Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželio horoskopas

Birželio mėnuo
Fotolia nuotr. / Birželio mėnuo
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Nuobodžiauti neteks, nes planetos keis ženklus ir kryptis. Dėl Marso Vėžyje daugiau energijos eikvosime gynybai nei kovai. Venera savo valdose padės gauti naudos ir patirti malonumų. Protas veiks nepriekaištingai ir žodžių kišenėse neieškosime, kol Merkurijus svečiuosis Dvyniuose. Atgal judėti baigęs Jupiteris atvers iki šiol uždarytas duris, o atgal pajudėjęs Neptūnas uždės rožinius akinius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turintys ką duoti šeimai. Jūsų ženklo valdovas birželį leis Vėžio ženkle, taigi emocijos taps jūsų veiksmų varikliu, saugumo troškimas skatins veikti, o jūsų namai ir šeima bus jūsų veiksmų taikinys. Sumanę pagerinti šeimos gyvenimą, norėsite sulaukti palaikymo. Jį gavę, paglobokite ir kitus. Be to, atsiras sąlygos pastarųjų mėnesių įdirbį panaudoti santykiams stiprinti ir socialiniam gyvenimui plėsti. Atrasite priežasčių atsipalaiduoti, apdovanoti save mažais maloniais niekučiais ir atgauti ar sustiprinti savivertę, pavyzdžiui, padidinant pajamas ar atrandant papildomų pajamų šaltinių. Dalį mėnesio nenustygsite vietoje, pilnomis galvomis idėjų ir planų, o dienotvarkė bus perpildyta susitikimų ir projektų.

Paskutinę mėnesio dekadą namai bus ta vieta, kuriai teiksite daugiausia vilčių, ketinimų ir pastangų. Patys pasirūpinkite savo asmenine tvirtove, neišpūsdami burbulo, kuris susprogęs nieko neduos nei jums, nei jūsų artimiesiems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Svarbiausia – bendrauti. Jūsų ženklo valdovė birželį stiprins jūsų jausmingumą, patrauklumą ir galimybes susižerti aplinkinių palankumą. Baigiantis pirmai dekadai jūsų kerams bus neįmanoma atsispirti. Užsispyrimas ir pasyvumas gali tapti neįveikiamomis kliūtimis, kuriant ar stiprinant ryšius. Stiprės jūsų minčių galios ir aktyvės bendravimas. Bus ko pasimokyti, galvoje kirbės idėjos, kuriomis nenorėsite su niekuo dalintis. Tačiau seksis išsiderėti tai, ko manote esą verti. Rinksite derlių iš to, ką metų pradžioje pasėjote darbe. Kasdienybės, savijautos ar darbo aplinkos patobulinimai, kurie iki šiol nepritapo prie jūsų gyvenimo ritmo, pagaliau atras savo vietą.

Komunikaciniai projektai, ryšiai su kaimynais, giminaičiais, bendravimas, mokymasis ir trumpos išvykos užpildys jūsų paskutinę mėnesio dekadą. Jūsų galvoje įsižiebusios mintys ir tai, kaip jos išsakomos, pinsis su asmeninėmis emocijomis ir reakcijomis tų, kuriems jos bus adresuotos. Pasistenkite, kad įvairiausių emocijų debesys neuždengtų to, kas svarbiausia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvyniai – žmogus-orkestras

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ne tuščiomis kišenėmis. Birželį vienatvė bus tai, kas jus džiugins, o jausmai kitam žmogui dažniau liks fantazijose. Daugiau svajosite apie santykius, pinigus ar ką nors gražaus bei vertingo, nei ko nors imsitės. Efektyviau naudosite kūrybiškumą, daugiau įgaliojimų suteiksite tiems, kurie jums brangūs ir kuo džiugiau leisite įsibėgėjusios vasaros dienas. Pilnatis baigiantis pirmai mėnesio dekadai padės santykiuose atlikti keletą svarbių patobulinimų. Dėl Merkurijaus jūsų ženkle gims nauji planai, bendravimo, mokymosi ar visokios galimybės, kuriomis nepasinaudosite tik tuo atveju, jei blaškysitės nuo vienos galimybės prie kitos, niekaip nesusikoncentruodami ties tuo, kas jums svarbiausia.

Tiesa, veiksite lėčiau, nes stigs motyvacijos ir ryžto. Gynybą taikysite, norėdami užsitikrinti saugumą ir finansinę gerovę. Vasaros saulėgrįžos metu atkreipsite dėmesį į materialias vertybes ir jų įtaką jūsų gyvenimo kokybei. Nauji finansiniai projektai, papildomi pajamų šaltiniai ar naudą nešantis pomėgis padės sustiprinti saugumą ir užtikrinti materialinę gerovę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Asmeninės iniciatyvos. Birželį mėgausitės tuo, kas vyksta grupėje. Niekas netrukdys lieti draugystės ar sklandžios komandinės veiklos pamatų, kurti ateities planus, sutikti naujų žmonių, ilgainiui tapsiančių draugais. Pilnatis baigiantis pirmai dekadai apšvies jūsų kasdienybę. Taps aišku, ką tęsti, o ką reikia perdaryti. O jei asmeninės erdvės ir šeimos santykių tobulinimui vis trūko palaikymo ar paprasčiausios sėkmės, nuo šiol tai pavyks padaryti. Tiesa, turėdami genialių minčių, kažin ar jomis dalinsitės su aplinkiniais. Apie tai ryšitės prabilti tik paskutinę mėnesio dekadą. Realizuoti idėjas padės jūsų ženkle beveik visą mėnesį būsiantis Marsas. Jis jus motyvuos veikti, dažniau ginant tai, kas brangu, nei kovojant už tai, ko jums reikia. Tinkamai inicijuotos naujos pradžios bus geras startas, padėsiantis daug atlikti ateityje.

Jaunatis Joninių naktį – geriausias laikas metuose pradėti naujus projektus. Būkite saviti ir tikėkite savimi, jei norite, kad tolesnė kelionė jus džiugintų, leistų būti saugiems ir reikalingiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandiniai žaidimai ir vienatvės dovanos. Mėnesį pradėsite būdami optimistiški ir ambicingi. Laukdami dovanų iš kitų, patys šį tą nuveiksite dėl savo sėkmės. Jūsų ženklo valdovė Saulė dvi pirmas dekadas padės jums šviesti draugų ar bendražygių būryje. Pagarbos ir pripažinimo siekis žengs koja kojon su aktyviu bendravimu. Bendri sprendimai ir ateities planai pasieks piką mėnesio viduryje. Beje, bus kliūčių, kurias kurs jūsų nesugebėjimas pasidžiaugti turimomis gėrybėmis. Pilnatis ugnies ženkle pirmos dekados pabaigoje jums leis suprasti, kas trukdo su šypsena veide žygiuoti per gyvenimą. Atraskite džiuginančią veiklą ar žmones, su kuriais patirsite ne vien vasariškų nuotykių. Visa, ką mokėtės, su kuo susitikote ir ką planavote, pradės nešti naudą, padaugėjus kontaktų, reikalingos informacijos ir svarbių žmonių.

Bus ir noro pasislėpus kaupti jėgas, užuot jas barsčius išorinio pasaulio menkniekiams. Apvalykite mintis ir emocijas, atskirdami tikrus priešus nuo menamų, pagalbą nuo trikdžių ir kitaip atrasdami vidinę taiką. Dėl jaunaties paskutinę birželio dekadą vienatvėje gims svarbiausi sprendimai, o laimės akimirkos aplankys, jei dėl ko nors pasiaukosite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nestovintys vietoje. Birželį džiugins kelionės, susitikimai su atvykusiais iš toli, naujos žinios ir progos pažinti pasaulį. Iki šiol net ir labai stengdamiesi mažai kilstelėjote savivertės kartelės, o dabar pajusite, kad tai vyksta, be to, atsiranda papildomų pajamų. Kai pilnatis pirmos ir antros dekadų sankirtoje apšvies namus, taps aišku lyg ant delno, kas kiša koją ir kaip sulaukti palaikymo iš jums reikalingų asmenų. Jūsų ženklo valdovas Merkurijus šį mėnesį pakeis net tris ženklus, o kartu ir jūsų prioritetus. Pirmomis dienomis vis dar neskubėdami įtikinėsite kitus ar mokysitės patys, vėliau susitelksite ties ilgalaikiais tikslais. Verta pasitarti su tais, kurių nuomonę.

Paskutinę mėnesio dekadą nenuleisite rankų dėl ateities, o labiausiai norėsite apginti ir apsaugoti komandinius sumanymus ir bičiulius. Besižvalgantiems į ateitį ar turintiems komandinių sumanymų, svarbu nepramiegoti Joninių nakties, kai vyks jaunatis, padedanti įkvėpti gyvybės ir suteikti tobulą startą ateities siekiams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt