Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – vasario 21 d.

Diena kalendoriuje
Fotolia nuotr. / Diena kalendoriuje
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Lyginant su vakarykšte, emocinė būsena šiandien bus gerokai ramesnė. Tai padės kuo geriau tęsti ir pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Tiesa, net labiausiai užkietėję ir motyvuoti darbštuoliai neatsispirs pagundai pasišnekučiuoti. O kaipgi kitaip, kai pavyko tiek sužinoti ir su tokiais įdomiais žmonėmis susitikti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Rūpinsitės tuo, kaip jūsų darbus ir pasiekimus vertina kiti, ir ignoruosite kitus ne tokius jums aktualius dalykus. Atspirties tašką sėkmingiems dienos darbams rasite savo viduje ir praeities klaidose. Tačiau visa tai nereiškia, kad galima nesiklausyti, ką kalba kolegos ar bičiuliai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Žinosite, kokiais keliais siekti savo svajonių. Jei kas nors ir gali jus sustabdyti, tai tik nepasitikėjimas savimi. To išvengti, padėti sutvirtėti ir įgyti motyvacijos gali draugai, kolegos ar bendražygiai. Darbe netylančios kalbos gali būti signalas, kad kažkokia opi tema nėra išdiskutuota.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite nuoširdūs ir geranoriški bendrakeleiviai visiems, su kuriais leisitės į dienos nuotykius. Net viską atlikę nepriekaištingai, kiekviename žingsnyje savimi abejosite, tačiau apie tai tylėsite. Dalinsitės tik tuo, kuo džiaugsis jūsų širdis, tai yra įspūdžiais ir visokiausiais pamokymais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prieš akis diena, kai galima sustiprinti ryšius su kolegomis arba antrąja puse. Jums bus lengva suprasti kitą žmogų, suteikti jam ar jai žinių, vilties ar stiprybės. Panorėję kai ką išsiaiškinti dėl šeimos finansų, bendro turto ar kitų bendrų reikalų, nepraleiskite vakare užplūdusių atvirumo akimirkų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pareigos šiandien jums nebus našta, jei pastebėsite, kad kiti žmonės jums padeda. Net jei jie kažką daro kiek kitaip, nei jums norėtųsi, būkite už tai dėkingi. O jei šalia atsirastų smagiai kleganti žmonių minia, įsitraukite į ją, nes ten apstu informacijos, kurią turite sužinoti, ir žmonių, su kuriais seniai nesimatėte.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gal kai kam ir neatrodys, kad jūs gerai leidžiate dieną, tačiau jums papildomų patvirtinimų nereikės, išskyrus vienintelį – turėti šalia patikimus žmones. O jei tokių neatsirastų, pasistengsite įgyti. Prasidėjus diskusijai apie būtinybę ką nors įsigyti buičiai ar sveikatai pagerinti, negalėsite užsičiaupti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums šiandien norėsis pasirūpinti savo namais ir namiškiais ar dažnais svečiais. Na, o jei privalėsite atlikti kokius nors darbus, žinosite, kam suskubti ištiesti pagalbos ranką. Beje, turėsite visą gausybę patarimų, kuriuos svaidysite į kairę ir į dešinę, tikėdamiesi bent šįkart atkreipti vaikų ar mylimojo dėmesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėdami planą sužinoti kažką svarbaus ir nuvykti į reikiamą vietą, vis dėlto nebūsite kietakakčiai ir savo dienotvarkę koreguosite atsižvelgdami į tuos, kurie jums brangūs. Namuose pavyks prabilti apie seniai aktualius dalykus. Ir net jei nieko neišsiaiškinsite, bent smagiai apsikeisite nuomonėmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kas nutiktų, jums šiandien bus svarbu žinoti, kad po jūsų kojomis tvirtas pagrindas. Galbūt kas nors pateiks įrodymų, kad taip ir yra, už ką jūs su malonumu atsilyginsite ar kaip nors kitaip atsidėkosite. Klegesys darbe bei primirštų aktualijų sprendimas – privalomi dienos atributai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jausitės it taikinyje, todėl jūsų savijauta tiesiogiai priklausys nuo to, ką apie save išgirsite. Kai kas galbūt pasistengs rasti priemonių šį tą savyje užmaskuoti, pagražinti ar nutylėti. Darbe bus prisimintos temos, kurias tyčia ar netyčia buvote pamiršę. Regis, iš šių pokalbių turėsite šiokios tokios naudos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Užsigeidę pasitraukti ir stebėti įvykius iš šalies, taip ir pasielkite. Tai leistų jums atrasti savo vidines stiprybes ir galbūt net pasipelnyti. Kažin tik ar jums bent kiek rūpės materialūs dalykai. Labiau norėsite savo kalbomis sudominti kitus, įtraukti ir įgyti mokinių ar pasekėjų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors santykiai darbe dvelks šalčiu, jūs atrasite beveik stebuklingų būdų šią nykią aplinką sušildyti. Taigi tik nuo jūsų priklausys, kiek šioje dienoje gero įžvelgsite jūs ir kiek pamatys kiti. Beje, jums nepriekaištingai seksis išsiaiškinti vieną kitą mįslę ar savo klausimais peržengti kitų žmonių nustatytas ribas.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt