Avokadų ir citrinų pyragas: kai paprasta gali būti dieviškai skanu

Avokadų ir citrinų pyragas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-07-08 09:08
Nustebote, kad iš avokadų gali būti gaminami ir saldūs pyragai? Patikėkite, jie nepaprastai skanūs. Siūlome išbandyti avokadų ir citrinų pyragą, kuris tikrai sužavės išskirtiniu skoniu.

Avokadų ir citrinų pyragas puikiai tiks vasarą, kai nesinori itin riebių desertų, o jo puošybai galite naudoti bet kokias mėgstamas uogas, tad puikus metas išbandyti ir pasmaližiauti!

Avokadų ir citrinų pyragas

Jums reikės: 1,5 puodelio avižinių sausainių trupinių, 260 ml cukraus, 85 g sviesto, 1,5 puodelio plakamosios grietinėlės, 1,5 prinokusio avokado, 175 g tepamojo sūrelio, 0,5 puodelio citrinos sulčių, žiupsnio druskos, aviečių papuošti.

  • Elektriniu plakikliu ištrinkite sausainių trupinius, 80 ml cukraus ir sviestą. Sukrėskite ant išardomos torto formos, prispauskite ir suformuokite pagrindą.
  • Grietinėlę supilkite į puodą ir kaitinkite, bet neužvirkite. Suberkite likusį cukrų ir maišykite, iki ištirps. Nukelkite nuo ugnies ir laikykite vėsiai.
  • Elektriniu plakikliu išplakite minkštimą ir tepamąjį sūrelį. Supilkite citrinos sultis, įberkite žiupsnį druskos ir dar kelis kartus pulsuojamai paplakite. Supilkite atvėsusią grietinėlę ir plakite iki vientisumo.
  • Sukrėskite masę ant sausainių pagrindo, išlyginkite ir statykite nakčiai į šaldytuvą. Puoškite šviežiomis avietėmis.

SKANAUS!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai