Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jūsų būdą išduos nagų lako spalva

Nagų lako buteliukai
Fotolia nuotr. / Nagų lako buteliukai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Išsirinkti nagų lako spalvą, kai jų atspalvių kone šimtai, atrodo lyg neįmanoma misija. Tačiau jei spalva patinka, ji tarsi „prilimpa“. Manikiūras apie jus gali atskleisti daugiau, nei norite arba įsivaizduojate: spalva išduoda jūsų charakterį ir įpročius. Pasitikrinkite, ar iš tiesų mėgstami nagų lako atspalviai gali atskleisti jūsų asmenybę?

Aviečių spalva

Šis ryškus atspalvis išduoda, kad mėgstate prabangą ir visuomet atkreipiate dėmesį į detales. Taip pat verta pastebėti, kad esate drąsi, tvirta ir laisvai besijaučianti moteris.

Geltona spalva

Saulės atspalvius renkasi gyvenimu besidžiaugiančios ir linksmos asmenybės, kurios optimistiškai žvelgia į pasaulį. Kuo lakas ryškesnis, tuo linksmesnė ir smagesnė nagų lako gerbėja.

Raudona ir oranžinė spalvos

Ryškios, ekspresyvios ir karštos spalvos – laimingų ir savimi pasitikinčių moterų arkliukas. Oranžinius atspalvius renkasi tos merginos, kurios visomis jėgomis siekia laimės ir ramybės.

Žalia ir mėlyna spalvos

Mėgstančios bendrauti, itin kalbios ir komunikabilios, emocionalios damos pirmenybę teikia žaliems ir salotiniams atspalviams. Kūrybiškos prigimties ir įkvepiančios asmenybės nagus lakuoja mėlynai. 

Violetinė spalva

Merginos, kurios mėgsta laužyti taisykles ir pasiruošusios peržengti ribas, renkasi violetinę spalvą. Jos priima visus iššūkius. O tamsiai violetiniai, baklažanų atspalviai būdingi sėkmingoms karjeros, verslo moterims, kurios dažniausiai save vertina itin teigiamai.

Aukso spalva

Tikros mados maniakės negali gyventi be aukso spalvos lako. Jos domisi ir seka visas mados ir stiliaus pasaulio naujienas, ir savo nagus puošia karščiausiais nagų lako atspalviais. 

Rožinė spalva

Švelnius rožinės spalvos atspalvius renkasi konservatyvios asmenybės. O sultinga rožinė – romantikių pasirinkimas, kurios trokšta kuo daugiau dėmesio ir meilės iš stipriosios lyties atstovų.

Balta spalva

Balta atspalvių paletė skirta savimi patenkintoms moterims. Jos žino, ko nori iš gyvenimo ir kaip pasiekti tikslą, tvirtai stovi ant kojų.

Patarimas: Rinkdamosi nagų lakus, žvelkite, kad jie atitiktų jūsų vidinę būseną. Mados vėjai gal ir svarbu, tačiau dar reikšmingiau atrodyti ir jaustis harmoningai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt