Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasitinkant lygiadienį astrologė Lolita Žukienė pataria nesipykti

Neužmirštuolės.
Fotolia nuotr. / Neužmirštuolės.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Astrologė Lolita Žukienė, kalbėdama apie pavasario laikotarpį, sako, kad jis ypatingas – tai puiki proga pradėti kažką naujo, gero ir šviesaus. Be to, laukdami Velykų, neturėtume pamiršti, kad yra dar viena labai svarbi data – pavasario lygiadienis, kuris šiais metais minimas kovo 20 d. Jei pasitiksime jį kaip pridera, galime tikėtis puikaus viso likusio ciklo.

Pavasaris – atgimimo, naujos pradžios metas. Ką jums reiškia šis metų laikas?

Dariaus Žuko nuotr./Lolita Žukienė
Dariaus Žuko nuotr./Astrologė Lolita Žukienė

Pavasaris – nuostabus atgimimo metas. Kartu su bundančia gamta mes galime pajausti naujų jėgų antplūdį, entuziazmą, norą kurti geresnį gyvenimą sau, dienoms suteikti daugiau džiugesio ir optimizmo. Kaip tik tai ir man reiškia šis metų laikas. Tai – nuostabus atsigavimo, atgimimo metas. Kaip feniksas iš pelenų kiekvienas žmogus gali prisikelti naujam, džiaugsmingam savo gyvenimo laikotarpiui, atgauti viltį, pradėti aplink save pastebėti daug gerų dalykų.

Praėję metai nebuvo lengvi. Gal jau šiuo metu išgirsime šiek tiek geresnių naujienų?

Išties praėję metai nebuvo lengvi. Labai norėtųsi turėti tą stebuklingą fėjos lazdelę, kad būtų galima sukurti visiems mums daug geresnius šiuos mėnesius. Tačiau vis tik mes tai galime kurti patys, bet reikėtų atsižvelgti į planetų išsidėstymą, jų buvimą vienoje ar kitokioje dangaus skliauto vietoje.

Kada šiemet įvyks pavasario lygiadienis? Kaip jis mus paveiks?

Atkreipčiau dėmesį, kad 2017-ųjų pavasario lygiadienis įvyks kovo 20 d. Tuo metu Saulė bus paskutiniajame Žuvų ženklo laipsnyje. Todėl mes jausimės pasiruošę dvasiškai atgimti, tobulėti, atrasti tikrąsias tiesas ir vertybes. Kita vertus, Veneros ir Merkurijaus bei Urano tranzitų Avino ženkle įtaka vers mus būti kategoriškesnius, girdėti tik savo požiūrį ir nuomonę, mažiau klausytis kitų.

O sėkmės planeta Jupiteris viešės Svarstyklių ženkle, todėl seksis tiems, kurie pasiruošę derinti nuomones, geba pasirinkti diplomatišką kelią ir ieškoti geriausių išeičių kartu. Marso ir Baltojo Mėnulio tranzitai pavasario lygiadienio laikotarpiu Jaučio ženkle skatins atsigręžti į savo namus, jų erdvę, kurti materialinę gerovę. Šis laikas įstabus ne tik dvasiniams atradimams, bet ir greitiems žingsniams, ryžtingiems sprendimams priimti. Tinkamas laikas persikraustyti, vykdyti statybų, remonto darbus, kurti namų jaukumą. Būtent šiuo laikotarpiu tuo ir patariu užsiimti: planuoti, svajoti ir kurti.

Fotolia nuotr./Šakelė
„Fotolia" nuotr./Šakelė

Sakoma, kad pavasario lygiadienis – tai astrologinis pavasaris. Ką tai reiškia?

Šis momentas ypatingas tuo, kad diena lygi nakčiai. Tai yra gražus pusiausvyros pavyzdys gamtoje. Todėl nemažiau svarbu ir mums atrasti vidinę pusiausvyrą: tarp troškimų ir galimybių, tarp savo ir kitų žmonių norų, tarp darbų ir laiko, kurį skiriame šeimai. Todėl šiuo laikotarpiu labiausiai reikėtų siekti vidinės harmonijos.

Ar reikėtų šiam reiškiniui kaip nors ypatingai pasiruošti? Kaip tinkamai paminėti pavasario lygiadienį?

Labai svarbu, kokios nuotaikos būsite tą dieną: ar žvelgsite į gyvenimą optimistiškai su viltimi, ar matysite tik negatyvius dalykus. Tai tarsi tam tikro ciklo pradžia, todėl gera nuotaika, pozityvios mintys, planai ateičiai ypač svarbūs.

Pavasario lygiadienis įvyks kovo 20 d. Tuo metu Saulė bus paskutiniajame Žuvų ženklo laipsnyje. Todėl mes jausimės pasiruošę dvasiškai atgimti, tobulėti, atrasti tikrąsias tiesas ir vertybes.

Gal galima tuo metu kaip nors specialiai burtis?

Kadangi esu astrologė, laikausi nuomonės, kad visada gerai yra sudaryti sau metinį horoskopą ir pasižiūrėti, ko kiekvienas asmeniškai gali tikėtis.

Ar pati kaip nors ypatingai šiam reiškiniui ruošiatės?

Pati pavasario lygiadienį mėgstu sutikti tą naktį nemiegodama ir stebėdama tekančią saulę. Yra įvairių ritualų, kaip sutikti tam tikrus astrologinius laikotarpius. Kai kurie rengiasi tik baltai arba turi kažkokią raudoną detalę, kiti visą lygiadienio naktį nemiega, o medituoja, klausosi naudingos informacijos, susikaupia, kuria ateities planus. Vieni juos užrašo, kiti svajoja tyliai.

Tie, kurie eina miegoti, o nebudi visą naktį, po pagalve pasideda surašytus artimiausio laikotarpio tikslus. Kiekvienas iš mūsų galime susikurti savo ypatingą, gražų ritualą. Tik svarbu tą dieną nesipykti, nesiginčyti. Tai tarsi naujo ciklo pradžia, todėl kaip jį pradėsime, toks jis ir bus. Ypač sėkmingas ženklas, jei pamatysite patekančią saulę. Tai esminis akcentas. Pamatę tekančią saulę, gausite daug teigiamos energijos naujam ciklui. Tad visiems nemiegantiems to ir palinkėčiau.

Kuo skiriasi pavasario ir rudens lygiadieniai astrologiniu požiūriu?

Pavasario lygiadienis žymi atgimimą, dieną, šviesą, pergalę prieš tamsą, o rudens lygiadienio ilgėja naktis.

Kokiems Zodiako ženklams šis pavasaris – palankiausias?

Norėčiau paminėti Avino, Jaučio ir Žuvų ženklus. 2017-ųjų pavasarį vertėtų imtis statybų, remonto, interjero, namų atnaujinimo, jaukumo kūrimo darbus. Taip pat gerai seksis tie darbai, kurie susiję su žemės ūkiu, sodais. Geras laikas keisti stilių, pavyzdžiui, pasidaryti naują šukuoseną, kurti kažką savito. Tiks permąstyti ir planus, susijusius su mokslais. Pavasario laikotarpis taip pat palankus išvykoms, kelionėms, naujoms pažintims.

Ką pasakytumėte apie Velykas? Ar jų metas palankus?

Velykos šiemet balandžio šešioliktąją. Tai gana permaininga diena. Toks yra Saulės laipsnis ir artima Uranui pozicija. Tuo laikotarpiu Mėnulis keliaus Šaulio ženklu, todėl daug kam norėsis išvykų, kelionių, o Nusileidusio Mazgo Neptūno artima pozicija gali stiprinti pesimizmą, negebėjimą matyti tinkamos išeities. Šiuo laikotarpiu labai svarbu bus pozityviai žiūrėti į gyvenimą, o tarpusavio santykiuose būti kantriems. O povelykinis laikotarpis labai svarbus ir tinkamas darbams, karjerai.

Fotolia nuotr./Kačiukai
Fotolia nuotr./Kačiukai

Ko palinkėtumėte visiems šį pavasarį?

Linkiu visiems labai daug gero. O kad pavasaris būtų sėkmingas, kad galėtume daug ką nuveikti, reikėtų atsižvelgti į planetų išsidėstymą, vengti kritikuoti kitus, aštriai pasisakyti. Geriau išklausyti šalia esantįjį ir paieškoti bendrai priimtinų sprendimų. Jupiterio viešnagė Svarstyklių ženkle tam kurs prielaidas, todėl jei būsime kantresni, iš tikrųjų geriau seksis. Kita vertus, pavasaris tuo ir ypatingas, kad, pajutę naujų jėgų antplūdį, galime labai daug padaryti, net per ganėtinai trumpą laiką. Tačiau nereiktų tik svajoti, geras laikas imtis iniciatyvos, pradėti veikti. Bus svarbi minties, žodžio ir veiksmo vienovė.

TAIP PAT SKAITYKITE Norite pavasarį pasikeisti? Atsirinkite, kas tinka jums

Koks galėtų būti šio laikotarpio devizas, žvelgiant iš astrologinės perspektyvos?

Šio pavasario devizas turėtų būti nuomonių, požiūrių derinimas, išklausymas vieniems kitų, jautrumas, gerumas, pagalba kitiems. Reikėtų pasijausti visumos dalimi, o ne atskirai egzistuoti. Kadangi Šaulio ženkle vieši Juodasis Mėnulis, bus labai svarbu gebėti suderinti požiūrius ir tarpusavio santykiuose, ir karjeros srityje. Linkiu visiems gražaus pavasario.

Daugiau informacijos rasite lolitazukiene.eu

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt