Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

10 antakių priežiūros taisyklių

Dailūs antakiai
Fotolia nuotr. / Dailūs antakiai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Norėdamos puikuotis tankiais ir vešliais antakiais nuėjote kryžiaus kelius? Iš tikrųjų paskutiniai mados vėjai kužda, kad „ant bangos“ – kiek storesni, išpuoselėti ir tvarkingos formos antakiai. Siūleliai ne tik nemadingi, bet ir sendina, iškraipo veido bruožus, taigi šiandien dalijamės svarbiausiomis antakių priežiūros taisyklėmis, padėsiančiomis išlaikyti dailius jų linkius.

  • Norėdamos, kad antakiai neprarastų savo vešlumo, tepkite juos ricinos, varnalėšų, simondsijų aliejais. Taip pat padės, jeigu į meniu įtrauksite maisto produktų, kuriuose gausu baltymų, mineralų, vitaminų bei patiekalų su želatina, pavyzdžiui, želė.
  • Patariama antakius reguliariai masažuoti ir šukuoti specialiomis šukelėmis: iš pradžių prieš plaukų augimą, o po to – paplaukiui. Tai padės suaktyvinti kraujotaką į plaukų svogūnėlius ir skatins jų augimą.
  • Vakare valydamosi makiažą, neužmirškite ir antakių, kadangi per dieną ant jų nusėda krūvos bakterijų, nešvarumų ir dulkių. Norėdamos, kad jie neprarastų formos ir išliktų dailūs, perbraukite specialia valomąja priemone.
  • Antakių pešiojimas – taisyklingo makiažo dalis. Šią procedūrą atlikite ryškiai apšviestoje patalpoje. Jeigu kamuoja skausmas, kai išpešami plaukeliai, rekomenduojama kelias minutės prie jų palaikyti šiltu vandeniu suvilgytus vatos diskelius. Atkreipkite dėmesį: plaukelius rauti reikia traukiant žemyn ir nepamirškite viršutinių plaukelių, į kuriuos retai atkreipiamas dėmesys.
  • Antakių korekcijos verčiau neatlikite prieš ir per menstruacijas, kai oda tampa dirgli ir jautri. Taip pat specialistai pabrėžia, kad jokiu būdu antakių neskustumėte – taip jie ataugs storesni, grubesni. Geriausias procedūros atlikimo laikas – vakaras; pernakt tikrai praeis odos sudirgimas ir paraudimas. Nepamirškite išpešiotų antakių vietų dezinfekuoti ir palepinti kremu su vitaminais A ir E.
  • Pešiodamos nepalikite didžiulio tarpo tarp akių, kadangi tai iškraipys jūsų veido bruožus. Akys atrodys per daug nutolusios viena nuo kitos, nosis didesnė, taigi padarysite sau meškos paslaugą. Norėdamos tobulo rezultato, iš pradžių patarimo galite paprašyti kosmetologės, kuri suteiks vertingos informacijos, kaip pasirūpinti savo antakiais. Jeigu norite įsivaizduoti, kur turėtų prasidėti jūsų antakiai – ties nosies sparneliais vertikaliai priglauskite liniuotę.
  • Antakių forma neturėtų priminti arkos. Itin išlenkti antakiai nesuteikia grožio, veikiau atrodote amžinai nustebusi, kaip viena blizgių žurnalų dama, kuri sugeba dar ir šypsotis ir išsproginti akis vienu metu. Taigi venkite tuos antakius itin lenkti, ploninti, kadangi tai sendina, keičia veido bruožus.
  • Išsirinkite tinkamą antakių pieštuką. Jis turėtų būti vos šviesenis už natūralią jūsų antakių spalvą, taip pat specialistai pabrėžia, kad antakiams ryškinti netiks akims skirtas pieštukas. Gera išeitis – paryškinti antakius tamsiais šešėliais. Svarbu paminėti ir tai, kad per daug tamsūs ir stori antakiai suteikia griežtumo ir atrodo dirbtinai bei juokingai. Jau nekalbame apie tai, kad sendina!
  • Nesivaikykite aklai madų. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau vešlūs antakiai tinka ne visoms, todėl rinkdamosi formą turėtumėte žiūrėti, ne kas patinka, o kas atinka. Siauriame, lėliškame veide keistai atrodo riebiai nupeizoti antakiai, taip pat ne itin žaviai atrodys tamsiaplaukė savo natūralius antakius išpešiojusi iki siūlo plonumo... Apie tai, kaip antakius pritaikyti prie veido formos, skaitykite straipsnyje „Antakius derinkime su veido forma“.
  • Bent kartą apsilankykite pas antakių priežiūros specialistą. Tam, kad neprisidarytumėte bėdos (nelygiai, nesimetriškai, per daug plonai išpešioti antakiai), patariama išbandyti profesionalias paslaugas. Net jeigu manote, kad viską sugebate puikiai, po išmintingų patarimų jausitės labiau savimi pasitikinti. Nepalikite antakių nuošalyje – nuo jų priklauso jūsų žvilgsnis, jaunystė ir švytinti išvaizda.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt