Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįprasta arklio uodega – vos per 3 minutes!

Rytų stilius: neįprasta „arklio uodegėlė“ vos per tris minutes
Kadras iš vaizdo įšrašo / Rytietiškas stilius: neįprasta arklio uodegėlė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Turite ilgus ir lygius plaukus ir jau nebeišmanote, kokių naujų ir paprastų šukuosenų prisigalvoti? Paprasta arklio uodegėlė jau atsibodo, o vaikščioti palaidais plaukais nemėgstate?

Siūlome jums pasimokyti iš kinų ir vos per keletą minučių pasidaryti įmantriai atrodančią, tačiau visiškai paprastą šukuoseną, kuri puikiai tiks tiek kasdienai, tiek įvairioms šventėms. Viskas labai paprasta – susiriškite vadinamąją arklio uodegą ir susipinkite plaukus rytietiškai!

Šiai šukuosenai pasidaryti prireiks plaukų gumyčių, miklių rankų ir ilgų ar vidutinio ilgio plaukų. Tad imkimės darbo!

♦ Visų pirma susiriškite paprastą arklio uodegą  – geriausiai atrodys ant šono surišti plaukai (taip bus kur kas lengviau juos susipinti). Jei norite, kad surišti plaukai atrodytų tvarkingiau, atskirkite nedidelę sruogelę plaukų ir apsukite juos aplink gumytę taip, kad jos nesimatytų, o sruogelės galiuką susekite nedidelių segtuku.

♦ Kai uodegėlė jau surišta, pradėkite pinti plaukus. Iš vienos kasos pusės atskirkite nedidelę dalį plaukų ir padalinkite juos į tris lygias dalis – visai taip pat, lyg pintumėte paprastą kasą.

♦ Imkite plaukų sruogelę iš dešinės pusės ir kryžiuokite su vidurine sruogele, tada sukryžiuokite sruogelę iš kairės pusės.

♦ Veiksmą pakartokite, tik šįkart atskirkite plaukų sruogelę iš kitos kasos pusės ir sujunkite ją su dešiniąja pinamos kasos plaukų sruogele.

♦ Paprastai tariant, jūs pinate paprastą kasą, tačiau vis prijungiate plaukų sruogelę iš dešinės kasos pusės (jei žiūrite vaizde; o jei pinsite sau, tau bus iš kairės pusės) – visus laisvus plaukus tarsi įkalindamos kasoje. Taip pinti galite per visą plaukų ilgį arba iki pusės, o baigusios plaukus vėl suriškite gumele.

♦ Kad kasa gražiau atrodytų, iš dešinės pusės pridėtas plaukų sruogeles šiek tiek atlaisvinkite.

Tiesa, stenkitės imti kuo plonesnes sruogeles, kitaip plaukai atrodys ne itin tvarkingai.

Viskas labai paprasta, ar ne? Kad būtų dar lengviau, siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą anglų kalba.

VIDEO: Kitokia „arklio uodegėlė“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt