Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – liepos 18 d.

Mėnulis ir saulė
Fotolia nuotr. / Mėnulis ir saulė
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kad ir kaip šiandien norėsime viskam gerai pasiruošti, įvyks šis tas neplanuota ir išties netikėta. Gal ir patys prie to netyčia prikišime nagus, norėdami rizikuoti ar patirti šį tą netikėto. Ne visus pašnekovus norėsime suprasti, tačiau nepriekaištingai pristatysime kitiems savo kūrinius, mintis, jausmus ir kitas turimas gėrybes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Realizuodami savo profesinius siekius, pritaikysite gebėjimus ir pasirūpinsite materialine gerove. Tai įmanoma, jei problemas spręsite konkrečiai ir tiksliai, pažabodami norą skubėti, nekantraujant dėl rezultato. Galimi netikėtumai namuose ir pakylėjančios pažintys ar susitikimai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite savimi, nes tai jums leis pamatyti didesnes perspektyvas ir nemažai nuveikti. Jausdami tvirtą pagrindą po kojomis, nenukrypsite nuo teisingo kelio ir atliksite viską taip, kaip norite. Tam tikra žinia gali sukrėsti, tačiau už kasdienes pastangas gausite džiuginantį apdovanojimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip mus veikia bioritmai

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėdami reikiamas priemones neakivaizdžiai daryti įtaką kitiems, nebūtinai jomis pasinaudosite. Palankios sąlygos susiklostys tiems, kurie sieks rasti slaptas ligos priežastis ar tinkamas priemones ištaisyti praeities klaidas. Teks kažko atsisakyti darbe, tačiau asmeniniame gyvenime mylimas žmogus ar pomėgis pakylės ligi dangaus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visą dieną vadovaukitės principu – skubėk lėtai. Tai ne tik neleis nusiraškyti tikrųjų dienos gėrybių, bet ir pajusti tikrąjį veiklos ar pramogų su bičiuliais skonį. Net ir būdami užtikrinti dėl savo veiksmų, būkite pasiruošę neplanuotai iš esmės pakeisti kryptį ir su dėkingumu priimti šeimos narių dovanas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite užsispyrę pasiekti daugiau. Dėl to plušėsite pasiraitoję rankoves, atliksite kelių dienų darbus, tačiau prireiks kantrybės, kol išvysite dienos darbų rezultatus. Jūsų viduje kažkas persivers ar sukils vidinis pasipriešinimas, kai būsite dar paraginti, bet jūsų įdirbis duos rezultatų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikėsite tuo, ką darote, kur vykstate ir ką ketinate atlikti, neleisdami niekam abejoti jūsų pasirinkimu ar požiūriu. Ženklai, pasirodantys jūsų kelyje padės pasirinkti reikiamą kryptį. Darbe venkite pykčių, verčiau išnaudokite progą atskleisti savo gebėjimus ir pasidžiaugti rezultatais.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesivaržydami naudokite savo įžvalgas ir stenkitės jas pritaikyti. Atlikite konkrečius veiksmus, tai padės pasiekti realius pokyčius. Jie nebūtinai bus akivaizdūs, bet reikalingi. Jei to nepadarysite, kažkas pasistengs, kad nenuobodžiautumėte. Mažumėlę pasireklamavę, sulauksite pagarbos ir pripažinimo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėkite stiprų pagrindą po kojomis – tai padės daugiau pamatyti ir suprasti. Kaip to pasiekti, parodys partneriai. Harmoningas bendravimas leis tikslingai panaudoti žemiškas dienos energijas. Nepaisant to, dienotvarkė grius ir bus iš naujo suręsta, o jums bus įteikta padėka už nesavanaudiškus poelgius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuo ko saugo raudonas siūlas ant riešo? Kabalos paslaptys

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryžtas keistis ar pakeisti tai, kas nereikalinga, į tai, kas būtina, leis lengviau įprasminti ir pajusti visus dienos kvapus. Regis, labiausiai jūsų kruopštaus rankų darbo ir pasitikėjimo savimi reikės darbe. Surizikavę dėl to, kas malonu, liksite it musę kandę, tačiau palaikys bičiulių meilė ir pagarba.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Teigiamos patirtys užims pirmą vietą dienos prioritetų sąraše. Jas kaupsite visokiausiais būdais, o supratę, kad vertinami yra konkretūs darbai ar poelgiai, dar lengviau atsikvėpsite. Nors santykius drebins neramumai namuose, darbuotis bus gera, nes pelnysite vadovybės palankumą ir dėmesį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savo poelgiais šiandien judėsite link vieno tikslo: kad jūs ir tie, su kuriais gyvenate po vienu stogu, pasijaustų geriau. Pasikapstę po praeitį ir ten atradę šį tą vertinga, būsite pakylėti. Dienotvarkę sujauks netikėta žinia ar neplanuota išvyka, tačiau apie savo kūrinius kalbėkite kuo garsiau ir skleiskite žinią kuo plačiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite daug kur suspėti, daug ką sužinoti ir aptarti, tačiau visa tai darysite neskubėdami. Būsite užtikrinti derybose, nes ne tik įžvelgsite pašnekovų motyvus, bet ir galėsite daryti jiems įtaką. Galite turėti išlaidų dėl pačių mylimiausių žmonių, kurios gerokai patuštins piniginę, tačiau leis pajusti, kad padarėte šį tą prasminga.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt