Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

5 kosmetikos priemonės, kuriomis neverta dalytis su drauge

Kosmetika
Shutterstock nuotr. / Kosmetika
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Žinoma, nieko blogo, jei esate visada pasiruošusi padėti draugei. Tačiau kai prakalbama apie kosmetiką, draugystę teks kuriam laikui pamiršti.

Draugė liko pas jus nakvoti, o ryte paprašė, kad paskolintumėte savo kosmetinę? O jūs, tik geriausių norų vedina, drąsiai ištiesiate jai pagalbos ranką? Jūs turbūt net nesusimąstote, kad skolindama savo grožio priemones draugei, sukeliate savo odai ir sveikatai pavojų.

Štai 5 grožio priemonės, kuriomis neverta dalytis net su pačiais artimiausiais žmonėmis.

1. Veido kremas. Kiekvieną kartą, kai tepatės veidą kremu, į kremo indelį patenka mikrobai ir bakterijos. O jeigu į jį pakliūva draugės rankų pirštukai... Problemos neišspręs net tai, jeigu kiekvieną kartą prieš tepantis kremu plausite rankas.

Taip pat skaitykite: 10 makiažo klaidų, kurios šiurpina vyrus

2. Lūpų blizgis su aplikatoriumi. Jaunystėje dažna iš mūsų net nesusimąstydavo, kai prieš diskoteką skolinosi iš draugės lūpų blizgį. Toks skolinimasis yra gana rizikingas. Bet kuris daiktas, kuris paliečia mūsų lūpas, gali sukelti infekciją. Mikrobai, perduodantys pūslelinę, gali „gyventi“ jūsų lūpų blizgyje ir keliauti nuo vieno asmens prie kito. Aplikatorius visada yra drėgnoje aplinkoje, t. y. palankioje terpėje mikrobams daugintis ir išgyventi. Taigi arba jūs perduosite ligą draugei, arba ji – jums.

3. Blakstienų tušas.  Ši bene populiariausia kosmetikos priemonė taip pat yra bakterijų nešiotoja. Mikrobai, kurie „gyvena“ ant akių vokų ir blakstienų, gali būti perduodami dėl šios grožio priemonės. Įvairios akių infekcijos turi ilgą inkubacinį periodą, jos gali akimirksniu persimesti ant jūsų akių, jeigu pasinaudojote užkrėstu blakstienų tušu.

4. Makiažo kempinėlės. Šios makiažo pagalbininkės gali būti ypač pavojingos. Į jų minkštą ir porėtą paviršų tik ir svajoja patekti bakterijos. Jos visai patogiai įsitaiso šioje priemonėje, ypač jeigu ji yra drėgna. Pirmai galimybei pasitaikius, bakterijos ir mikrobai nusės ant kito žmogaus veido odos. Bent kartą per savaitę plaukite makiažo kempinėlę su muilu ir karštu vandeniu, o po to gerai išdžiovinkite. Net jei jūsų geriausia draugė prašys, kad paskolintumėte jai savo kempinėlę, sakykite griežtą „ne“.

Taip pat skaitykite: Grožio patarimai: kaip išsaugoti dailią krūtinę

5. Pincetas. Pamatėte styrantį plaukelį, kuris gadina jūsų antakių formą, ir užsimanėte pasinaudoti draugės pincetu? Stop! Ant pinceto gali būti bakterijų. Ypač, jeigu juo neseniai kažkas naudojosi ir, traukiant plaukelį, ant jo pateko plauko folikulo kraujo. Pincetai turi būti valomi spirite suvilgyta servetėle. O jeigu jūs einate į grožio saloną pešiotis antakių, prieš procedūrą įsitikinkite, kad instrumentą dezinfekavo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt