Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gegužės 23 d.

Gėlių laukas
Fotolia nuotr. / Gėlių laukas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dienos pradžioje norėsis veiksmo, kuriam įkvėps neįprasti dalykai. Pakaks ir disciplinos, reikalingos mažesnėms ar didesnėms pergalėms išplėšti. Jei tektų netikėtai keisti kryptį, verčiau nebandykite visko grąžinti į vietas. Popiet nurimsime ir pasikliausime dalykais, kuriuos galima paliesti, pamatyti, pajausti ar kitaip patikrinti jų patikimumą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jus, siekiančius dominuoti ir pirmauti, retam pavyks sustabdyti. Matydami tikslą, link jo kreipsite ir kitus žmones, nesvarbi, ar jiems tai rūpi, ar ne. Laimė, jums bus nepagailėta įtaigos, reikalingų žinių ir gebėjimo stebinti. Popietę, norėdami ką nors vertinga įsigyti, susirūpinsite materialiais dalykais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien rinksitės tokias vietas, kuriose jus matytų kuo mažiau akių ir iš kur galėtumėte stebėti įvykius ar juos analizuoti. Gal net pavyks pamatyti ar ištaisyti tam tikras klaidas, tačiau tai darykite ne vieni, bet padedami kitų. Antroje dienos pusėje tempas lėtės ir jūs, užuot paklusę kitiems, tapsite padėties šeimininkais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Komandinė dvasia iki popietės liepsnos kaitriai ir jūs ja užsikrėsite, įsitraukdami į visokias grupės veiklas. Bičiulių, parnerių norai ir poreikiai bus beveik šventas dalykas, todėl jų prašymams neįstengsite atsispirti. Tačiau būsite ne kartą nustebinti. Vėliau ieškosite patogios slėptuvės ar jaukios vietos poilsiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamai parinktas papuošalas – talismanas ir apsauga

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Susitelkę į darbą, žinosite, kaip save realizuoti. Tiesa, norėdami geidžiamo rezultato ar būti įvertinti, turėsite nemažai paplušėti, susitaikyti su apribojimais, taisyklėmis ir su būtinybe elgtis kitaip, nei jums įprasta, ar atlikti užduotis, kurių neketinote kada nors imtis. Vakarop rasite ką nuveikti kartu su draugais ar bendražygiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Optimizmo bus tiek, kiek tikėsite savimi. O pergalėmis taps galimybė įtikinti kitus. Jei išdrįsite kam nors ką nors įrodyti ar išmokyti, tam rinksitės keistus būdus, tačiau nusipelnysite pagarbos ir susidomėjimo. Popiet darbui aukosite visą save. Kuo tvirčiau stovėsite ant žemės, tuo visiems bus geriau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje įvykdę kelis namiškių prašymus, vėliau didžiausius mūšius išlošite ne kovodami su kitais, o su savimi, stengdamiesi atsikratyti savo silpnybių, to, kas jums nereikalinga, ar trukdo pasitikėti kitais, žengsite teisingu keliu. Popiet kai ko vertingo išmoksite ar gausite konkrečių patvirtinimų tam, ką žinote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vertingos žinios gerins jūsų darbo ar asmeninius santykius, tačiau kažin ar būsite suprasti, jei pasirinksite diplomatiškus ėjimus ar vaikščiosite aplinkkeliais. Su visa pagarba savo partneriams, tikslo siekite kuo tiesesniu keliu. Popiet turėsite progą kai ką gauti iš kitų ir tai pritaikyti bendrai naudai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio dienų kalendorius: kada tvarkyti namus, imti paskolą ir pirkti drabužius...

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite tikslų, kurie bus koncentruoti į jūsų kasdienę veiklą, savijautos ar ryšių su kolegomis gerinimą. Taip stipriai sieksite tikslo, kad mažai paisysite neesminių smulkmenų. O jei planai griūtų, susitaikykite ir tam neprieštaraukite. Vakarop susirūpinsite santykiais ar stengsitės dėl socialinio gyvenimo kokybės.

ŠaulysŠaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena bus šauni, jei iki popietės pavyks, patiems pasidžiaugus ar ką nors sukūrus, pradžiuginti ir kitus. Berkite tas džiaugsmo sėklas, kurioms sudygti daug laiko ir kantrybės nereikia. Padarysite ir tai, ko niekas niekada iš jūsų nesitikėjo. Vėliau reikės imtis rimtesnių užsiėmimų, ir jūs, regis, tame įžvelgsite ne prievoles, o atgaivą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien verčiau rinksitės privačią erdvę, kurioje galima būti savimi ar apsisaugoti nuo tam tikrų išorinių įtakų. Ne viskas bus stabilu, tačiau dėl to visai nederėtų nerimauti. Neįprastas situacijas paverskite privalumais, užuot bandę jų išvengti. Popiet jums džiaugsmo suteiks ir kitų žmonių galimybė šauniai leisti laiką.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vis kažkur skubėsite: kur nors nuvykti, kuo greičiau pasikeisti informacija ar ką nors sužinoti. Motyvuos draugai ar žmonės, su kuriais netikėtai susidursite. Gali būti, kad kai kurie iš jų bus jums labai seniai matyti ar visiškai nauji, bet pasitinkantys jus su netikėtų žinių glėbiu. Vakare atsiras noro ir galimybių pasimėgauti namų jaukumu ir sočiais patiekalais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Grumsitės dėl savo vertybių ir lengvai nepasiduosite. Padės anksčiau neįvykdyti profesiniai tikslai ir sustiprėjęs noras ką nors pasiekti. Regis, praverstų netikėtai atsiskleisti, ypač jei tikitės naudos. Popietės pašnekesiai ar susitikimai suteiks jums nemažai vertingos informacijos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt