Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žavios 2013 metų pavasario šukuosenos

Šukuosenos
„Scanpix“ nuotr. / Šukuosenos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Artėjant pavasariui, daugeliui moterų norisi mažumėlę atnaujinti savo įvaizdį. Vienas lengviausių būdų atrodyti kitaip – nauja šukuosena.

Jeigu mėgstate eksperimentuoti su plaukais, nebūtina skubiai sėsti į kirpėjo kėdę. Keli aksesuarai, šiek tiek įgūdžių ir jūs kasdien vis kitokia! Siūlome pasižvalgyti į madingiausias ir pavasario šukuosenų tendencijas. Gal kuri patiks ir jums?

 

Kirpčiukų savininkėms idealiai tiks sutaršyta ir seksuali Lanvin šukuosena. Tereikia šone padaryti sklastymą, kad kirpčiai dengtų didesnę veido dalį. O jeigu plaukus dar šiek pavelsite ar suformuosite lengvai krintančias bangas – priblokšite savo puikiu skoniu.

Scanpix nuotr./Ia Lanvin kolekcijos
„Scanpix“ nuotr. / Iš Lanvin kolekcijos

 

Dolce&Gabbana siūlo nusikelti į praėjusio amžiaus 7-ąjį dešimtetį ir plaukus padabinti ryškiomis, margaspalvėmis skarelėmis. Jos atrodo labai dailiai ir idealiai tinka pavasarį. Taigi belieka sulankstyti skarelę, plaukus susukti į kuodą, supinti į kasą ar palikti palaidus (žodžiu, pasitelkite fantaziją) ir skarelę 1–2 cm atstumu nuo plaukų augimo linijos aprišti aplink galvą. Jos kraštelius suriškite ir palikite laisvai kristi, taip sukurdamos valiūkišką ir vėjavaikišką įvaizdį. O jeigu dar įsisegsite masyvius ir spalvingus auskarus – jums nebus lygių!

Scanpix nuotr./Ia Dolce & Gabbana kolekcijos
„Scanpix“ nuotr. / Iš Dolce&Gabbana kolekcijos

 

Dailiai, pasak garsaus plaukų stilisto Paulo Hanlono, atrodo netvarkingai suveltas kuodas. Sukuriamas lengvas, patrauklus ir labai natūralus įvaizdis. Pabandykite susirišti kasą, ją perskirti į kelias dalis ir, atskiras sruogas sutepusios plaukų formavimo priemonėmis, susukti bei prisegti segtukais.

Scanpix nuotr./Petra Nemcova
„Scanpix“ nuotr. / Petra Nemcova

 

Gucci pasirinko griežtesnį kuodo variantą. Tikslios geometrinės linijos tobulai dera su netikėta uodegėle ir nuskraidina mus į XX a. 8-ąjį dešimtmetį. Šiek tiek rytietiškumu dvelkiančiai šukuosenai teks skirti daugiau dėmesio. Padarykite sklastymą ir suriškite plaukus žemai į uodegą. Sukdamos kuodelį, prakiškite uodegą pro tarpelį ir palikite kyšoti ją, kad laikytųsi tvirtai, pritvirtinkite segtukais. Svarbiausia – negailėkite blizgesio suteikiančių plaukų formavimo priemonių.

Scanpix nuotr./Ia Gucci kolekcijos
„Scanpix“ nuotr. / Iš Gucci kolekcijos

 

„Nenupoliruota“, bet labai glamūrinė šukuosena tiks toms, kurios nemėgsta ilgai staipytis priešais veidrodį. Balmain ant podiumo pademonstravo žavų paprastumą. Plaukus reikia šiek tiek pavelti, kad jie nebūtų prigludę prie šaknų, surišti į kasą ir supinti. Galite šiek ištraukti plaukų sruogelių prie ausų, kad jie atrodytų papurę, kūrybiškai netvarkingi ir turintys daugiau apimties.

Scanpix nuotr./Ia Balmain kolekcijos
„Scanpix“ nuotr. / Iš Balmain kolekcijos

 

Versace siūlo lengvas ir papurusias sruogas, kurios akimirksniu moterį paverčia tikra karaliene. Net vyrai tvirtina, kad ilgesni ir besiplaikstantys garbanoti plaukai tiesiog užburia! Garbanas galite formuoti plaukus sutepusios plaukų formavimo priemone ir specialiomis plaukų žnyplėmis. Net Rihanna per Emmy apdovanojimus visus žavėjo dailiomis plaukų bangomis. Darbo nedaug, o tobulos šukuosenos efektas garantuotas.

Scanpix nuotr./Kairėje: modelis pristato Versace kolekciją; deainėje: atlikėja Rihanna.
„Scanpix“ nuotr. / Kairėje: modelis pristato Versace kolekciją; dešinėje: atlikėja Rihanna

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt