Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslininkams pavyko sustabdyti senatvę?

Mokslininkams pavyko sustabdyti senatvę?
Fotolia nuotr. / Mokslininkams pavyko sustabdyti senatvę?
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Gyvename nuostabiais laikais: jaunystę beprotiškai trokštančioms išsaugoti moterims ir vyrams mokslininkai galbūt greitai pasiūlys jaunystės eliksyrą.

Šiuo metu viskas dar tik tiriama, bet Bredfordo universitetas pasauliui jau paskelbė stulbinamus tyrimų rezultatus. Jis tikina atradęs ginklą nuo taip netrokštamos senatvės. Kol kas visa tai susiję tik su plaukais, tačiau mokslininkai mano, kad ir tai turėtų būti traktuojama kaip didelis pasiekimas medicinos pasaulyje. Juk žili plaukai prideda bent dešimtį metelių... Visgi tai ne vienintelis šio atradimo pliusas. Bredfordo universitetas taip pat teigia, kad atlikto tyrimo rezultatai turės didžiulės naudos baltmės (t. y. kai sutrinka melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba) gydymui.

Jeigu krūvas pinigų paliekate kirpykloje bandydamos susigrąžinti plaukų spalvą, tai turėtų būti aktualu: biologas Geraldas Weissmannas tikina, kad šiais laikais maskuoti žilę yra ne vienas ir ne du būdai, bet tik dabar pavyko prisikasti prie šios problemos šaknų ir rasti sprendimą.

Taigi mokslininkai nustatė, kad žmonės žyla dėl to, jog plaukų folikuluose kaupiasi vandenilio peroksidas. Todėl plaukai pradeda balti iš vidaus. Ir visa tai gali būti įveikta vartojant jų sukurtą išradimą – tam tikrą junginį, pavadintą PC-KUB.

Išradėjų komanda, kurioje dalyvavo ir Bredfordo universiteto mokslininkai, praneša, kad šis preparatas kovos ne tik su žilais plaukais, bet ir su jau minėta baltme, nuo kurios kentėjo popmuzikos karalius Michaelas Jacksonas. Tokie rezultatai gauti iš 2411 paciento, dalyvavusio tyrime. Profesorius G. Weissmannas mano, kad šitas atradimas padės kovoti ne tik su išoriniais pokyčiais, bet ir darys didelę įtaką socialinei-emocinei žmonių savijautai, pagerins gyvenimo kokybę.

Tiesa, kada pasirodys šis preparatas rinkoje, neaišku.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Plaukai
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt