Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

3 gražios krūtinės priešai

Moteris su bikiniu
Fotolia nuotr. / Moteris su bikiniu
Šaltinis: „Edita“
0
A A

Kai esi dvidešimties, nesusimąstai, kad kažkada kūnas gali atrodyti kitaip. Deja, jis keičiasi – norime to ar ne. Laiko sustabdyti neįmanoma, bet galime šį tą padaryti, kad tie pokyčiai vyktų kuo lėčiau. Šįkart trumpai šnektelėkime apie tai, kas labiausiai kenkia krūtinės grožiui.

1. Netinkama liemenėlė. Tinkama liemenėlė formuoja dailias krūtis, ilgiau išsaugo tvirtus jungiamuosius audinius ir padeda krūtis išlaikyti patrauklias iki brandaus amžiaus. Taigi, įsigydama liemenėlę, turėtum prisiminti, kad svarbiausia jos funkcija – tinkamai prilaikyti krūtis, o ne tik gražiai atrodyti. Ypač svarbu pasirinkti tinkamą liemenėlę, jei krūtys didelės, nes nuo jų svorio oda pernelyg greitai ir lengvai ištįsta. Tinkamiausia tokia liemenėlė, kuri prilaiko krūtis, bet nevaržo judesių.

 

2. Dieta. Norėdama išsaugoti dailias krūtis, dietų derėtų laikytis itin apdairiai. Labai svarbu, kad per daug radikaliai nekistų svoris. Kiekvienas prarastas kūno kilogramas kiekvienos krūties riebalinį audinį sumažina 20 g (priaugtas tiek pat gramų padidina). Taigi, jei priaugote ar netekote 5 kilogramų, pagalvokite, kokį perversmą patiria jūsų krūtys.

 

3. Ultravioletiniai spinduliai. Jautrią ir gležną krūtinės odą sendina ne tik nesaikingas kaitinimasis saulėje, bet ir įprasta dienos šviesa. Todėl ją reikia tausoti taip pat kruopščiai, kaip ir rankų, kaklo ar veido odą – reguliariai drėkinti ir maitinti. Neprošal palepinti įvairiomis kaukėmis.

„Edita“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt