Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aukštakulniai – apavas, kurio moterys neatsisakė net karo metu

Raudoni aukštakulniai
„Fotolia“ nuotr. / Raudoni aukštakulniai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jie seksualūs ir geidžiami moterų. Jie ilgina kojas ir gelbėja bučiuojant aukštesnį vyrą. Dienos pabaigoje mes jų nekenčiame, bet vis tiek kitą dieną aunamės... Taigi kalbame apie aukštakulnius ─ moterų priešus ir geriausius draugus. Yra faktų, kurių apie juos nežinojote.

  • Pirmieji aukštakulniai pradėti dėvėti 3 500 m. pr. Kr. senovės Egipte. Juos nešiojo aukštuomenės nariai ir paprasti amatininkai, kad apsaugotų savo kojas.
  • Manoma, kad aukštakulnių madą atgaivino Catherine de Medici ─ XVI a. Italijos aukštuomenės dama. Ji pasisiūdino batus aukšta pakulne, norėdama atrodyti aukštesnė ir padaryti didesnį įspūdį, kai atvyko į Prancūziją tuoktis su būsimu karaliumi Henriu.

TAIP PAT SKAITYKITE Gebėjimas paslėpti figūros trūkumus ir išryškinti privalumus ─ tikras menas

  • Brangiausius aukštakulnius dar 1989 m. sukūrė Haris Winstonas, specialiai 50-osioms filmo „Ozo šalies burtininkas“ metinėms. Aukštakulniai, dekoruoti rubinais ir deimantais, buvo įvertinti 3 mln. JAV dolerių.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
  • Vidutiniškai moteris per gyvenimą nusiperka 67 poras batų.
  • Dauguma mergaičių pirmąją aukštakulnių porą įsigyja sulaukusios vos dvylikos metų, o dauguma moterų juos padeda atgal į spintą tik sulaukusios 80 metų amžiaus. Nors kai kurios juos avi iki pat paskutinės gyvenimo dienos...
  • Kim Kardashian turi spintas, kimšte prikimštas įvairiausių aukštakulnių. Tarp jų ir 224 poros Christiano Louboutino kurtų aukštakulnių. Žinoma, šie duomenys gali pasenti per kitas penkias minutes...
  • Kai kurie žmonės turi liguistą potraukį aukštakulniams. Beje, šį fetišą turintiems žmonės nesvarbu, ar aukštakulnius dėvi vyras, ar moteris, juos traukia patys bateliai.
  • Dauguma moterų niekada nedėvi tų aukštakulnių, kurie yra jų spintose. Apklausa parodė, kad vidutinis batų porų skaičius moters spintoje yra dvidešimt. Tačiau iš jų moteris dėvi vos penkerias poras. Devynios iš dešimties moterų prisipažino, kad turi bent vieną porą aukštakulnių, kurių niekada nedėvi. Pagrindinė priežastis ta, kad batai gerai atrodė parduotuvėje, tačiau parsinešusios namo suprato, kad jie paprasčiausiai nepraktiški.

TAIP PAT SKAITYKITE 88-erių senjora nenustoja stebinti pasaulio savo apranga ir gyvenimo būdu

  • Net karas nesustabdė moterų nuo aukštakulnių nešiojimo. Nors per Antrąjį pasaulinį karą trūko maisto ir kitų būtinų produktų, o neretai batsiuviai neturėdavo žaliavų, iš kurių galėtų pasiūti batus, moterys vis tiek negalėjo jų atsisakyti. Kadangi trūko žaliavos, dizaineriams neretai aukštakulnius tekdavo siūti iš medienos ar net šiaudų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt