Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Antakius derinkime su veido forma

Kairėje: Jessica Alba; dešinėje: Rosie Huntington
„Scanpix“ nuotr. / Kairėje: Jessica Alba; dešinėje: Rosie Huntington
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dailindamos veidą, neretai antakius nustumiame į antrą planą. Tačiau, jei tikėtume specialistų kalbomis, jaunesnės, senesnės, pavargusios arba švytinčios galime atrodyti vien tik dėl tinkamai arba netinkamai parinktos antakių formos.

Antakių specialistė Tiffany Reicosky pataria, kokie antakiai labiausiai tinka vienai ar kitai veido formai. Pasidomėkime!

► Apvalus veidas

Aktorė Ginnifer Goodwin yra puikus pavyzdys – apvalų moters veidą kone idealiai įrėmina ryškūs ir vos kampuoti antakiai. Tačiau jie visai nerėžia akies! Pasak antakių specialistės, tokie dailiai lyg arkos išlenkti antakiai ir trumputė jų pabaiga pailgina veidą ir pabrėžia gražias akis.

Scanpix nuotr. / Aktorė Ginnifer Goodwin
Scanpix nuotr. / Aktorė Ginnifer Goodwin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► Deimanto formos veidas

Tokios formos veidas išsiskiria tuo, kad yra platesnis viduryje, o apačioje siaurėja. Štai dainininkė Ciara, kad veidas atrodytų siauresnis, pasirinko tinkamą antakių formą. Lenkti kampu arba, kaip šiuo atveju, arkos formos antakiai padailina plačius atlikėjos skruostikaulius.

Scanpix nuotr. / Atlikėja Ciara
Scanpix nuotr. / Atlikėja Ciara

► Širdies formos veidas

Primena deimanto formos veidą, tačiau yra vos siauresnis. Geriausiai tinka vidutinio platumo, tiesūs, bet vos užapvalintos formos antakiai. Pati jų forma turėtų būti „minkšta“ ir moteriška, kad nukreiptų dėmesį nuo smakro. Pavyzdys – aktorė Reese Witherspoon.

Scanpix nuotr. / Aktorė Reese Whiterspoon
Scanpix nuotr. / Aktorė Reese Whiterspoon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► Ovalo formos veidas

Tokia veido forma, kaip teigia specialistai, išties dėkinga, mat jai tinka įvairių formų ir pločių antakiai. Vis dėlto per daug neskubėkite pačios formuoti antakius. Kosmetologės patarimas šiuo klausimu tikrai praverstų. Simetriškam ovaliam veidui puikiai tiks vidutinio storio antakiai. Štai dainininkė Beyonce žaviai ir jaunatviškai atrodo su lenktais arkos formos antakiais.

Scanpix nuotr. / Atlikėja Beyonce
Scanpix nuotr. / Atlikėja Beyonce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► Pailgas veidas

Pailgam veidui, tarkime, tokiam kaip dailios aktorės Jessicos Albos, rinkitės lygius, tiesius ir platesnius antakius. Tokie nukreipia dėmesį ir veidui suteikia daugiau simetrijos, suapvalina. Tad ir galutinis rezultatas – lengvas, dailus bei patrauklus.

Scanpix nuotr. / Aktorė Jessica Alba
Scanpix nuotr. / Aktorė Jessica Alba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► Kvadrato formos veidas

Dailios manekenės Rosie Huntington-Whiteley antakiai atrodo tikrai tobulai. Šiuo atveju kampuoti antakiai išsiskiria aštroka viršūnėle. „Storesni, tvirtos formos ir natūralios spalvos antakiai sukuria puikią pusiausvyrą su sunkesne žandikaulio linija“, – sako T. Reicosky. 

Scanpix nuotr. / Modelis Rosie Huntington
Scanpix nuotr. / Modelis Rosie Huntington
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt