimose, kur būna auklėjami mamos ir močiučių, arba pilnose šeimose, kuriose mama – griežta ir valdinga – engia ir vyrą, ir sūnų.

Mamytės sūnelis gali atrodyti pakankamai suaugęs ir savarankiškas žmogus, turėti gerą darbą, gal net verslą, važinėti prabangiu automobiliu ir gyventi atskirai. Tačiau atidžiau pažiūrėjus, greitai pamatysite, kad mama stebi, ką jis valgo, parenka jam kaklaraiščius ir net kišasi į jo santykius su draugais.

Kai horizonte pasirodo konkurentė (o jus esate pati tikriausia konkurentė, kovojant dėl mylimo sūnelio laiko ir dėmesio), ji iš karto jus ima vertinti kaip kvietimą į dvikovą. O kare visos priemonės tinkamos. Tad pripraskite prie to, kad jūs ne taip kalbate, ne taip skalbiate, ne taip atrodote, žodžiu, ne visai tai, ko jam, mamytės sūnaitėliui, reikia. Neverta nusiminti ir priimti asmeniškai – bet kuri moteris šalia mamytės sūnelio bus „ne tokia“. Ir jeigu toks sūnelis tylėdamas sutinka su mamos nuomone, bėkite nuo jo kuo toliau.

Besišypsantis vyras
Besišypsantis vyras

Priklausomas (alkoholikas, narkomanas, žaidėjas)

Visi vyrai turi kokius nors pomėgius: žvejyba, futbolas, žuvyčių veisimas ar seno automobilio „surinkimas-išrinkimas“ garaže – tai, bet kokiu atveju, puiku. Tačiau jeigu jūsų išrinktasis renkasi vienintelį pomėgį – išgėrinėti su kompanija iki sąmonės netekimo, tai jau grėsmingas ženklas.

Žiniasklaidoje tenka skaityti ne vieną istoriją apie tai, kaip neįtikėtinų moters pastangų dėka priklausomas nuo narkotikų, alkoholio ar azartinių žaidimų vyras sugeba grįžti į normalų gyvenimą. Deja, bet tai yra pavieniai atvejai, dažniausiai tokios istorijos turi visai kitokią pabaigą.

Jeigu jus nenorite visą gyvenimą skirti priklausomybių gydymui ar kovai su visa griaunančia aistra, atsisakykite kuo anksčiau santykių su priklausomu žmogumi. Pasaulyje pilna vyrų, kurio didžiausiu susidomėjimu ir aistra galite tapti jūs, o ne butelis ar simboliai ant žaidimo automato.

Moterų kolekcininkas

Donžuanas, Kazanova ar paprasčiausiai mergišius. Tokie vyrai yra nepaprastai patrauklūs – pasitiki savimi, atsipalaidavę, moka sakyti nebanalius komplimentus, galantiški. Kaip čia atsilaikysi?

Prieš tai, kai visa galva pasinersite į santykius su tokiu vyru, paklauskite savęs – kodėl toks gražuolis, kurio glėbyje buvo gausybė neprastų moterų, taip ir nepasirinko vienos? Galvojate, kad jūs ir būsite ta vienintelė? Norite būti numeris 64? Bandykite. Tik nekurkite jokių planų – greičiausiai būsite taip pat lengvai pamiršta, kaip buvote užkariauta. O jis toliau leisis į savo trofėjų medžioklę.

Vyras / 123RF.com nuotr.
Vyras / 123RF.com nuotr.

Alfonsas

Išgirdus šį žodį prieš akis iškyla vaizdas jauno, simpatiško vyro, kuris be gėdos jausmo naudojasi nejaunos, bet pasiturinčios moters palankumu. Tačiau šiuolaikiniai alfonsai gali gerokai skirtis nuo šio klasikinio vaizdo.

Alfonsu gali būti ir iš pirmo žvilgsnio solidus vyras, kuris šiuo metu išgyvena „juodą periodą“, nes jis buvo priverstas palikti žmoną ir „būdamas padoriu žmogumi, viską paliko jai ir vaikams“. Gali būti ir toks variantas – jis buvęs sėkmingas verslininkas, nukentėjęs dėl savo širdies gerumo. Variantų gali būti gausybė.

Visų šių istorijų tikslas – sukelti gailestį moterį, kad ji imtųsi globoti „kankinį“. O jam reikia visai nedaug: pinigų, „kol atsistos ant kojų“, ir būsto „kuriam laikui“. Tik visai tai gavęs alfonsas kažkodėl visai neskuba „stotis ant kojų“. Darbas, kurį jam siūlo, jam netinka dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kai tik jūs nusprendžiate apie tai griežtai pasikalbėti, netikėtai miršta jo teta arba jis suserga. Tai gali tęstis iki begalybės. Ar jums tikrai reikalingas toks balastas?

Narcizas

Vienintelis romanas, kuris gali tęstis amžinai, – tai romanas su pačiu savim. Jeigu sutikote vyrą, kuris jau seniai įsimylėjęs į save, žinokite, kad jūs tokio varžovo nenugalėsite.

Šiaip toks vyras turi daug pliusų: jis tvarkingas, gerai rengiasi, su juo ne gėda pasirodyti viešumoje. Tačiau tricepsas, manikiūras ar naujas šalikėlis jo galvoje ir širdyje užima žymiai daugiau vietos nei jūs. Jeigu jums tokia padėtis netinka, palikite narcizą vieną mėgautis savimi. Vienatvėje jam niekas netrukdys to daryti.

Visažinis

Jeigu iki pažinties su šiuo vyru jūs nežinojote, kaip teisingai virti sriubą, lakuoti nagus ar bendrauti su draugėmis, nepergyvenkite, dabar jus tikrai visko išmokys. Toks vyras net parduotuvėje bendraudamas su kasininke renkasi tokią mokytojo kalbėjimo manierą, kai visi aplinkiniai girdi neišsakytą frazę „kaip, kvaileli, tau sunku suprasti...“. Jie moko visus: padavėjus, kirpėjus, santechnikus ir net savo draugus, kurių nėra labai daug. Būkite pasiruošusi papildyti gretas tų, kurie nieko nežino, todėl juos reikia pamokyti.

Šių santykių grėsmė – ilgainiui imsite abejoti savo gabumais ir galite pavirsti nervinga, nepasitikinčia savimi asmenybe, tuo pačiu tapdama priklausoma nuo to, kuris visada patars ir pamokys, kaip geriausia elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Jeigu jaučiate tokį spaudimą iš savo naujojo pažįstamo, jeigu jaučiate diskomfortą bendraudama su juo, netęskite šių santykių. Jų kaina gali būti per didelė.

Ji24.lt