8 netikėti būdai panaudoti plaukų laką

Plaukų lakas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: ji24.lt
Publikuota: 2019-04-25 11:38
Pagrindinė plaukų lako paskirtis, be abejo, išlieka ta pati – kuo ilgiau išsaugoti nepriekaištingai sušukuotų plaukų formą. Tačiau ši grožio priemonė gali praversti ir kitais (net labai netikėtais) atvejais. Tad jei planuojate pirkti, rinkitės kuo didesnį flakoną.

1. Manikiūrui sutvirtinti

Kiekviena nagus lakuojanti moteris susiduria su ta pačia problema – ilgai džiūstančiu nagų laku. Kad nesusigadintume tobulo manikiūro, nagus džioviname ir plaukų džiovintuvu, ir pučiame burna, ir laikome po tekančia vandens srove... Tik ar žinote, kad nuo plaukų džiovintuvo lakas praranda blizgesį, o pučiant šiltą orą burna lakas dar labiau skystėja? Pamėginkite nulakuotus nagus papurkšti itin stiprios fiksacijos nagų laku. Pakanka kelių minučių, kad lakas sutvirtėtų.

2. Pėdkelnėms gelbėti

Nė viena iš mūsų neapsaugota nuo iširusių pėdkelnių... Sustabdyti tai galima nagų laku, tačiau ne visada po ranka galima rasti tinkamo atspalvio grožio priemonę. Tokiu atveju geriausia naudoti plaukų laką. Apipurkškite visą irti pradėjusią vietą ir luktelkite, kol išdžius.

3. Kad rūbai nesielektrintų

Užsivilkote naują palaidinę ir pastebėjote, kad prie jos limpa visi pūkeliai? O gal norėtumėte pasipuošti nauja suknele, tačiau ji kimba prie pėdkelnių ir kyla į viršų? Flakonėlį laikydama maždaug 20 cm atstumu nuo drabužio, purkštelkite plaukų laku ir po to nuvalykite popierine nosinaite. Problemos kaip nebūta!

4. Dėmėms valyti

Jeigu kada nors teko valyti rašalo ar lūpų dažų dėmes, žinote, jog tai nelengva užduotis. Tačiau, spėjame, niekada to nebandėte daryti plaukų laku. Užpurkškite plaukų lako ant lūpų dažų ar rašalo dėmės ir keletui minučių palikite pastovėti. Vėliau drabužį išskalbkite.

5. Gėlėms išsaugoti

Norite, kad nuskintos gėlės ilgiau išlaikytų savo grožį ir džiugintų namiškius? Plaukų laku išpurkškite žiedlapių apačią. Tuomet, prieš merkdamos atgal į vazą, trumpam pakabinkite aukštyn koteliais, kad išdžiūtų. Nenuvytusios gėlės išsilaikys ilgiau.

6. Batų blizgesiui

Kai rytai tokie tamsūs ir vėsūs, atsikelti anksčiau – tikra kančia. Tad ir blizginti batus kiekvieną rytą paprasčiausiai nelieka laiko. Pagelbėti gali plaukų lakas. Ką tik nuvalytus, tepalu išteptus ir nublizgintus batus papurkškite plaukų laku. Spindesys išliks ilgiau.

Plaukų lakas gali užtikrinti, kad užuolaidos ilgesnį laiką atrodytų lyg ką tik nupirktos ir pakabintos.

7. Etiketėms nulupti

Yra etikečių, kurias nuklijuoti itin sunku. Net ir jas nulupus, neretai vieta išlieka lipti. Likučius lengvai nuvalysite užpurškusi plaukų lako. Išmėginkite.

8. Užuolaidoms apsaugoti

Nors skamba keistai, tačiau plaukų lakas gali užtikrinti, kad užuolaidos ilgesnį laiką atrodytų lyg ką tik nupirktos ir pakabintos. Tam tereikia jas išpurkšti plaukų laku. Tačiau nepurkškite jų visų vienu kartu. Darykite tai ruožais. Prieš purkšdama kitą ruožą, luktelėkite, kol išdžius pirmasis.

Ji24.lt

Temos:

Namai

Naujausi straipsniai