Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – vasario 14 d.

Širdis
„Shuterstock“ nuotr. / Širdelė iš paukščių
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Valentino dieną Mėnulis pasirinks tobulą vietą – įsikurs Svarstyklių ženkle, kuris yra atsakingas už santykius. Taigi dėl mylimo žmogaus norėsite ieškoti kompromisų ir labai stengsitės dėl santykių. Šių gerų norų skatinami vis dėlto retkarčiais užsigeisite pamaloninti tik save. Vakare smagiai pasišnekučiavę, prasmingai panaudokite užplūdusį energijos perteklių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite nusiteikę pradžiuginti savo mylimus žmones, o jei tokių neturite, siekite būti malonūs su visais aplinkiniais. Poreikis skleisti teigiamas emocijas įdienojus gali pasirodyti nebe toks svarbus, nes jų vietą užims asmeniniai norai. Gražiai išsisukę, vakare pakiliai šnekučiuositės (arba galvosite) apie savo santykių ateitį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Meilė darbui šiandien bus kiek stipresnė nei meilė žmogui, tačiau visai kas kita, jei tas svarbus žmogus dirba kartu su jumis. Tiesa, bus akimirkų, kai ieškosite būdų, kaip išsisukti nuo užduočių, nuo kurių niekaip negalėjote atsitraukti. Vakare kils noras su kuo nors pasišnekučiuoti apie savo ambicijas ir tikslus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Meilės ir žaidimų – štai ko jums šiandien labiausiai reikia. Ir jei jūsų dėmesio nepasiglemš kolektyvas ar draugai, turbūt visą dieną kursite kokius nors tobulo vakaro planus. O vakarui atėjus, turėsite pakankamai minčių, įtaigumo ir optimizmo, kad savo kalbomis sudomintumėte mylimą žmogų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien dienos tikslas bus galų gale pasiekti namus ir gerai pailsėti. Tačiau tokius jūsų planus gali savaip pakoreguoti vadovai, tokią darbui visai netinkamą dieną turintys jums svarbių užduočių. Regis, tai neprislėgs, tik dar labiau padidins troškimus. Vakare pavyks išsiaiškinti tam tikrus reikšmingus dalykus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandieniniuose pokalbiuose ir susitikimuose vis ieškosite kuo diplomatiškesnio būdo pasakyti tai, ką norite. Todėl visus konfliktus užglaistysite net neįsižiebusius, nesvarbu, kad ne visos nuomonės bus priimtinos ar ne visos jus pasiekiančios žinios patrauklios. Dienos pabaigoje pasiklausykite, ką kalba artimasis, nes tuose žodžiuose gali slypėti geresnių santykių raktas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pasistenkite būti ta dosnioji poros pusė, pasiruošusi nudžiuginti mylimąjį. Tai padės išvengti nesusipratimų, jei nesulauksite trokštamos dovanos ar ji bus visai kitokia, nei jūs įsivaizdavote. Užuot konkuravę, nusivylę ar nepasitenkinę situacija, bendravimą priimkite kaip didžiausią dovaną.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite pamokyti kitus, kaip sukurti tobulą pasaulį, kuriame viešpatauja harmoningi santykiai ir tobulas grožis. Tiesa, šalia jūsų gali atsirasti tokių, kurie manys, kad šitą misiją jie sugebės atlikti kur kas geriau nei jūs. Pagirkite už tai, nekonkuruokite, ir vakare sulauksite atpildo – romantiškos vakarienės ir pokalbio su mylimuoju.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Arba ignoruosite meilės dieną, rasdami tik jums suprantamų argumentų, arba pabandysite būti nematomi, kad ji praeitų jūsų nepastebėdama. Regis, rasite paguodą mėgstamoje veikloje, kuri vis dėlto neteiks tiek laimės, kiek tikėsitės. Vakare ne pro šalį bus su šeimos nariais šnektelėti apie namus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums gera bus imtis komandinių veiklų ar mėgautis kolektyvo suorganizuotomis pramogomis. Šią idilę trikdys prieštaringi jausmai. Bet kuriuo atveju prisitaikyti bus svarbiau, nei ko nors reikalauti iš kitų. Vakarą nuskaidrins žavus susitikimas, smagus pašnekesys ar geros naujienos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ambicijos jums trukdys nerūpestingai švęsti Meilės dieną. Visiems priminsite, kad švęsti šventes galima tik po to, kai darbai atlikti. Regis, kitaip manys jūsų šeimos nariai, turintys sunkiai išpildomų prašymų. Vakare turbūt kiek pasišnekučiuosite apie pinigus ar kitus materialius dalykus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite polėkio ir noro susisiekti su tais, kurie gyvena toli. Taip pat sulauksite prašymų iš šalia esančiųjų su kažkuo susitikti ar ką nors aptarti. Supratę, kad beviltiška kovoti su troškimu bendrauti, vakare iš širdies pasišnekučiuosite, pasakodami apie dalykus, kuriais tikite ir kuriuos išmanote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėsite tyliai prastumti dieną, galbūt netgi manysite, kad nenusipelnėte šventės ar jausmų. Tačiau tik vieną vienintelį mygtuką pakaks spustelėti, kad pasijustumėte verti visko, kas geriausia. Tik nuo jūsų priklausys, ar atsiras žmonių, kurie tai norės jums įrodyti ir pasakyti, kokie ypatingi ir svarbūs esate.

Horoskopą sudarė Viada Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt