Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįprasti, originalūs papuošalai – geriausia dovana Vandeniams

Papuošalai
„Shuterstock“ nuotr. / Papuošalai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Draugiški, originalūs, nepriklausomi ir labai paslaptingi – tokie yra Vandenio ženklo atstovai. Jie savo gimtadienius švenčia sausio 21-ąją–vasario 19-ąją.

Kaip gi atspėti, kokios dovanos norėtų mįslingieji Vandeniai? Kaip nustebinti šio ženklo atstovus? Neįprasti, madingi, vienetiniai, originalūs papuošalai – ideali dovana jiems gimtadienio proga.

Labiausiai Vandenius žavi tokie papuošalai, kurių tiesiog neįmanoma nepastebėti. Visa, kas nauja, originalu, įmantrių faktūrų, formų, stiliaus, privalo būti jų papuošalų dėžutėse. Taip pat Vandeniai koja kojon žygiuoja su mada, tad jiems geriausia dovana – šiuolaikiški, aplinkinius priverčiantys atsisukti, neįprasti aukštos kokybės papuošalai.

Vandenio ženklo moterys pasižymi individualiu, unikaliu, išskirtiniu stiliumi. Praktiškos, paslaptingesnės, uždaresnės Vandenės labiau vertins smulkių detalių, paprasto dizaino sidabrinius ar sidabro spalvos papuošalus. Tad puikiai dovanoti tiks žėrinčius „Swarovski“ kristalų auskarus ar sidabrinius žiedelius, inkrustuotus cirkonio kristalais.

Joms taip pat patiks rankų darbo, vienetiniai papuošalai. O mėgstančioms išsiskirti, atrodyti ekstravagantiškai, gebančioms suderinti nesuderinamus dalykus, pakerėti neįprastu skoniu, galite dovanoti originalius, ryškius, įmantrių formų, nematytus papuošalus. Tam puikiai tiks natūraliais gamtos raštais užburiantys papuošalai iš mineralinių akmenų – apyrankės, vėriniai, auskarai.

Vandenio ženklo vyrai mėgsta keistis, atrasti kažką naujo, tad niekada neprašausite jiems dovanodami naują papuošalą. Nors šlovė ir pinigai nėra jiems svarbiausi, Vandenio ženklo vyrai visada atkreips dėmesį į dovanos kokybiškumą ir vertę.

Taip pat juos sudomins neįprasti, nematyti, originalūs papuošalai. Tad dovanoti puikiai tinka ilgaamžiškumu pasižyminčius, nestandartinio dizaino ir spalvų (pvz., juodos) titano žiedus. Verslo atstovai apsidžiaugs dovanų gavę naujas sąsagas.

Mėgstamiausios spalvos: žydra, turkio, žalia, violetinė, purpurinė, pilka. Vandeniai puikiai sugeba tarpusavyje derinti įvairias spalvas. Taip pat šio ženklo atstovams ypač tinka papuošalai su šiais akmenimis: ametistu, granatu, cirkoniu, opalu, lazuritu ir turkiu.

Turkis – energetiškai labai stiprus akmuo, pavergiantis savo vaiskiai žydra spalva, kurią papildo įvairūs gamtos sukurti raštai. Tai kovotojų, lyderių, nepriklausomų ir drąsių žmonių talismanas. Taip pat turkis yra vertinamas kaip apsaugos ir meilės akmuo. Tad papuošalai su šiuo žavaus mėlynumo akmeniu idealiai tinka Vandeniams.

T. Biliūno nuotr./
T. Biliūno nuotr./"Turkio" karoliai

Ametistas – pusbrangis akmuo, kuris pakeri savo violetiniais skaidriais atspalviais. Tai pirmos klasės brangakmenis, priklausantis kvarco šeimai. Papuošalai su ametistu apgaubia ramybe, suteikia harmonijos, padeda pašalinti neigiamas emocijas, apsaugo nuo neapgalvotų sprendimų. Ametistas ne tik atneša sėkmę, bet ir spinduliuoja energiją, kuri gydo, stiprina imuninę sistemą, padeda medituojant.

Fotolia nuotr./Ametistas
Fotolia nuotr./Ametistas

Cirkonis – tai dorybės, sėkmės, saugumo ir gausos akmuo. Dailiai žėrintis kristalas savyje telkia stiprią energiją. Papuošalai su cirkoniu užtikrina pastovumą, grynumą, padeda atrasti gyvenimo kelią, naujai pažvelgti į įvykius ir situacijas. Taip pat papuošalai su cirkoniu skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, padeda lengviau išgyventi praradimus. 

Cirkonis
Cirkonis

Kokius papuošalus dovanoti?

  • Papuošalai: su ametistu, granatu, cirkoniu, opalu, lazuritu ir turkiu.
  • Papuošalų spalvos: žydra, turkio, žalia, violetinė, purpurinė, pilka.
  • Svarbu: originalumas, neįprastumas, naujumas.

Šaltinis – silvercity.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt