Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būdai, kaip natūraliai padailinti sėdmenis

Sportiška mergina
Fotolia nuotr. / Sportiška mergina
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Taip, dabar vis labiau populiarėja apvalus užpakaliukas, kurį moterys bando pasiekti pačiais įvairiausiais būdais – nuo plastinės chirurgijos operacijų, specialios aprangos iki intensyvaus sporto.

Greičiausiai pritarsite, kad natūralūs būdai – patys sveikiausi ir naudingiausi mūsų figūrai bei ištvermei. Taigi, jeigu nesate patenkintos savo sėdmenimis, pats laikas juos sustiprinti, sutvirtinti raumenis, atsikratyti riebalų pertekliaus, vėl džiaugtis dailia figūra.

Siūlome paprastą pratimų kompleksą: skirkite jam kasdien po 30 min. ir greitai galėsite džiaugtis rezultatais.

  • Klasikiniai pritūpimai. Atsistokite tiesiai, kojas kiek sulenkite, pėdos turi žiūrėti kiek į šonus. Ant sprando užsidėkite štangą su svoriais ir darykite pritūpimus (3–4 serijos po 15–18 kartų). Geriausia įsivaizduoti, jog leisdamosi žemyn sėdate ant kėdės. Pratimus darykite labai lėtai, o paskutines serijas patartina spyruokliuoti, tačiau ne per greitai: darykite pratimą puse amplitudės.
  • Prisėdimai. Paimkite štangą. Dešinę koją pastatykite priekyje (ženkite didelį žingsnį). Pilvo presą įtempkite, štangą užsidėkite ant pečių. Dabar dubenį leiskite žemyn. Pratimą atlikite 20–25 kartus po 3–4 serijas abiem kojoms.
  • Taip pat puikų rezultatą duos įtūpstai: stovėkite tiesiai, dešine koja ženkite į priekį, o tuo pačiu metu kairiu keliu pritūpdamos stenkitės paliesti žemę. Grįžkite į pradinę padėtį. Dabar pratimą atlikite kita koja. Jeigu nepasiduosite ir užsiimsite po 2–5 minutes 3–4 serijas, tikrai džiaugsitės padailėjusiomis formomis.
  • Kitoks tiltelis. Atsigulkite ant nugaros, kojas sulenkite 45 laipsnių kampų ir pražerkite, o pėdas statykite kuo arčiau sėdmenų. Išlaikydama tiesią nugarą ir rankomis įsirėmusi į grindis, kelkite klubus, suformuodama tiltelį, vėliau grįžkite į pradinę padėtį, tačiau užpakaliuku grindų stenkitės nesiekti. Pratimą pakartokite 12 kartų.
  • Laipteliai. Jeigu namuose turite neaukštą suoliuką ar kėdutę – puiku, pratimą galite atlikti namuose. Namų sąlygomis lipimą laiptais galite imituoti užlipdamos ant suoliuko ir nulipdamos nuo jo ne mažiau kaip 40–50 kartų. Taip, atspėjote – būtent taip, kaip aerobikos treniruotėse.

    Jeigu suoliuko namie neturite, ne bėda – sėdmenų raumenis gerai treniruoja lipimas laiptais. Nesinaudokite liftu, visur lipkite laiptais bei dažniau išeikite pasivaikščioti.

  • Pritūpimai pašokant į viršų. Pritūpkite pozoje kaip sumo – kojos plačiai, rankos prie krūtinės. Iš tos pozicijos pašokite, išsitieskite, suglauskite kojas, nuleiskite rankas. Paskui vėl šuoliu plačiai išskėsdami kojas pritūpkite ir vėl pašokite. Tai tokie sumo pritūpimai su šuoliu.

  • Masažas. Dauguma moterų nerimauja, kad jų kojas ir užpakaliuką bjauroja celiulitas. Negalvokite apie tai! Jeigu dedate pastangas pagražinti savo formas, sportuojate, atliekate įvairius masažus (kad ir šveičiate kavos tirščiais), tikrai džiaugsitės dailesne oda, ir žinoma, sumažėjusiomis apimtimis. Duokite sau laiko!
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt