Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mėnulio dienų energija jūsų grožiui

Mėnulis
Fotolia nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Mėnulio mėnuo trunka 29–30 dienų. Tik prasideda jis ne nuo kalendorinio mėnesio pirmos dienos, o pirmąją jaunaties dieną. Ką kurią dieną daryti, kad žvilgtelėjus į veidrodį galėtumėte tik džiaugtis?

1 diena. Simbolis – žibintas. Tai puikus laikas pasidomėti mados tendencijomis ir grožio naujienomis bei nuspręsti, kokių procedūrų reikėtų imtis ar kokiu drabužiu papildyti savo spintą.

2 diena. Simbolis – gausybės ragas. Šiandien galite pradėti laikytis dietos. Tai padaryti bus lengviau nei kitomis mėnesio dienomis.

3 diena. Simbolis – leopardas. Šią dieną svarbu būti aktyvioms, galbūt vertėtų pasimankštinti ar išsiruošti į didesnį žygį, o vakare pasilepinti pirtimi.

4 diena. Simbolis – pažinimo medis. Metas atsipalaiduoti ir labiau pasigilinti į save. Prisiminkite, kad pirmiausia grožis spinduliuoja iš vidaus, ir jokios procedūros nebus veiksmingos, jei būsite nelaiminga, sugižusi, pikta.

5 diena. Simbolis – vienaragis. Šią dieną reikėtų laikytis dviejų mitybos taisyklių: valgyti viską, ko norisi, tik nepersivalgyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

6 diena. Simbolis – debesis. Tinkamas laikas kirpti plaukus, keisti šukuoseną.

7 diena. Simbolis – vėjų rožė. Daugiau dėmesio skirkite savo balsui ir kalbos manierai. Juk tai, kas ir kaip sklinda iš mūsų burnos, nemažai prisideda prie to, ar atrodome gražios.

8 diena. Simbolis – feniksas. Tai transformacijos diena, gali stigti ryžto, tad geriausias laikas iškrovos dienai. Galite gerti vaistažolių mišinius ir taip valyti organizmą.

Fotolia nuotr./Delčia
Fotolia nuotr./Delčia

9 diena. Simbolis – šikšnosparnis. Iliuzijų diena, tad ne laikas rūpintis savo grožiu, verčiau dėmesį skirti svarbesniems dalykams. Blogų emocijų atsikratykite intensyviai mankštindamiesi.

10 diena. Simbolis – fontanas. Diena valdoma vandens stichijos, tad gerai būtų daugiau dėmesio skirti SPA procedūroms, pasimėgauti vonia su kvapiuoju aliejumi, palepinti odą kremais.

11 diena. Simbolis – ugnies kamuolys. Tai viena galingiausių Mėnulio dienų, tad jei ką nors pradedate, būtinai baikite. Neeksperimentuokite su savo įvaizdžiu, geriau rinkitės tai, kas jums patinka.

12 diena. Simbolis – širdis. Tegul viešpatauja sielos grožis.

13 diena. Simbolis – ratas. Šiandien daugiau pasitikėjimo suteiks talismanai, todėl išeidamos iš namų nepamirškite užsimauti mėgstamo žiedo, užsisegti pakabučio ar įsiverti auskarų. Taip pat galite ieškoti jums patinkančio kvapo.

14 diena. Simbolis – trimitas. Iš valgiaraščio išbraukite saldumynus ir nieko vertą maistą. Būkite aktyvios, mankštinkitės.

15 diena. Simbolis – gyvatė. Vykite šalin pagundas kam nors įkąsti, nes tikrai neliksite patenkinta savimi. Pasirūpinkite veido oda.

16 diena. Simbolis – balandis. Gera diena pasirūpinti savo plaukais, užsidėti kaukę, įtrinti maitinamaisiais aliejais ar balzamu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stebuklinga meditacijos galia

17 diena. Simbolis – vynuogių kekė. Drąsiai puoškitės, būsite tikrai pastebėta.

18 diena. Simbolis – veidrodis. Ar seniai atidžiai žiūrėjote į save veidrodyje? Gerai įsižiūrėkite, apžiūrėkite, atsikratykite iliuzijų ir ko nors imkitės.

19 diena. Simbolis – tinklas. Laikas atgauti dvasinę pusiausvyrą ir mažiau gilintis į išorinius reikalus.

20 diena. Simbolis – erelis. Skleiskite sparnus ir šiandien atsisakykite maisto, na, bent jau sunkaus – mėsos, saldumynų, miltinių patiekalų. Kūnui tiks šveitimo procedūros.

21 diena. Simbolis – arklys. Kuo daugiau gryno oro ir fizinio aktyvumo!. Dieną pradėkite kontrastiniu dušu ir energijos nepristigs iki vakaro.

22 diena. Simbolis – auksinis raktelis. Šiandien svarbu nesušalti, pasirūpinti savo stuburu. Viso kūno odai skirkite daugiau dėmesio, palepinkite masažu, gaivinančiomis priemonėmis.

Fotolia nuotr./Pilnatis
Fotolia nuotr./Pilnatis

23 diena. Simbolis – krokodilas. Diena susijusi su esminėmis reformomis ir permainomis. Nors fizinė energija šiandien liejasi per kraštus, stenkitės ją tinkamai kontroliuoti ir nepersitempti.

24 diena. Simbolis – lokys. Stiprėja įvairių gydomųjų procedūrų poveikis, naudingi bus sąmoningai atliekami fiziniai pratimai, pavyzdžiui, jogos. Gera diena stiprinti savo fizinę sveikatą.

25 diena. Simbolis – vėžlys. Švelnus masažas vandens srove ar grožio miegas dieną padės atsigauti ir kūnui, ir sielai.

26 diena. Simbolis – pelkė. Ilsėkitės ir kaupkite jėgas. Blaškymasis ir tikslų siekimas bus bevaisis.

27 diena. Simbolis – trišakis. Nepulkite savęs smerkti ir bausti. Šiandien galimas nepasitenkinimas savimi. Pusiausvyrą padės atgauti pėdų masažas.

28 diena. Simbolis – lotosas. Kontroliuokite savo emocijas. Daugiau dėmesio skirkite vidiniam nei išoriniam grožiui. Pamedituokite, pasimelskite ar tiesiog skirkite laiko savo mintims surikiuoti.

29 diena. Simbolis – aštuonkojis. Paskutinės mėnesio dienos yra pačios nepalankiausios bet kokiai veiklai. Tad tokiomis dienomis neverta nieko naujo pradėti, geriau atsiduoti smulkiems rutininiams darbams.

30 diena. Simbolis – auksinė gulbė. Ne kiekvieną mėnesį ši Mėnulio diena pasitaiko. Tai atleidimo ir susitaikymo laikas. Įvertinkite praėjusį mėnesį ir pasiruoškite naujam.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt