Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2017-ųjų rudens plaukų tendencijos: ryškios spalvos, natūralios bangos ir kirpčiukai

Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams
Kristinos Sereikaitės nuotr. / Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Rugsėjis – tai metas, kai pažadame sau pradėti ką nors naujo. Vieša paslaptis, kad nauja šukuosena suteikia naujos energijos, veržlumo ir ryžto kažką gyvenime keisti. Taigi rudens pradžia – tobulas laikas išmėginti naujausias plaukų tendencijas.

„Unison Beauty Lab 4“ meistrių komanda pristatė išskirtinių „Guy Tang“ dažymų ir šukuosenų kolekciją, kurioje išvysite naujausias 2017 metų rudens tendencijas.

Spalvos: maištas ar išskirtinis įvaizdis?

Ryškūs plaukai ar jų sruogos daugumai vis dar asocijuojasi su paauglystės maištu ar subkultūrų stiliumi. Tačiau visas mados pasaulis kviečia į jas pažvelgti naujai.

Ryškūs plaukai ar jų sruogos daugumai vis dar asocijuojasi su paauglystės maištu ar subkultūrų stiliumi. Tačiau visas mados pasaulis kviečia į jas pažvelgti naujai.

Ryškios spalvos derinamos su natūralių plaukų spalvų tonais. Profesionalaus plaukų meistro parinktos spalvos sukurs tobulą pusiausvyrą tarp jaunatviškos energijos ir brandaus moteriško švelnumo.

„Nusprendus taip nusidažyti plaukus, verta kreiptis į profesionalus. Eksperimentuodamos namuose su parduotuvėse pirktais dažais, niekada nežinote, koks bus rezultatas, kaip bluks spalva. Profesionalus plaukų meistras spalvas ir jų atspalvius, šaltus ar šiltus tonus tiksliai parenka pagal kiekvieno kliento bruožus, o tendencijas pritaiko individualiai“, – sako viena kolekcijos autorių Deimantė Žižienė.

Kai kalbame apie gamtos spalvas, įsivaizduojame žemę, medžius, smėlį, rudenėjančius lapus... tačiau šį sezoną tendencijų kūrėjus įkvėpė kur kas daugiau gamtos elementų. Plaukų kolorituose nugulė kriauklių perlamutras, o neišsemiamu spalvų derinių šaltiniu tapo saulėlydžio nuspalvinta jūros pakrantė. Šis romantikus, poetus, dailininkus ir kitus kūrėjus žavintis peizažas šį sezoną atvėrė idėjų lobyną ir naujoms plaukų dažymo interpretacijoms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šukuosenos, kurios jus sendina. Kokiems eksperimentams geriau nesiryžti?

Kristinos Sereikaitės nuotr./Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams
Kristinos Sereikaitės nuotr./Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams

Pereinančios spalvos – naujausia tendencija

„Dažymas keliomis pereinančiomis spalvomis vadinamas hologramavimu. Tai naujausia tendencija. Meistrai renkasi nuo pastelinių iki ryškių spalvų. Tai sudėtinga technika, todėl, jei norite kokybiško rezultato, būtina kreiptis į profesionalus“, – pataria „Unison Beauty Lab“ meistrė, viena kolekcijos kūrėjų Inga Armonavičienė.

Paslėptos vaivorykštės pokštai

Jei nekantraujate išmėginti naują plaukų dažymo tehcniką, tačiau jūsų gyvenimo būdas įpareigoja atrodyti „rimtai“, išmėginkite „paslėptą vaivorykštę“. Sruogos nudažomos viduriniame plaukų sluoksnyje. Kolegos net neįtars, kad jūsų galvoje plasnoja vienaragiai, o panorėjusi įsegsite kelis segtukus ir išskleisite tikrąsias savo spalvas. Vieną akimirką jūs tiesiog blondinė, o kitą – mergina su charakteriu!

Iš tingulio atsiranda tendencijos

Iš tingumo gimsta ne tik geriausi išradimai, bet ir tendencijos. Kažkas tingėjo kas rytą kaukšėti aukštakulniais ir sugalvojo sportbačius prie kostiumo, o kažkas tingėjo kas savaitę dažyti plaukus ir įtvirtino „ataugusių šaknų“ madą. „Unison Beauty Lab“ meistrės šiai tendencijai suteikė naujų spalvų tiesiogine šio žodžio prasme! Tik pažiūrėkite į mėlynas modelių plaukų šaknis. Tai drąsus įvaizdis, galintis tapti jūsų vizitine kortele.

Kokia šukuosena sukuria lieknumo įspūdį?

Lieknina ar storina ne tik džinsai, bet ir plaukai! Norite dar didesnių skruostų? Nusirėžkite plaukus ties plačiausia jų vieta. Efektas garantuotas! Tačiau jei norite smulkesnio, išraiškingesnio veido, grakštesnės kaklo linijos ir dekoltė – pasitikėkite plaukų meistrais. Jie išrado plaukų kontūravimo techniką. Ji veikia panašiai kaip makiažas. Tam tikrose vietose patamsintos ar pašviesintos sruogos sutelkia arba nukreipia dėmesį taip išryškindamos gražiausias jūsų veido, kaklo ir dekoltė linijas.

Jei sruogos bus nudažytos viduriniame plaukų sluoksnyje, kolegos net neįtars, kad jūsų galvoje plasnoja vienaragiai, o įsisegusi kelis segtukus, išskleisite tikrąsias savo spalvas.

„Rinkdamos spalvas vadovaujamės žmogaus tipažo nustatymu pagal metų laikų metodą. Tokiu būdu plaukams suteikiamas geriausiai veido bruožus atskleidžiantis plaukų tonas“, – išduoda paslaptį meistrė Inga.

Tegyvuoja natūralios bangos

Holivudinės garbanos liko Holivude, tegyvuoja natūralios bangos! Ir visai nesvarbu, jos prasideda ties plaukų ilgio viduriu ar visai galuose, sukasi į vieną ar visas 4 (mažiausiai) puses. Jums nebereikia rūpintis tobulo peruko efektu arba likti namuose, jeigu jis nepavyko. Pasaulio mados ikonų šukuosenos skelbia: „nustokite jaudintis dėl savo plaukų ir žvilgčioti į kiekvieną parduotuvės vitriną ar automobilio langą“, „leiskite plaukams gyventi savo gyvenimą“, „šiandien jūs turite svarbesnių iššūkių, nei tobula šukuosena.“ Taigi, jeigu jūsų plaukai turi savo planų, nesistenkite jų pakeisti. Pasitelkite formavimo priemones ir padėkite jiems būti savimi!

Kristinos Sereikaitės nuotr./Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams
Kristinos Sereikaitės nuotr./Plaukų dažymo ir kirpimo tendencijos 2017 metams

Pasaulis pamišęs dėl Brigitte Bardot kirpčiukų

Šį sezoną pasaulis pamišo dėl Brigitte Bardot kirpčiukų. Tačiau entuziastingai šią tendenciją seka tik tos, kurioms tai pirmas kartas. O kas iš mūsų neturėjome kirpčiukų? Nusprendusios atsiauginti kirpčiukus įsiveliame į audringą romaną su plaukų segtukais. Veiksmas trunka mažiausiai kelis mėnesius, kol galiausiai turime susitaikyti su keisto ilgio sruogomis. Vis dar norite kirpčiukų? „Unison Beauty Lab 4“ komanda ir čia randa praktišką sprendimą. Imituokite kirpčiukus plaukų sruogos ir segtuko pagalba ir vėl grįžkite prie įprasto kirpimo, nors ir per pietų pertrauką!

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio priemonės, kurių neturėtumėte naudoti kasdien

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt