Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 8 d.

Gėlės balkone
Shutterstock nuotr. / Gėlės balkone
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien jums reikės draugų, kuriems galima padėti, parodyti palankumą ar dėl jų ką nors prasminga atlikti. Rutina tegul lieka nuošalyje. Gims idėjos, kurios mažumėlę pralenks laiką. Užsigeidę ką nors neįprasta įgyvendinti, elgsimės spontaniškai, nepaisydami patarimų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų bičiuliai ar kiti bendražygiai galėtų pasiruošti tam, kad jūs, nepaisydami savo atsidavimo jiems, iškrėsite ką nors netikėta. Keisčiausia, kad tas netikėtumas bus keistas net jums patiems, net jei to niekam neatskleisite. Bet kuriuo atveju darbas bus ta vieta, kur pajusite atgaivą ir pilnatvę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darbo bus į valias, bet jums patiks jaustis užimtiems, reikalingiems ir vertinamiems už savo pastangas. Viskas įmanoma bus tiems, kurie turės tolimos ateities sumanymų, kuriuos galima pritaikyti darbo vietoje. Tačiau taikydami naujus metodus pernelyg plačiai neužsimokite, o verčiau tobulinkite kas pradėta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – rugpjūčio 7–13 d.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums pavyks ne tik patiems pamatyti, bet ir kitiems parodyti tai, apie ką net nesusimąstydavote, šio to pasimokyti patiems ir kitų žinias pagilinti. Puikiai plėsite savo horizontus keliaudami, bendraudami su kitų tautų žmonėmis, skaitydami knygas ar žiūrėdami filmus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neprastai seksis bendradarbiauti, tačiau ne visuomet pavyks parodyti pasitikėjimą kitais. Be to, kai prie ko nors pernelyg arti prisiartinsite, jus gali atstumti, o kai suteiksite per daug laisvės – išgirsite kaltinimus abejingumu. Regis, suveiks taktika ignoruoti visus, kam nerūpite, o tie, kuriems būsite reikalingi, – jus susiras.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Laimingi ir sėkmingi būsite tiek, kiek pavyks laimingus padaryti kitus. Džiaukitės, turėdami šalia žmonių, kurie savo pastabomis ir patarimais padės geriau suprasti save, paaiškins, kaip įvykdyti svarbias užduotis ir stiprins pasitikėjimą. Tuo daugiau pagarbos pelnysite, kuo daugiau laisvės duosite kitiems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pajusite, kad randate sprendimų atlikti tas užduotis, kurioms anksčiau trūko ugnelės, kūrybiškumo ir drąsos nukrypti nuo normos. Neverta eikvoti laiko, bandant įvesti tvarką, nes chaosas leis atrasti naujų galimybių. Laimėsite eidami prieš vėją, taikydami neišbandytus metodus ar naujas technologijas.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikintieji, kad šiandien viskas vyks pagal planą, nieko nepeš. Išloš tie, kurie priims viską, kas netikėto beldžiasi į jūsų biurą, namus ar širdį. Būtent jūs nestokosite išmonės ir kūrybiškumo, kai reikės paversti savo ir kitų dieną maža švente. Tiesa, visa ką jiems pasiūlysite, gali būti visiškai ne tas, ko jie laukė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visą dieną būsite šeimyniški, kiek užsidarę ir į viską žiūrintys nepatikliai, tačiau tik tol, kol jūsų aplinkoje atsiras žmonių, kuriais galima pasitikėti ir pasijusti saugiems. Tuomet atsipalaiduosite ir atsiskleisite. Sužvilgėsite originalumu, kai kalba pakryps apie jūsų namus ir šeimyninius reikalus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite judrūs, nenuilstantys ir vis ieškantys peno savo mintims. Taigi pasistengsite su kuo daugiau žmonių pasikalbėti, kuo daugiau pamatyti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Kol pakaks polėkio viskam atlikti ir kol bus aplink susidomėjusių žmonių, tol jausitės laisvi, džiugūs, įdomūs sau ir kitiems.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus išduoda jūsų gimimo valanda?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien rūpės pajamos, pirkiniai ar kiti materialūs dalykai, taip pat ir jūsų bendrakeleiviai. Originalumas bus jūsų pagrindinė gairė, tinkanti tiek pinigams uždirbti, tiek pirkiniams rinktis. O į savo planus įtraukę kitus naujovių ištroškusius žmones, dar toliau pasistūmėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jausite didesnį emocinį krūvį, kviečiantį jus įkvėpti kuo daugiau žmonių. Kartais dėl to elgsitės perdėm spontaniškai, kartais išties keistai. Laimei, aplinkiniai jums dažniausiai pritars, bandydami suspėti jūsų diktuojamu ritmu. O jei atsiras tokių, kurie nesupras, kažin ar dėl to bent kiek suksite galvą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rinkitės neįprastus vandenis, kuriuose bus galima keliauti vieniems ar bent stebėti veiksmą iš šalies. Nelįsdami kitiems į akis, pamatysite įdomių dalykų, iš kitos pusės pažvelgsite į save, šį tą suprasite ir iš naujo įvertinsite. O jei išgirsite prašymų kam nors padėti, nenusigręžkite, net jei tai jums būtų išties netikėta patirtis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt