Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujiena: plaukus atkurianti NIVEA HAIRMILK linija

Nauja „Nivea“ linija plaukams
Nauja „Nivea“ linija plaukams
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
0
A A

Kaip žmonės rūpinosi plaukais prieš 100 metų? Jau 1912 m. NIVEA padėjo moterims džiaugtis gražiais ir sveikais plaukais. Jos jau tada naudojo inovatyvią priemonę – plaukų pienelį. Jis švelniai švarino plaukus, kartu suteikdamas jiems intensyvią priežiūrą. Tai buvo didžiulė inovacija, kadangi dauguma produktų buvo per šiurkštūs naudoti kasdien. Įkvėpta šio paveldo bei paskatinta vartotojų tyrimų, NIVEA pristato naująją liniją NIVEA HAIRMILK.

Geriausi NIVEA ingredientai atkurtiems ir gyvybės pilniems plaukams

Naujosios linijos priemonės NIVEA HAIRMILK (šampūnas ir kondicionierius) sausiems ir pažeistiems plaukams suteikia viską, ko reikia jų atsikūrimui ir tuo pat metu jų nenusveria – revoliucija plaukų atkūrimo priemonių segmente! Sudėties centre yra pieno baltymai: tai natūraliai gauti ingredientai, stiprinantys plaukus iš vidaus ir giliai juos regeneruojantys, suteikdami juntamą elastingumą. Taip pat sudėtyje yra ingrediento Eucerit®, kuris užglaisto plauko paviršių, taip apsaugodamas nuo išorės poveikio. Eucerit®, „grožio vaškas“, kuris priklauso NIVEA ir yra nuolat tobulinamas, pagamintas iš natūralios vilnos vaško. Jis plaukams suteikia natūralaus žvilgesio. Produktai švarina kruopščiai ir švelniai, tuo pat metu stiprindami plaukus iš vidaus ir suteikdami jiems jėgos. Vartotojai patvirtino, kad tai daugiau nei įprastas šampūnas – plaukai gauna tai, ko jiems reikia ir taip yra prikeliami naujam gyvenimui.

Nauja NIVEA linija Lietuvoje buvo pristatyta bei išbandyta kviestinių svečių įvaizdžio namuose KUKLA BEAUTY BOX.

Nauja „Nivea“ linija plaukams
Nauja „Nivea“ linija plaukams

Pranašiausia NIVEA priežiūra: regeneracija, neapsunkinanti plaukų dėl prie plauko struktūros pritaikytos priežiūros

Būdama labai arti savo vartotojų, NIVEA pritraukė daug moterų, kurios drauge vystė naująją liniją HAIRMILK. Plaukai pasižymi skirtinga struktūra, o fizinės savybės savitai varijuoja priklausomai nuo atskirų plaukų skaidulų storio. Turint sausus ar pažeistus plaukus, itin svarbu, koks priežiūros lygmuo bus pasirinktas pagal individualią plaukų struktūrą – skirtą ploniems ar normaliems plaukams. Naujoji linija HAIRMILK plaukams suteikia priežiūrą būtent tuo lygiu, koks reikalingas priklausomai nuo plaukų struktūros, tad priemonės plaukų neapsunkina.

Linijoje NIVEA HAIRMILK dera tai, kas yra geriausia iš paveldo ir inovacijų: atkurtiems, gražiems ir gyvybės pilniems plaukams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt