Apie miegą dviese

Mieganti pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-05-02 18:19
Psichologai tvirtina, kad moters ir vyro miego pozos gali labai daug papasakoti apie jų santykius. Miegodami apsikabinate, ar priešingai – atsukate vienas kitam nugaras? Visa tai liudija apie jūsų jausmus. Štai pagrindinės porų miego pozos. 

Susiglaudę nugaromis

Tokie žmonės labai vertina savo nepriklausomybę, tačiau jaučia stiprų seksualinį potraukį vienas kitam. Nors pirmenybę juodu teikia neįpareigojantiems santykiams, vienas be kito negali gyventi. 

Apkabinimas iš nugaros

Kai pora miega tokia poza, akivaizdu, kad vienas iš partnerių (tas, kuris apkabina) jaučia pranašumą prieš kitą. Tai pasireiškia visose jų bendro gyvenimo srityse. 

Veidas į veidą

Tai įsimylėjėlių, kurie net miegodami negali paleisti vienas kito iš glėbio, poza. Ji išduoda stiprius jausmus ir dar nespėjusią išblėsti aistrą. Tokia poza dažniausiai būdinga neseniai draugauti pradėjusioms poroms. 

Ant peties

Padėtis, kai vienas iš partnerių miega „karališka“ poza, o kitas padėjęs galvą jam ant peties, rodo, kad pastarasis yra priklausomas nuo pirmojo, trokšta apsaugos ir globos. 

Atitolusiųjų poza

Partneriai, kurie per visą naktį vienas prie kito nė karto neprisiliečia ir miega tarsi skirtingose lovose, greičiausiai išgyvena santykių krizę arba yra susipykę.

Ji24.lt

Temos:

Santykiai Miegas

Naujausi straipsniai