Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akiniai užgožia makiažą? Netiesa!

Vienas iš trumparegių makiažo variantų
Fotolia nuotr. / Makiažas be akinių ir su jais
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Akiniai gali būti stilinga detalė ir neatsiejama įvaizdžio dalis. Tos, kurios nešioja akinius, taip pat turėtų žinoti keletą dalykų, kaip pasidažyti, kad akys atrodytų išraiškingesnės.

Nebijokite išryškinti akių
Daugelis galvoja, kad toms, kurios nešioja akinius, net neverta dažytis, nes pro stiklus vis tiek nieko nematyti. Tai netiesa. Reikia tik žinoti, į ką verta atkreipti dėmesį. Be to, svarbu ir tai, ar esate toliaregė, ar trumparegė. Be to, ne mažiau svarbu akinių forma ir spalva.

Trumparegėms – ryškesni šešėliai. Reikėtų atsiminti, kad lęšiai trumparegių akis vizualiai mažina, todėl patartina rinktis šiek kiek ryškesnių spalvų šešėlių paletę, kad išryškintumėte akis.

Reikėtų atsiminti, kad lęšiai trumparegių akis vizualiai mažina, todėl patartina rinktis šiek kiek ryškesnių spalvų šešėlių paletę, kad išryškintumėte akis.

Taip pat tinka ir dūminis makiažas. Dieną puikiai tiks akių spalvą tarsi atkartojanti kontūrinė linija, o vakare – juoda. Blakstienų tušą taip pat reikėtų rinktis juodą. Beje, derėtų atsisakyti blakstienas ilginančio tušo ir rinktis tankinantį.

Toliaregėms – matinės spalvos. Pro akinių lęšius akys gali atrodyti kur kas didesnės, nei yra iš tikrųjų, tačiau tai – ne visuomet pageidautina. Akys atrodys itin gražiai, jei vokus padažysite matiniais, neblizgiais ir švelnių, pastelinių spalvų šešėliais. Jei norite akių kontūro linijos, ją turėtumėte brėžti labai ploną. O geriausiai vokų liniją tiesiog paryškinti tamsesniais šešėliais. Tam naudokite plokščią teptuką. Toliaregėms taikytina lygiai tokia pati taisyklė: geriau rinktis tankinantį, o ne ilginantį blakstienų tušą.

Blakstienos – irgi svarbu
Net jei moteris nešioja akinius, ji vis tiek nori gražių, riestų ir tankių blakstienų. Ir jos tikrai matyti net pro akinių stiklus. Tad nevenkite gražiai pasidažyti blakstienų, ypač, jei jos ilgos. Tačiau ir nepersistenkite, geriausiai tinka vienas sluoksnis. Šis patarimas itin svarbus dažant apatines blakstienas, kurių, jei nereikia, galite išvis nedažyti. Per daug jas pridažius, akiniai gali sukurti pajuodusių paakių efektą, o to jūs tikrai nenorite.


Atsižvelkite į akinių spalvą ir formą
• Jei jūsų akiniai mažesni, su juodu ar kitos spalvos tamsiu rėmeliu, galima dažytis šiek tiek mažiau. Užteks tik tušo arba galite išvis nesidažyti. Jei rėmelis yra griežtos formos, tamsus, jis išryškina akis net nenaudojant makiažo. Tačiau nešiojant tokius akinius, puikiai tiks pasidaryti ir dūminį ar kitą ryškesnį makiažą.
• Jei jūsų akiniai didesni, apvalūs ir tamsūs, įsitikinkite, ar išlaikomas balansas tarp makiažo ir akinių dydžio. Jei akiniai itin dideli, o blakstienos ir akys šviesos, šios gali atrodyti labai mažos ir blankios. Todėl patariama pasidažyti tušu, tamsesniu pieštuku ar tamsiai apvesti akis.
• Jei akinių rėmeliai yra šviesesni, pavyzdžiui, balti ar smėlio spalvos, galite drąsiai rinktis bet kokį makiažą. Šviesios spalvos akiniai dažniausiai neužgožia akių. Taigi atrodysite puikiai tiek su vakariniu makiažu, tiek pasidažiusios tik blakstienas.
• Jei nešiojate išskirtinio dizaino akinius, geriau nesirinkti ryškių šešėlių ir makiažo. Tiesiog galite paryškinti viršutinę akių liniją pieštuku. Jei akinių rėmeliai masyvūs, dideli, brėžkite ryškesnę liniją, jei lengvesni, brėžkite ne tokią ryškią liniją. Tačiau, jei nešiojate akinius, galite drąsiai rinktis ryškius, sodrius lūpų dažus.

Nepamirškite!

Paakių ir antakių. Nešiojančioms akinius moterims būtina pasirūpinti paakių oda ir antakių grožiu. Patamsėjusius paakius ne tik tepkite specialiu kremu, bet ir maskuokite pieštuku. Antakius taip pat būtinai ryškinkite – formą pabrėžkite vienu tonu tamsesniu pieštuku ar šešėliais. Atsiminkite, kad akiniai atkreipia dėmesį į visą aplink akis esančią veido dalį.
Vietų, kur akiniai liečiasi su oda. Ten, kur oda liečiasi su akiniais, makiažą verta labiau užfiksuoti, tad skirkite tam laiko. Jei įprastai makiažo pagrindą užtvirtinate pudra, tai vietas, kuriose akiniai liečiasi su oda, reikėtų užfiksuoti stipriau (kosmetikos parduotuvėse galite įsigyti specialiai tam skirtų pirmonių). Todėl atkreipkite dėmesį į nosies ir, jei nešiojate didelius akinius, skruostų viršų. Paprastai, kai visą dieną akiniai liečiasi su oda, dažniausiai makiažo pagrindas ir maskuojamosios priemonės nusitrina ir neatrodo gerai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Makiažas Akys
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt