Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – vasario 7 d.

Paukščiukas
Fotolia nuotr. / Paukščiukas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien pasirūpinti kitais taps gyvybiškai svarbu. Jei negalėsite likti namuose, savo rūpestį siūlysite kolegoms ir ypač jautriai reaguosite į aplinkinių abejingumą. Neužsidarykite savo kiaute, jei popietę kas nors nepanorės priimti jūsų siūlomų gėrybių, o vakare, užuot pagyrę, pasiūlys palenktyniauti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų asmeniniai planai šiandien bus imtis lyderio pozicijos. Nenorėsite jos užleisti kitiems. Įdienojus jūsų iniciatyvos gali išsisklaidyti ir palikti jus be dėmesio ir liaupsių. Jei vakare namų ramybę kas nors sudrums, tai bus ne kas kitas, o jūs patys, nusprendę ką nors išsikovoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bendravimo ir išvykų, susirašinėjimo ir derybų įtraukti, nepastebėsite, kad saugote save nuo visko ir nuo visų, kurie gali jus nejučiom (o gal ir tyčia) įskaudinti. Tai patvirtins į dienos šviesą išlindusi jūsų svajonė, kurios jokiu būdu neketinote paviešinti. Vakaro ramybę trikdys praeities vaiduokliai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Viską šiandien sverdami matais – naudinga ir nenaudinga, sulauksite popietės, kai tos naudos tikėsitės ir iš savo komandos. Tačiau moteriškos lyties komandos narės dieną visai nenorės jums padėti ar atsidėkoti, o vakare užgrius draugų konkurencija, negrąžintos skolos ar kiti nedideli nesusipratimai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Puiki diena, bent jau taip turėtumėte visiems įrodyti, tiesa, neslėpdami emocijų. Stengsitės viską atlikti kuo tobuliausiai. Ir net jei vadovybė jūsų nepagirs, paprastai gelbstinti kolegė šįkart nusigręš, o vakare visai nusikamuosite siekdami kokio nors tikslo, vis tiek įžvelgsite šios dienos prasmę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasirinkę pasyvesnę, atokesnę ar kitaip nuo pagrindinių įvykių atitolusią poziciją, šiandien geriau apsisaugosite nuo tų, kurie gali jūsų nesuprasdami įskaudinti. Beje, dieną būsite priversti apginti savo nuomonę ir gali būti, jog liksite it musę kandę, o vakare suprasite, kad visi ginčai veltui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors jaukiausia šiandien jums bus tarp draugų ar komandos narių, vis dėlto turėsite net vieną kitą priežastį tuo suabejoti. Kad taip nenutiktų, popietę nesiskolinkite iš bendražygių ar neimkite to, kas jums primygtinai siūloma, o vakare neskaičiuokite bendrų pinigų ir nekiškite nosies į kitų paslaptis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors ir turėsite profesinių ar kitokių ambicijų, vis dėlto nebus lengva jas patenkinti. Tam labiausiai tiks pasirūpinti kitais, tačiau net ir geriausi norai gali susikirsti su jūsų partnerių pageidavimais. Vakare bus be galo lengva įsivelti į konkurencines kovas, todėl savo žingsnius apskaičiuokite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums norėsis imtis didelių darbų ir gauti patvirtinimą, kad kiti tai supranta ir vertina, pavyzdžiui, jūsų žinias ir nuomonę. Deja, šiai jūsų vilčiai gali tekti popietę sudužti. Jūsų pastangos žinias pritaikyti kasdienėje veikloje nepasiteisins. Išeikvoję tam nemažai energijos, vakare dar turėsite pakovoti ir dėl gražesnės buities ar geresnės sveikatos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bet kokios dalybos šiandien gali jus labai įtraukti. Taip pat ir noras patekti ten, kur dar nebuvote. Tiesa, ne visada dėl to jausitės turtingesni ar pakylėti. Regis, nieko nepešite popietę rizikuodami dėl malonumų. Veikiau nuvilsite tais, kurie jumis pasitikėjo. Vakare kils noras pakovoti už tai, kas malonu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvairiausi santykiai jums šiandien leis jaustis saugiems ir naudingiems, svarbiems ir reikalingiems. Tačiau dažniausia tai bus bandymai save apgauti, tokiu būdu ignoruojant šeimos narių prašymus ar vengiant papildomai pasistengti dėl to, dėl ko iš tiesų labai reikia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų bandymai pasislėpti kasdienių darbų ir reikalų sūkuryje ir taip savo dieną įprasminti, bus iš dalies sėkmingi. Deja, siekti tobulumo – ne koks sumanymas, nes nuolat vis kas nors trukdys savo kalbomis, naujienomis, pasiūlymais, raginimas kur nors nuvykti ar kitaip įsitraukti į bendravimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kūrybiškai ir pakiliai dienos pradžioje startavę, vėliau suprasite, kad kiek pervertinote savo sugebėjimus ar galimybę už kažką susimokėti. Tiesa, galimos visai malonios išlaidos, bet džiaugsmas tęsis neilgai. Vakare jūsų geri ketinimai nesutaps su atžalų norais.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt