Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – kovo 7 d.

Kovo 7 diena
Fotolia nuotr. / Kovo 7 diena
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Iki vidurdienio daugiau svajosime, nei ko nors konkrečiai imsimės, tačiau kai jau pasiryšime veikti, stengsimės ne dėl savęs, o dėl kitų. Stebėkime, ar tai ne vien gražūs pažadai. Dieną bus nelengva nurungti kitus savo charizma ir atsispirti savo troškimams. Vakare išnyks kliūtys nesavanaudiškiems norams įgyvendinti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo to, kaip reaguosite į tai, kad kažkokios nematomos jėgos sprendžia, kas jums geriau, priklausys dalis jūsų dienos. Regis, mažiau galvoti apie save, savo žavesį ir trumpiau stovėti prieš veidrodį būtų geras pasirinkimas. O vakare pasirūpinkite, kad praeities įvykiai netrikdytų jūsų šeimos ramybės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasitikėti bičiuliais šiandien jums bus pati svarbiausia užduotis. Išgirskite, išmokite ir paskleiskite tai, ką sužinojote tarp pačių artimiausių. Neužsidarykite nepasitikėjimo nelaisvėje. Vakare bus atviri keliai kasdieniame gyvenime suprasti, priimti ir pritaikyti gerus bičiulių pasiūlymus savo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums reikės rasti priemonių, kurios leistų pasijusti saugiems ir vertinamiems. Vaizduotė bus viena iš jums parankių priemonių to pasiekti darbo vietoje. Trikdys nebent komandos narių žvalgymasis ne į tas šalis, kurios domina jus. Vakare nemeskite kelio dėl takelio, nes kas naudinga jums, pravers ir kitiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus tobula norintiems parodyti savo stiprybę – gebėjimą rūpintis kitais. Kita vertus, pavyks įkvėpti, mokyti, sudominti ir nukreipti kitus, ypač jei nesiliausite tikėti savimi. Tiesa, bus siekių, kurie nepasiteisins, tačiau tai kompensuos vakare užplūdęs optimizmas ir noras aprėpti kuo daugiau.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nesistenkite ieškoti dėmesio sau, nes tokios pastangos duos priešingą rezultatą. Šį tą paaukoję dėl kitų, išlošite, o pabandę įtikinti kitus, energiją eikvosite veltui. Vakare bus ypač svarbu susivienyti su kitais. Kiek dėl to pasistengsite, tiek sau lojalių asmenų įgysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų šios dienos prasmė ir ramybė bus susijusi su kolegomis ir bičiuliais. Lengva bus parodyti, kaip juos vertinate ir atrasti žmonių, kurie keltų jums susižavėjimą. Popiet gali nepavykti iš kitų gauti to, ko tikėjotės. Tačiau vakare be didelio vargo iš pusės žodžio suprasite vieni kitus ir šį tą drauge numatysite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo profesinius siekius, nuoširdų darbą ir atsidavimą jam tinkamai derinsite su kūrybiškais sprendimais. Tiesa, atsiras asmuo, kuriam reikės jūsų dėmesio, tačiau negalėsite jo pakankamai skirti. Vakare rasite žodžių ir priemonių, gelbstinčių bet kokioje kasdienėje situacijoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūs kiek daugiau žinosite ir toliau matysite nei kiti. Tai naudosite geriems arba smagiems tikslams. Leidę svajonėms jus vesti į priekį, atrasite žmonių, kurie norės prie jūsų prisijungti. Taigi nuobodi kasdienybė liks už borto. Vakare įgysite raktą, kuris padės įtikinti ir kažko išmokyti vaikus ar mylimuosius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje noriai pildysite savo šeimos narių svajones ir tokiu būdu užsitarnausite jų palankumą ir dėkingumą. Popietę nebus galo norams, tačiau nepavyks kitų įtikinti, jog tai išties reikalinga. Nesuklysite, jei vakarą paskirsite šeimai ir sprendimams, kaip panaudoti šeimos finansus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus gera užleisti iniciatyvą kitiems, o patiems pasimėgauti kitų jums skiriamu dėmesiu. Įkvepiantys ir širdį glostantys pokalbiai bus geras to įrodymas. Šeimoje norimo atgarsio nesulaukę, galiausiai dieną baigsite noriai klausydamiesi savo antrosios pusės patarimų ir pamokymų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite kūrybiški, paslaugūs, darbštūs. Žinosite, kaip geriausiai pritaikyti tai, ką mokate. Kiek trikdys pašaliečiai, kurie popiet pageidaus jūsų dėmesio. Vakare nuojauta nepaves, renkantis tinkamą maistą, gydymo būdą ar daiktą, kuris jums reikalingas darbui atlikti ar buičiai pagerinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien be didelių pastangų tapsite žmonių traukos centru, todėl neskaičiuokite savo laiko ir pastangų geriems darbams atlikti. Tiesa, galimos išlaidos dėl vaikų ar tam, kas jums be galo malonu. Vakare jūsų kūryba, dėmesys ir rūpestis kitiems bus reikalingi kaip oras ir vanduo.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt