Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balandžio mėnesio horoskopas

Balandžio mėnuo
Fotolia nuotr. / Balandžio mėnuo
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Balandis išsiskirs tuo, kad daug planetų judės atgal, todėl neretai jausimės taip, lyg dirbtume Sizifo darbą. Daug kartų teks grįžti atgal, kad praeityje rastumėte reikiamus atsakymus, sprendimus, faktus, žmones ir dar daugybę dalykų, kuriuos reikės su pagarba priimti ir išklausyti. Ir tik tuomet nuspręsti, kur jų vieta – praeityje, dabartyje ar ateityje.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savęs beieškant. Dvi pirmas mėnesio dekadas Saulė bus jūsų ženkle, todėl itin svarbu bus išreikšti savo asmenybę. Tiesa, vieni bandydami užsigriebti kuo daugiau pozicijų, nieko nepešite, tačiau ir viską perleidę kitiems, taip pat save nuskurdinsite. Beje, originalūs ir kupini plačių užmojų, atsigręžkite į praeitį, kad galėtumėte kai ką pakoreguoti. Žemės ženkle esantis jūsų ženklo valdovas daugiau galių jums suteiks, jei veiksite konkrečiai ir neskubotai.

Venera mėnesio pradžioje grįš į Žuvų ženklą ir čia išbus beveik iki pat mėnesio pabaigos. Dėl to rūpės tai, kas buvo palikta praeityje.

Venera mėnesio pradžioje grįš į Žuvų ženklą ir čia išbus beveik iki pat mėnesio pabaigos. Dėl to rūpės tai, kas buvo palikta praeityje. Atsiras žmonių, grįžtančių į jūsų gyvenimą ir ieškančių jame savo vietos. Teks suraišioti nutrūkusius galus ir užbaigti kas neužbaigta. Kils abejonių dėl savo žinių ar įsitikinimų, o santykiuose ir asmeniniuose finansuose reikės šį tą pertvarkyti.

Kai paskutinę mėnesio dekadą Merkurijus sugrįš į jūsų ženklą, norėsite išsakyti tai, kam anksčiau neradote žodžių. Tačiau dėl to turėsite pakoreguoti savo elgesį ir bendravimo pobūdį. Tam gausite vertingos informacijos, padedančios tobulėti. Paskutinę mėnesio dekadą, peržiūrėję savo vertybes, pasirūpinkite tuo, kad apie jūsų talentus sužinotų daugiau žmonių. Smalsūs ir nenustygstantys vietoje savo galias stiprinkite pasitelkę informaciją, naujas žinias ir gausybę ryšių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visatos centras. Dvi balandžio dekadas, kai jūsų ženklu judės Marsas, jausitės lyg išgėrę energinį koktelį. Naudokite šią energiją, užuot vien kaupę jėgas ateičiai. Neišreikšta ji taptų prastos nuotaikos, blogos savijautos ir įtampos santykiuose priežastimi. Laimė, atsiras žmonių, kurie paskatins jus veikti. Tiesa, bendražygiai ir bičiuliai gali aiškintis visokius nesusipratimus, tarpusavio santykius, finansinius klausimus ir paprastai nediskutuojamas temas. Jei iki mėnesio vidurio nerasite atsakymų, jie pradės aiškėti vėliau.

Jūsų ženklu keliaujanti bendravimo planeta antrą savaitę pradės judėti atbulai, taigi mėnesio vidurys gali būti nelengvas dėl trikdžių dėliojant savo mintis ar dėl niekaip jūsų lūpose negimstančių tinkamų žodžių. Išgirsti kitų žmonių patarimus būtų geras sprendimas, tačiau dėl užsispyrimo ir nenoro į kitus atsižvelgti, atstumsite visus gero trokštančius patarėjus.

Kai paskutinę mėnesio dekadą Saulė ims šviesti jūsų ženkle, prasidės jūsų tikrasis pabudimas. Kartu su gamta krausite pumpurus ir skleisite žiedus. Jei aplink jus spiesis įvairūs gyviai, norintys įgauti jūsų stiprybės ir stabilumo, vadinasi, savo asmenybę atskleidžiate nepriekaištingai. Tuo metu ir Marsas, palikęs jūsų ženklą, įtrauks jus į bendravimo, mokymosi ir dalinimosi informacija šurmulį. Tai padės jums geriau išreikšti savo gebėjimus ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino filmai pagal horoskopą

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Revizija. Jūsų ženklo valdovas didžiąją dalį mėnesio judės atgal, todėl teks užlopyti senas skyles, užuot kūrus naujus planus. Susitaikymo, atsiprašymo, atleidimo ir visokių žaizdų gydymo tema bus ryški antrą ir trečią mėnesio savaitę, kai žmonės iš praeities ir nykūs prisiminimai tryps jūsų nūdienos norus ir planus.

Dėl pakitusios karmos valdovo Saturno krypties jūsų artimus ar darbo santykius trikdys praeities drumzlės. Ženklų ir pastabų ignoruoti nevalia, antraip dar tamsesnis debesis uždengs jūsų santykių padangę. Santykių problemos mažins meilę darbui ir jo kokybę. Kai versdamiesi kūliais dėl gero rezultato išgirsite pastabų, kad tinginiaujate, rankos galutinai nusvirs.

Paskutinę mėnesio dekadą Saulė pereis į jūsų paslapčių sritį, o į jūsų komandos valdas sugrįš jūsų ženklo valdovas. Siekiantieji asmeninės saviraiškos turės luktelėti, sėdėdami ant atsarginio suolelio. Būdų saviraiškai bus tik užkulisiuose ar traukiant iš bėdos kitus. Komandoje ar bendraujant su bičiuliais teks ištaisyti senas klaidas.

Geroji žinia – veiksmo planeta paskutinę balandžio dekadą pereis į jūsų komunikabilųjį ženklą. Veikti motyvuos visokiausia informacija, o energijos šnekoms netrūks. Turėsite, ką kitiems papasakoti ir kuo sudominti, paskatinsite juos veikti, kaskart radę vis daugiau intriguojančių naujienų ar faktų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmyn į praeitį. Mėnesio pradžioje darbe bandysite užsėsti didesnį krėslą, nei jums to reikia. Jūsų šeimos nariai, užuot parodę tikrą situaciją ar davę išmintingą patarimą, dar labiau paskatins išsiplėsti ar daugiau užsigeisti. Kas žino, gal dėl jų visa tai ir darysite.

Kai, prasidėjus antrai mėnesio dekadai, įvyks pilnatis Svarstyklių ženkle,

Jūsų santykių sritį valdantis Saturnas ragins peržiūrėti kasdienybę ir pakoreguoti santykius. Teks taisyti senas klaidas.

palikę likimo valiai karjeros ambicijas, mesitės gelbėti šeimą. Įtikėsite ir kitus įtikinėsite, kad namai – jūsų laimės ir gerovės vieta, kurioje yra viskas, ko jums reikia. Leidę emocijoms jus užvaldyti, pamiršite saiką ir, užuot pasiūlę darbe originalių idėjų bei jas pritaikę, užtrenksite duris ir taip nuvilsite save ir kitus. Kelias atgal nebus saldus.

Jūsų santykių sritį valdantis Saturnas ragins peržiūrėti kasdienybę ir pakoreguoti santykius. Teks taisyti senas klaidas ir vykdyti tuos įsipareigojimus, kuriuos mieliau ignoruotumėte. O nepavykus, dar ir dar kartą praeiti tą patį kelią.

Saulė į Jaučio ženklą pereis paskutinę mėnesio dekadą ir netrukus stos jaunatis. Regis, daugiau tiesos komandoje ar jūsų ateities vizijose bus paslėpta, nei matoma. Pripažinus savo silpnybes, žemiški pavasario planai dėliotųsi aiškiau ir lengviau. Taip galima tikėtis tokio derliaus, kokį savo komandoje ar dėl savo ateities tuo metu pasėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tinkama taktika. Dvi pirmąsias dekadas jūsų ženklo valdovė Saulė švies Avino ženkle, todėl būsite nusiteikę išsikovoti sau tinkamą vietą po saule. Ir jei kuri nors jūsų gyvenimo kertė klibėtų ar abejotumėte savo sprendimais, to niekam neparodysite. Būsite optimistai, tikintys savimi, toli užsimojantys ir atskleidžiantys geriausias savo gyvenimo puses.

Tokia taktika jums padės padidinti savo pasekėjų būrį, užburti juos savo

idėjomis ir sudominti žiniomis. Kai ką teks pasikartoti, tačiau tame atrasite galimybių. Dėl savo kūrybinio įdirbio ar vaikams skirto laiko mėnesiui įpusėjus gausite paskatinimą, lyg įrodymą, kad savo laiko nešvaistote vėjais.

Tiesa, kiek per daug savo mintis apkrausite nereikalinga informacija, nes nelengvai atskirsite pelus nuo grūdų. Iki mėnesio vidurio reikės peržiūrėti savo pranešimų tekstus, skelbiamus viešojoje erdvėje, o vėliau pasitikrinkite, ar tai, kuo tikite, nėra tik muilo burbulas.

Kai Saulė, prasidėjus paskutinei mėnesio dekadai, pereis į Jaučio ženklą, jūsų ambicijos darbe sustiprės. Norėdami pristatyti savo tikslus, grįšite prie anksčiau neišsakytų žodžių ar prisiminsite atidėtus projektus.

Paskutinę mėnesio savaitę, įvykus jaunačiai jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje, gerai peržiūrėkite savo tikslus, santykius su kolegomis ir vadovais, bendrus finansinius klausimus, patikrinkite neišsakytus ir nematomus dalykus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Santykių remontas. Jūsų ženklo valdovas Merkurijus balandžio mėnesį keliaus dviem ženklais – Jaučio ir Avino. Dėl to mėnesio pradžioje gims sumanymų dėl kelionių, o pirmos dekados pabaigoje tie planai sustos. Gausite kadaise iki galo neaptartą diskusiją susijusią su bendrais finansais. O jei teks kur vykti, tai turbūt ne pirmą kartą.

Jūsų santykių sritį lankanti Venera taip pat judės atgal ir į priekį pajudės tik mėnesio viduryje. Kilus asmeninių ar darbo santykių sunkumams, neskubėkite užtrenkti durų, tačiau ir netapkite kitiems kilimėliais po kojomis. Klausykitės, taisykite tai, kas jūsų santykiuose buvo palikta likimo valiai. Pareigos šeimai ir namų taisyklės užsiris sunkia našta ir dar labiau ims slėgti jūsų santykius, o kai kurie iš jūsų partneriams neras nei minutės laisvo laiko.

Marsas paskutinę dekadą nukreips jūsų energiją į darbą ir su juo susijusius pasiekimus. Regis, geriausiai karjeros kelią prasiminsite įdarbinę savo iškalbą ir erudiciją. Tinkamos informacijos gavimas ir panaudojimas taip pat bus jūsų sėkmės garantas.

Kai mėnesio pabaigoje gims idėjų, kaip pakoreguoti draudimų, paveldėjimo, investicijų ar kitų bendrų pinigų valdymą, gausite šeimos palaikymą. Visa tai kol kas sudėtinga realizuoti, tačiau jei nemesite kelio dėl takelio, tam ateis tinkamas laikas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt