Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – sausio 31 d.

Šalna
Fotolia nuotr. / Kankorėžiai sniege
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Paskutinę sausio mėnesio dieną Mėnulis bus Žuvyse, todėl, užuot įsitraukę į aktyvią veiklą, dažniau paguodos ieškosite išgalvotame pasaulyje. Popiet bet koks nepatenkintas žvilgsnis, griežtesnis žodis ar reikalavimas vers susigūžti ir bėgti nuo visko ten, kur saugu. Kitiems praskaidrinę vakarą, patys pasijusite pakylėti, svarbūs ir reikalingi.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžioji dalis šiandien jums svarbių klausimų liks jūsų galvoje, nes visiškai nebūsite pasiruošę jais dalintis su aplinkiniais. Jei taip nutiktų, kad išsipasakotumėte, visažiniai skeptikai ar iš tiesų geriau tą dalyką išmanantys žmonės žinos, kaip paneigti jūsų žodžius. Vakare, neradę būdų išlieti jausmus, savo jausmų objektą stebėsite iš šalies.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visą dieną dairysitės šalia savęs bendraminčių ar žmonių, galinčių jus suprasti. Net ir gavę įrodymų, kad tokių yra pakankamai, vėliau mažumėlę nusivilsite. Regis, komandiniai sumanymai strigs dėl resursų trūkumo ar pasitikėjimo stokos. Dieną bus smagu pabaigti mėgaujantis bičiulių draugija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite tiek planų ir tikslų, kad patys gerokai susipainiosite. O jei kas nors iš kolegų ar kitų jums svarbių asmenų nepritars jūsų siekiams ar nepadės prie jų darbuotis, be galo nusivilsite. Vakare atsiras žmogus, kuris kompensuos per dieną patirtą džiaugsmo, palaikymo ir bendradarbiavimo stoką.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus gera tikėti tuo, kuo norite tikėti. Regis, rasite ne vieną sritį, kurioje užsigeisite kiek giliau pasikapstyti ir gal dar šį tą pagražinti. Jei jūsų didelių užmojų nesupras kolegos ar tie, kuriems labiau rūpi kasdieniai rūpesčiai, pasijusite lyg paukščiai pakirptais sparnais. Laimė, vakare vėl atrasite sau malonių dalykų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien mieliau bendradarbiausite, nei vieni imsitės atsakomybės už savo sprendimus. Puiku, jei šalia atsiras norinčių šia našta pasidalinti. Jei ne, jums greitai nusvirs rankos. Vis dėlto dienai baigiantis sulauksite akivaizdžių įrodymų – dovanų, pagalbos ar jausmų, kurie patvirtins, kad nesate vieniši.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Išgyventi tokią dieną kaip ši lengviau dviese, ir visai nesvarbu, kas bus jūsų partneris, svarbu, kad jis įkvėptų noro kitaip pažvelgti į dienos aktualijas ar problemas. Deja, šitą ramią idilę, kurios sieksite, kiek apsunkins jūsų pareigos šeimai. Vakare galėsite grįžti pas tą (arba jį susirasti), su kuriuo būtų nepakartojamai gera.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jus guos veikla, kurią iš tiesų dievinate, arba bent jau taip bandysite sau įteigti. Pernelyg neužsisvajokite, jog galite pasiekti visa, ko tik širdis geidžia. Tiesą sakant, gali atsirasti žmonių, kurie jums sutrukdys, pavyzdžiui, nesuteikdami reikiamos informacijos. Dienai baigiantis jus apims meilė darbui, todėl vakaras bus malonus ir turiningas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų pastangos dėl tų, kurie jums brangūs, ar dėl to, kas jums brangu, leis jaustis ypatingai. Kūrybiški sprendimai ateis lengvai, tačiau popiet jums gali pristigti pasitikėjimo, lėšų, o gal gabumų tam, kad visa, ką esate sumanę, iki galo realizuotumėte. Vakarop jus įtrauks mėgstamas užsiėmimas, romantiškas pasiūlymas ar žaidimai su atžalomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį antradienį pradėsite vis sukdami ratus apie savo jaukų namų lizdelį ir nenorėdami nuo jo nutolti. Net ir būdami toli nuo artimųjų nesiliausite galvoję apie juos ar tikrinę kiekvieną jų žingsnį, kas jų tikrai nepaguos. Vakare, susirinkę prie šeimos židinio, visi sužinosite, kas yra tikroji šeimyninė laimė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dieną pradėsite vildamiesi ką nors naujo sužinoti ar išmokti, su kai kuo susitikti ar padiskutuoti. Ar taip viskas ir bus, parodys dienos įvykiai. Apskritai šiandien labiau rūpinsitės ne tuo, kas iš tiesų vyksta aplink, o galvoje besisukančiomis mintimis. Vakare jūsų laukia jaukus ir naudingas pokalbis ar susitikimas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iki popietės pastangas sutelksite į tai, kad ką nors įsigytumėte ar pasijustumėte tvirčiau. Tai padaryti jums padės asmeniniai gebėjimai, tačiau vėliau kolegos ar draugai gali suabejoti net pačiais geriausiais jūsų ketinimais ir sumažinti jūsų galimybes rinkis. Vakare sulauksite netikėtos dovanos, padėkos ar atlygio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite savimi, nardysite savo džiaugsme ir liūdesyje, o jei jums ko ir pristigs, būtinai susigalvosite. Kitus vertinsite pagal savo standartus. Jei darbe reikalavimai bus didesni nei jūsų noras stengtis, vis dėlto nenuleiskite rankų. Gal vėliau sau už tai padėkosite? Dienai baigiantis aplinkinius džiuginsite savo buvimu šalia.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt