Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – kovo 21 d.

Pavasaris
Fotolia nuotr. / Pavasaris
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Rimti ir ryžtingai nusiteikę veikti – taip pradėsime šią dieną. Veiksmui ryšimės tik apgalvoję kiekvieną savo žingsnį ir galimas to pasekmes. Ignoruosime viską, kas trukdo susitelkti ir įgyvendinti tai, ką užsibrėžėme. Vakare leidę sau nuklysti nuo pagrindinio kelio, pasitelksime šiek tiek vaizduotės ir tapsime labiau pasiaukojantys.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte degsite noru laimėti eilinę profesinę pergalę, būti pastebėti profesinėje arenoje ir, be abejo, už tai gauti deramą atlygį. Efektyviai panaudoję turimus įgūdžius ir suteiktas priemones, padarysite gerą pradžią. Vakarop kils svajonių, kurias taip pat bus galima realizuoti, pasitelkiant savo uolumą ir atsakomybę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuoseklūs, ryžtingi ir atsakingi imsitės net tokių užduočių, kokios kitomis dienomis liktų nepajudintos. Su sau būdingu užsispyrimu įtikinsite bet ką prie jūsų prisijungti, iš jūsų mokytis ar jumis patikėti. Vakare viską metę skubėsite padėti savo draugams ar, neskaičiuodami laiko, pildysite savo komandos svajonę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei ieškosite su kuo suvienyti savo jėgas, būtinai rasite, tačiau savo taktikos neskubėkite kiekvienam sutiktajam atskleisti. Svarbiausi dienos mūšiai bus mažai kam matomi, o jų motyvai dar mažiau suprantami. Vakare nevaržysite savo vaizduotės ir jums pavyks nujausti tai, kas bus jums ir šalia esantiesiems naudinga.

DAUGIAU INFORMACIJOS ŠIA TEMA RASITE: Kaip gerai uždirbti pagal savo Zodiako ženklą?..

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei būsite vieniši, šiandien neįveiksite to, ką galima nuveikti savo jėgas sujungus su partneriais ir komanda. Bičiuliai bus tas jūsų veiklos variklis, be kurio jūsų norai nueitų niekais. Vakare kartu su antrąja puse ar kitu jums svarbiu žmogumi bus gera pasvajoti apie tolimus kraštus ar pasidalinti dienos įspūdžiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Taip tikslingai ir uoliai darbuositės, kad kitiems net nebus kur įsiterpti. Leidę kolegoms, o ypač vadovams, tai padaryti, nuveiksite dar daugiau ir net sunkiausios užduotys tirpte ištirps jūsų rankose. Vakare kažkas įkvėps jus sveikesniam gyvenimo būdui, tačiau be jūsų pastangų norai norais ir liks.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dieną pradėsite turėdami iš anksto paruoštą planą, kaip įvykdyti savo projektus. Tačiau be galo rimtai į visa tai įnikę vis priminkite sau, kad tai ne tik pareiga, bet ir jūsų džiaugsmas. Be to, bus ko pasimokyti iš kitų. Tiesa, išgirdę artimo žmogaus prašymą, viską mesite tam, kad jį pradžiugintumėte.

DAUGIAU SKAITYKITE: 6 klausimai, kuriuos verta sau užduoti kasdien

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neprašausite pro šalį, jei visą savo šios dienos dėmesį sukoncentruosite į asmeninį gyvenimą, namus ir šeimos gerovę. Regis, kažkoks ilgai kurtas planas gali galų gale pajudėti iš pradinio taško. Vakare būsite pakylėti, galėdami pasirūpinti šeimos narių sveikata, buities smulkmenomis ir kitais įprastais dalykais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nesitikėdami lengvos sėkmės, į kelionę link jos ar į jos paieškas leisitės ryžtingai, gerai suplanavę visus ėjimus ir gerai žinodami, ko siekiate. Naudokitės turimais kontaktais, užmegzkite naujų, įgykite žinių ir informacijos. Vakare radę jus džiuginantį užsiėmimą, suprasite, jog sėkmė atėjo nepastebėta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tvirtai žinosite, ko jums reikia, ir šio savo nusistatymo nekeisite. Jūsų ryžtą didins maži kasdieniai dalykai ir noras sukurti kažką apčiuopiamo. Nauda ar bent kitų nuomonė apie jūsų gebėjimus bus akstinas nesustoti. Vakare, vedami nuojautos ir noro pasitarnauti, skirsite laiką ir lėšas savo šeimos laimei kurti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite tvirti lyg siena, į kurią galės atsiremti kiti žmonės. Turėsite apsčiai noro veikti ir negalėsite sustoti, vos imsitės jums malonios veiklos. Tiesa, to ryžto ir rimtumo gali būti kiek per daug ir tai atstums jums svarbiausius žmones. Nepaisant to, vakarą sušildys nuoširdūs pokalbiai ar jaudinantys susitikimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šiandien imsitės veiksmų, tai tik paskatinti savo šeimos narių ar asmeninio gyvenimo. Daugiau naudos turėsite iš savo pogrindinių veiksmų, vidinio apsivalymo, atleidimo ir atsiprašymo. Tai atlikę, suprasite padarę svarbų darbą, sustiprinsite pasitikėjimą savimi ir atrasite būdų pagerinti savo gyvenimo kokybę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kad diena būtų turininga, reikės komandos ar patikimo draugo palaikymo, o tada viskas įsibėgės kuo puikiausiai. Mokytis, diskutuoti, derėtis eisis nepriekaištingai, jei neatitrūksite nuo žemės. Kiek pakilti nuo kasdienybės galėsite vakarop. Tuomet kas nors iš jūsų bičiulių pažvelgs į jus susižavėjimo kupinu žvilgsniu.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt