Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gegužės 30 d.

Gražus rytas
Fotolia nuotr. / Gražus rytas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien noras džiaugtis ir džiuginti kitus bus didesnis už visus kitus malonumus. Dramatizuosime, nesulaukę deramos pagyrimų ar komplimentų puokštės iš tų, kurie mus turėtų visomis tomis gėrybėmis apdovanoti. Nemažai žadėsime ir kitiems, šventai tikėdami, jog pažadai bus išpildyti. O sumanę ką nors neįprasto iškrėsti ar surizikuoti, į nieką nekreipsime dėmesio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kupini azarto, kūrybiškumo ir noro nerti į nuotykius, užmegsite naujų pažinčių ar sužinosite vertingų dalykų. Ne tik patys žavėsitės, bet ir ieškosite, kaip galima būtų sužavėti kitus. Be to, įtraukti kitus į savo sumanymus nereikės daug pastangų, užteks vien jūsų aktyvumo ir originalių poelgių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darysite viską, kad galėtumėte pasidžiauti ir pasididžiuoti savo namais ir šeima, o jei ko nors tam trūks, nenurimsite, kol neįgyvendinsite, ką sumanę. Taigi gavę pastabų, kad jūsų širdis ne darbo vietoje, nenustebkite. Tiesa, bus progų padidinti savo pajamas, tačiau visų pirma liaukitės vaikščioti pramintais takeliais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandieną užpildys džiugūs pokalbiai ir susitikimai. Negalėsite nustygti vietoje, kaip norėsite ką nors išgirsti, išmokti, sužinoti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Kuo daugiau gausite, tuo daugiau norėsite. Be to, bet kokioje draugijoje rasite pačių keisčiausių sprendimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums reikės įrodymų, todėl radę kuo pasigirti ir artimuosius apdovanoti, norėsite, kad tai būtų pastebėta ir įvertinta. Gavę patvirtinimų, šitą žaidimą norėsite tęsti be galo. Turėsite slaptų ketinimų, kurių negalėsite pasilaikyti sau, net jei dėl jūsų poelgių vadovybė ir pradėtų gūžčioti pečiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visą dieną būsite dėmesio centre ir mėgausitės galimybe šviesti savo aplinkoje. Čia pat atsiras tokių, kurie norės su jumis pasidalinti žiniomis, įspūdžiais, susipažinti ar jums išsipasakoti. Jūsų neįprastos žinios ar patirtys jums netgi padės sutelkti komandą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rinksitės aplinkkelius, kad užkariautumėte simpatijas. Net jei ko patys stokosite, kitiems negailėsite. Būsite pasiruošę padėti, pasitarnauti, kažko atsisakyti, kad tik kitiems būtų geriau. Nelauksite, kol kas nors kitas nemalonias užduotis atliks už jus. O jei kas pasiūlys neįprastą pagalbą kopiant karjeros laiptais, griebkite nemąstydami.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvyniai – žmogus-orkestras

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums nereikės daug pastangų, kad draugai ar kolegos atsigręžtų į jus. Pabūkite savo kolegoms džiaugsmo ir įkvėpimo šaltiniu, užuot bandę parodyti savo stiprybes. Be to, žmonės, su kuriais jus sieja darbo, verslo ar asmeninai ryšiai, jus ir stebins, ir įkvėps, ir primins, ką jūs galite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visi dienos lūkesčiai bus nukreipti į darbą ir profesinius tikslus. Noriai priimsite vieną ryžtingą sprendimą po kito. Sulaukus pagyrimo, ryžto atsiras dar daugiau. Kitų akyse pakilsite, atlikę kai ką nesavanaudiško. O jei ryžtingai diegsite naujoves savo darbo ar buities aplinkoje, nepajusite, kaip kažkas prie jūsų prisijungia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Optimistinės nuotaikos neapleis, net jei ne viskas bus tobula. Regis, jūsų optimizmas bus užkrečiantis, mintys įtikinamos ir labiausiai iš viso to išlos jūsų kolegos, draugai ar bendražygiai. Negana to, jus įtrauks partnerių entuziazmas, kurį papildysite savo neįtikėtinais sumanymais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši diena bus daug žadanti, jei atversite mintis ir sielą pokyčiams bei kitokiam požiūriui. Užsitarnauti reikiamų asmenų pasitikėjimą bus vieni niekai, tik būdai ne visiems lengvai perprantami. Darbe, buityje ir sprendžiant kitus kasdienius galvosūkius būtų išmintinga išnaudoti stebinančius namiškių pasiūlymus.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, nepamiršdami savęs, vis dėlto leiskite pirmuoju smuiku groti savo partneriams. Būdami šalia jų rasite daugybę vertingų dalykų, kurie praplės ir jūsų akiratį. Be to, pamirškite planuotus susitikimus, nevenkite netikėtų naujienų ar keistų pasiūlymų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus apsčiai veiklos ir jums net nekils pagunda stabtelėti ir pailsėti. Tiesą sakant, jus užvaldžiusi rutina padės į kai ką pažvelgti kitaip ir naujai įvertinti tuos privalumus, kurių anksčiau nepastebėjote. Be to, netikėti sprendimai ką nors padovanoti savo namams išjudins tai, kam vis nesiryžote.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt