8 netikėti vyrų ir moterų skirtumai

Pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-06-02 18:26
Esame tikrai labai skirtingi ir visiškai kitaip matantys mus supantį pasaulį. Kodėl vyrus erzina, kad moterys valandų valandas praleidžia prie veidrodžio? Tačiau moterys ne ką mažiau nepatenkintos, kai vyras po darbo paskęsta savo mintyse ir nenori apkalbėti Anelės, kuri nusipirko tokią dailią suknelę...

Štai ką pastebėjo mokslininkai, mielieji! Smalsaujame, ar tame atrasime tiesos.

  • Moterys yra jautresnės negu vyrai todėl, kad jų kūne daugiau receptorių. Tyrėjai aiškina, kad tai gali turėti įtakos ir tam faktui, kad dailiosios lyties atstovės kelis kartus dažniau kenčia nuo depresijos, nerimo, panikos priepuolių.
  • Moterys dažniau prisipažįsta padariusios klaidą. Atliktame tyrime paaiškėjo, kad merginos linkusios atskleisti su išdidumu, pykčiu ar pavydu susijusias nuodėmes, o štai vyrai dažniau pagaunami už rankos, kai leidžiasi į per dideles linksmybes, susijusias su geismu ar persivalgymu.
  • Dailiosios lyties atstovės dažniau sapnuoja košmarus, kuriuose jas palieka mylimas vyras ar persekioja kokie nors žmonės. Vyrams susidurti su tokio pobūdžio sapnais tenka rečiau nei jų mylimosioms. 
  • Moterys daugiau naudojasi socialiniais tinklais nei vyrai. Pastariesiems socializuotis rūpi kur kas mažiau, tačiau tai nereiškia, kad jie mažiau laiko praleidžia prie kompiuterio. Laisvalaikis, žaidimai ir visos kitos „gėrybės“, jiems ne mažiau įdomu nei mums – socialiniai tinklai.
  • Vyrai daug dažniau (net keturis kartus!) derasi dėl to, kad jiems padidintų darbo užmokestį. O štai moterys to daryti nedrįsta. Beje, tie, kurie prašo didesnės algos, uždirba 7,4 proc. daugiau palyginti su tais, kurie atlyginimo dydį palieka likimo valiai.
  • Šis tas apie juoką. Moterys, pasirodo, linkusios analizuoti juokelius, todėl ne visuomet skuba kvatotis. Tačiau jeigu jau jas kas nors prajuokina – laikykitės! Juokas vilnija it jūros bangos.
  • Įdomu tai, kad nors vyrai anksčiau pradeda sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, moterys nuo jų miršta bent 2-4 kartus dažniau. Dažniausiai joms šios ligos nustatomos gerokai  vėliau, jos ilgiau snaudžia organizme visiškai nepastebimos. Sunerimti reikėtų sulaukusioms 50 metų ir netgi jaunesnėms dailiosios lyties atstovėms.
  • Moterys mato kur kas daugiau spalvų negu vyrai, tiksliau tariant, mokslininkai pastebėjo, kad biologinės kompozicijos dailiosios lyties atstovių akyse kitaip diferencijuoja spalvas. Galite juoktis, tačiau, tarkime, bijūnų, fuksijų, rausvą, rožinę, šviesiai vyšninę, purpurinę, lašišų spalvą jie pavadintų vienu žodžiu – rožinė! Tačiau vyrai kur kas geriau pastebi smulkius ir judančius objektus.

Naujausi straipsniai