Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norite pavasarį pasikeisti? Atsirinkite, kas tinka jums

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pavasaris toks metas, kuris skatina ir įkvepia mus naujiems pokyčiams. Ir tai gerai. Deja, neretai pasiduodame minios įtakai ir net nesusimąstome, ar mums tai tiks, patiks ir ar išvis mums to reikia. Pavasarį keistis smagu, tik darykite tai apgalvotai.

Nebūtina keisti viso garderobo. Pavartėte naujausius žurnalus ir pamatėte, kiek daug madingiausių drabužių neturite savo spintoje? Nusiraminkite, tai tik pirmasis įspūdis.

Jums tikrai nereikia bėgti į parduotuvę ir susirinkti visko, kas šį sezoną „ant bangos“. Galbūt užteks įsigyti naujus batus arba madingų spalvų šalikėlį.

Jums tikrai nereikia bėgti į parduotuvę ir susirinkti viso komplekto, kuris šį sezoną „ant bangos“. Galbūt užteks įsigyti naujus batus, kurie puikiai derės prie jūsų turimo lietpalčio, arba madingų spalvų šalikėlį, kuris pagyvins jūsų garderobą. Įsigydamos daiktus mąstykite, prie ko juos derinsite, nes pirkdamos viską iš eilės, galite labai apsirikti. Jei nieko nenusimanote šioje srityje, į pagalbą pasitelkite stilistą ir paklausykite jo patarimų.

Ar jums tiks naujausių tendencijų šukuosenos? Apsivilkti ryškiaspalvį lietpaltį – viena, o mėlynai ir raudonai nusidažyti plaukus ar visai juos nusirėžti – visai kas kita.

Nesakome, kad to daryti nereikėtų, tik nesielkite karštakošiškai ir pamąstykite, galbūt pasitarkite su kirpėja, kuri duos tikrai vertingų patarimų, kas jums labiausiai tinka pagal veido formą, odos tipą. Galbūt po to nuspręsite, kad verčiau imtis plaukų gaivinimo procedūrų, nei kardinaliai juos nusirėžti ar nusidažyti ryškia spalva. O jei noras nepraeis, tada pirmyn, ir įgyvendinkite tai, ką sumanėte!

TAIP PAT SKAITYKITE Tvarkote spintą pavasariui? Atsakykite sau į 9 klausimus

Makiažo mados. Nebūtina sekti aklai. Peržvelgėte naujausias makiažo tendencijas ir nusprendėte, kad jums netinka? Ar verta dėl to krimstis? Tikrai ne, juk nebūtina įsigyti visų madingiausių lūpdažių, o paskui nė karto jų nepanaudoti. Net jei tamsiai vyšninės lūpos jums netinka ir nepatinka, žinokite, šiuo metu madingi įvairiausi atspalviai – nuo švelnių, pastelinių iki visiškai tamsių. Rinkitės ne tai, kas ypač madinga, o kas tinka būtent jums.

Vida Press nuotr./Moteris dažosi lūpas
Vida Press nuotr./Moteris dažosi lūpas

Pradedate sportuoti? Darykite tai atsakingai. Vakarodamos su drauge nusprendėte, kad pavasarį reikia sutikti lieknesnėms? Nusipirkote sportbačius, aprangą ir išskubėjote į sporto salę. Tačiau jei anksčiau nesportavote, savo organizmui galite sukelti tikrą šoką. Atsiminkite, kad sportuoti reikia ne dėl mados, o dėl naudos, tad elkitės atsakingai.

Sportuoti reikia pradėti iš lėto, po truputį vis didinant krūvį. Norėdamos kuo greitesnių rezultatų, merginos sportuodamos persitempia, pervargsta, taip savo organizmui darydamos ne naudą, o žalą. Net jei bėgiojate aplink savo rajoną, atstumus didinkite pamažu. Kaip sakoma, skubos darbą velniai gaudo, tada daugiau laiko skirkite tam, kad susikurtumėte savo programą. O geriausiai kreiptis į asmeninį trenerį, kuris jums padės subalansuoti tiek mitybą, tiek sureguliuos fizinį krūvį.

Užsimojote stiprinti imunitetą? Šaunu. Tik patariame tai daryti natūraliais būdais, nepakenkiant savo sveikatai. Jei kažkur išgirdote, kad pavasarį organizmui trūksta įvairių vitaminų, neskubėkite lėkti į vaistinę jų pirkti. Geriau pagalvokite, kaip galėtumėte savo imunitetą stiprinti natūraliais būdais. Be jokios abejonės, valgykite daugiau vaisių ir daržovių, rauginto maisto, bičių produktų, daugiau būkite gryname ore.

Fotolia nuotr./Laiminga moteris
Fotolia nuotr./Laiminga moteris

Norite pasikeisti? Keiskite vidų. Visos pasijaučiame gražesnės, kai išeiname iš kirpyklos, drabužių parduotuvės ar sporto salės. Visgi, didžiausi pokyčiai turėtų vykti mūsų viduje, mintyse, tad svarbiausia dirbti su savo vidumi. Tad prie visų išorės pokyčių šį pavasarį pridėkite ir šį – vidinį – užsibrėžkite perskaityti naudingą knygą, pakeliauti, pradėti ko nors mokytis, atsikratyti kokios nors savo baimės ar pan. Išorinis grožis prasideda nuo vidaus. Tegul pavasaris įkvepia pokyčiams!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt