Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimas: kokio ilgio vyrų barzda labiausiai traukia moteris?

Pora
„Shutterstock“ nuotr. / Pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kai kurios moterys, vos išvydusios savo mylimąjį su kelių dienų plaukeliais ant veido, tuojau pat pasiunčia jį į vonią ir į rankas įbruka skutimosi mašinėlę, kitos gi džiaugiasi galėdamos savo mylimąjį paglostyti ir pakedenti jau ne vienerius metus skaičiuojančią jo barzdą.

Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčysi, tačiau mokslininkai tikina nustatę, kokia barzda moterims atrodo pati seksualiausia. Taigi, vyrai, sukluskite!

Australijoje atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad dailiosios lyties atstoves labiausiai žavi vidutinio ilgio barzdelė, auginta maždaug 10 dienų, rašo businessinsider.com.

Taip pat skaitykite: Barzdoti vyrai. Jūs „už“ ar „prieš“?

Stebėtina, tačiau būtent vidutinio ilgio barzda apklausoje dalyvavusioms moterims patiko kur kas labiau nei glotnus mylimojo veidas, poros dienų barzdelė ar keletą savaičių arba net mėnesių auginta barzda.

„Scanpix“ nuotr./Ryanas Goslingas
„Scanpix“ nuotr./Ryanas Goslingas

Tyrimą atlikę australų mokslininkai tikina, kad įvairaus ilgio vyrų barzda moterims siunčia vis kitą signalą.

„Vyrų veido plaukus moterys pasąmonėje sieja ne tik su jų branda ir vyriškumu, bet ir su sugebėjimu dominuoti bei agresija. Būtent dėl to vidutinio ilgio barzda joms ir atrodo pati patraukliausia“, – tikina tyrimo autoriai Barnaby J. Dixsonas ir Robertas C. Brooksas. 

Mokslininkai taip pat tikina, kad ilgas barzdas turinčius vyrus moterys laiko geresniais šeimos žmonėmis ir tėvais, tad su jais jos labiau norėtų kurti šeimą.

Prie tokių išvadų mokslininkai priėjo atlikę tyrimą Australijoje. Jo metu 351 moteriai ir 177 heteroseksualiems vyrams buvo rodoma 10-ties besišypsančių vyrų nuotraukos vis kitoje jų barzdos augimo stadijoje. Daugiausia balsų surinko vyrų nuotraukos, kuriose buvo užfiksuota vidutinio ilgio barzdelė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt