Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – balandžio 18 d.

Inkilai
Shutterstock nuotr. / Inkilai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien žinosime savo pastangų vertę ir žūtbūt norėsime gauti tai, ko užsigeidėme. Užsibrėšime nemenkus tikslus ir norėsime, kad kiti mums pritartų ir padėtų. Jei jie mūsų užmojais suabejos, nesiliausime juos įtikinėję ir niekaip nesusitaikysime su mažiau, nei užsibrėžta. Deja, nėra garantijų, kad perkalbėsime tuos, kurie mumis abejoja.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte stiprūs būsite tiek, kiek susitelksite į savo veiklą. Jei pavyks nepuoselėti vilčių, kad kitiems reikia to paties ir nekišite nosies į kitų reikalus, į antrą dienos pusę persirisite be nuostolių. Popiet teks paklusti stovintiems aukščiau arba patiems užsiimti tokią poziciją. Dienos pabaigoje jums lengva bus kitus sutrikdyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje darbų gausa ir jūsų kolegų požiūris trukdys jums gilintis į tuo metu aktualius dalykus. Popietę būsite įtaigūs pamokslautojai ir mokytojai, tačiau kitų nuomonę pakeisti gali būti ne taip lengva, kaip norėtumėte. Į pakitusius vakaro planus reaguosite šaltakraujiškai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų rizikuodami kitų žmonių pasitikėjimu ar lėšomis, per daug iššvaistysite. Paslydę lygioje vietoje, tuo nepatikėsite. Vėliau bus neįmanoma išsivaduoti nuo kitų žmonių įtakų. Tačiau matydami giliau nei įprastai, atrasite būdų bendrų finansų problemoms išspręsti. Vakare teks susitaikyti su bičiulių pokštais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Teks pripažinti, kad kiti žmonės turi jums daugiau galių, nei jūs to norėtumėte. Tiesa, leiskite šeimos nariams prie bendros veiklos prisidėti tiek, kiek jie nori, neprašydami daugiau. Popiet negalėsite atsispirti partnerio įtakoms, o galiausiai praverstų dėl sklandesnių santykių ambicijas palikti nuošaly.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kasdienė veikla šiandien turės žavesio, tačiau vargu ar tai pastebėsite, įnikę į darbus. Nieko gero iš tų, kurie visą dieną landžios su savo pamokymais, patarimais, rekomendacijomis. Regis, bus įmanoma kai ką pakeisti įprastoje darbo ar buities aplinkoje, rūpinantis savo ar kitų gera savijauta.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ieškosite šiltos vietelės ir ją rasite, net jei ne kartą teks ieškoti vis kitos. Bus sunku išprašyti vis užklystančius su jumis pabendrauti, nes jie teigs, kad turi dosnių pasiūlymų. Panašu, kad jūs labiau tikėsite savimi nei kitais. Blogiausiu atveju šiek tiek per daug išleisite tam, kas jums malonu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savo asmeninę tvirtovę ginsite nuo visų, netgi nuo namiškių. Tokiu būdu kiek per aukštai sau kartelę išsikelsite ir kiek per mažai gilinsitės į artimųjų pasiūlymus. Vakaro ramybę drums šaltoka atmosfera ir išties keisti antrosios pusės būdai norint ją sušildyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prieš akis bus kalnas susitikimų ir krūva naujienų, su kuriomis susitvarkyti tikėsitės padedami kitų. Kiek šaltokas ir pernelyg dalykiškas bendravimas vis dėlto suteiks pakankamai žinių, kurios net šį tą jūsų galvoje apvers. Ir nors visą dieną labai praverstų turėti planą, vakare mažai kas jo paisys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios ir mistinės sidabro galios

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Uždirbant ar išlaidaujant, racionalus požiūris bus vienintelis patikimas kelrodis, padedantis nepasiklysti tarp visokių patarėjų, norinčių gero ir žinančių, kaip jums derėtų elgtis. Kad negriūtų tai, ką uoliai statėte ir netektų graužtis dėl neplanuotų išlaidų, išlikite ramūs ir susitelkę į savo dienotvarkę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Praturtinsite kitų žmonių dieną, neišduodami savo principų, tačiau ir atsižvelgdami į kitus. Kaip tai suderinti, niekas nepatars. Tiesą sakant, jei kas ir pabandytų, nuo jų nusigręšite. Taigi vadovaukitės savo galva, tačiau nemanykite esą visagaliai, kad kitų nenuviltumėte ir neatstumtumėte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rasite ne vieną pasiteisinimą, kodėl jums reikia pailsėti, nekaišioti nosies ne į savo reikalus ir nedemonstruoti savo pranašumo. Deja, bus sunku neperžengti tos ribos, už kurios jūs būtinai norėsite kažką kitiems įrodyti. Be to, užsidarius savyje yra pavojus paskęsti nykiuose prisiminimuose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbe šiandien sutiksite ne vieną nepatiklų žvilgsnį, tačiau vis tiek nesitrauksite. Tiesa, norinčius padėti geradarius ir jūsų planams trukdančius skeptikus atremti nebus sunku. Padės tai, kad iš anksto būsite numatę savo siekius ir tam pasirinkę tinkamas priemones.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt