Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gegužės mėnesio horoskopas

Gegužės darbų kalendorius
Fotolia nuotr. / Gegužės darbų kalendorius
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Gegužę dėl tiesioginiu būdu pradėjusių judėti planetų, atsivers galimybės išsiaiškinti tai, kas iki šiol nedavė ramybės, ir gauti tai, ko troškome. Tai bus aktualu tiek santykiuose, tiek asmeniniame ir dalykiniame bendravime. Visą mėnesį žodžiais sieksime išsikovoti pergalių. Dar bus dėl ko nustebti, priežasčių persigalvoti ir, sutikus kliūtis, ieškoti išeičių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įtaigūs ir karingi žodžiai. Mėnesio pradžioje turėsite dvi užduotis. Pirma – pasistengti dėl savo gerovės. Įkvėpti neakivaizdžių šaltinių ir paraginti vadovybės, stiprinkite savivertę, tikėdami savimi ir savo talentais. Antroji – rasti tinkamą būdą išreikšti savo mintis. Jūsų žodžiai, kurie vis nepasiekė reikalingų asmenų, bus išgirsti. Patobulėjęs jūsų kalbėjimo stilius, elgesys ar minčių eiga stebins kitus. Mėnesiui įpusėjus visa tai ims nešti naudą.

Patobulėjęs jūsų kalbėjimo stilius, elgesys ar minčių eiga stebins kitus. Mėnesiui įpusėjus visa tai ims nešti naudą.

Tiesa, dėl Marso Dvyniuose žodžiai taps galingu ginklu, kurį ne visuomet atsargiai ir atsakingai naudosite. Diskusijose, derybose, trumpose kelionėse ir ryšiuose su tais, kurie šalia, susikertant pirmai ir antrai mėnesio dekadoms, jūsų nuojauta šlubuos, todėl lengvai pasiklysite ar kitus paklaidinsite. Įsitraukę į aktyvų bendravimą ar visuomenines veiklas, optimistiškai sieksite pergalių. Pavyks rezervuoti vietas, kurias vėliau bus galima užsiimti.

Besibaigiant antrai mėnesio dekadai, pasikartoję žinias ar pakartotinai kur nors išvykę, sužibėsite išskirtinumu. Jūsų ženklu judanti Venera didins apetitą, todėl kelsite partneriams per dideles sąlygas. Jei kas nors parodys nepasitikėjimo ženklus, jūsų reakcijos bus audringos. Galiausiai bus sunku įtikinti tuos, kurie viską žino geriau už jus, trauktis iš kelio. Kai faktai nepadės, surizikuosite ištraukti neįprastų idėjų saują.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prieštaravimų sūkuryje. Didžiąją dalį mėnesio skirdami savo asmeninėms galioms stiprinti, vėliau mėgausitės darbo vaisiais. Nors kils pagundų užsidarius savo vidiniame pasaulyje peržiūrėti ankstesnes klaidas ir dėl jų gailėtis. Taip nenutiks, jei laiku padėkoję už pamokas, atsisveikinsite ir keliausite parodyti pasauliui, kuo esate ypatingi.

Jums padės bičiuliai ar komandos nariai, parodydami ateities perspektyvas ir sužadindami norą pasistengti dėl savo draugo ar visos grupės. Motyvuos toli esantieji ir žinios. Regis, tai keis jūsų požiūrį ar elgesį. Maždaug tuo metu, pasibaigus pirmai gegužės dekadai, jūsų santykių srityje įvyks pilnatis. Ji nukreips jūsų dėmesį nuo asmeninių aktualijų ir parodys, ką savo santykiuose būtina pakeisti. Gal nuspręsite keisti ne santykius, o save?

Mėnesiui įpusėjus, jūsų ženklan po klajonių grįžęs Merkurijus, padės išsakyti tai, kas aktualu jums. Jūsų klausysis su derama pagarba, jei išmokote pastaruoju metu tekusias pamokas. Anksčiau pradėtų nebaigtų darbų gausa trukdys ilsėtis ar kitaip atgauti jėgas. Kils prieštaravimų: vieną akimirką teigsite, kad viską suspėti įmanoma ir aukositės, stengdamiesi įtikti kolegoms, o kitą slapstysitės, sugalvodami krūvą pasiteisinimų. Pamokslautojai ir visokie guru trikdys jūsų smagią vienatvę, kuriai visai mėnesį jausite nepaaiškinamą trauką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šuns veislė pagal Zodiaką

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo keliu. Jums prieš akis – aktyvus mėnuo. Tiesa, Saulės ir jūsų ženklo valdovo padėtis dalį mėnesio jus skatins slapstytis. Visų pirma, atiduosite duoklę komandai. Kas nepasakyta – išsakysite, ko nesužinojote – sužinosite. Regis, pakartotinai ištartos jūsų mintys nenueis niekais. Jei patys tikėsite tuo, ką sakote, prie jūsų idėjų jungsis ir kiti. Tam pritars Venera, padedanti šalia bendražygių jaustis komfortiškai.

Saviraišką pirmas dvi mėnesio dekadas atrasite užsiimdami savo darbais ten, kur jūsų niekas nestebi. Turėsite didelių kilnių siekių ir noro keistis. Jei vidinis darbas dėl viso to bus veiksmingas, tai aktyvūs veiksmai dėl menamo tikslo – tik paikas laiko švaistymas. Klaidas reikės atitaisyti, todėl pirmos ir antros dekadų sankirtoje nusiimkite rožinius akinius. Kūrybiniai ar pramogų planai eisis lyg iš pypkės, tačiau ir čia neapsirikite, nes noro žadėti bus daugiau, nei galimybių įgyvendinti.

Paskutinę mėnesio dekadą, kai Saulė įsikurs jūsų ženkle, prasidės tikrasis jūsų sužydėjimo laikas. Eidami savo pasirinktu keliu jausite, kad pildosi slaptos svajonės, gaunate reikalingus atsakymus ir komandos dvasia tiesiog jus įtraukia į veiksmą. Deja, net ir esant tokioms sąlygoms, atsiras kas kuria kliūtis. Gal tai paskatins mobilizuoti jėgas ir efektyviau atsiskleisti?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kelionė į save. Gegužės pradžioje nerasite geresnės vietos save realizuoti nei tarp bičiulių ar bendražygių. Komandos dvasia žadins įtaigiai siūlyti kitiems tai, kuo tikite. Nors kai kas jūsų grupės gretose keisis, tai dar labiau motyvuos. Tuo sklandžiau eisis, kuo atidesni būsite neįvykdytiems tikslams, kuriuos išsikėlėte sau anksčiau ar kas nors tai padarė už jus.

Pirmos dekados pabaigoje pilnatis pakvies į gyvenimą pažiūrėti iš kitos pusės. Kai vieni ieškos saviraiškos ir diegs permainas kūrybinėje veikloje, antri atliks pertvarkas auklėjimo metodikoje, o treti supras, kad reikia koreguoti pasilinksminimų pobūdį ir atrasti džiaugsmą savo veikloje.

Antrai dekadai baigiantis darbas ir namai konkuruos, kiekvienas tempdamas į savo pusę neįtikėtinais pažadais ir ypatingomis privilegijomis. Rekomendacijų, ką rinktis ar kitais klausimais, sulauksite iš savo partnerių. Deja, tai prieštaraus tam, ko tikėjotės. Tuomet pamanysite, kad jums pavyduliauja. Ir būsite beveik teisūs.

Jaunatis mėnesiui judant link pabaigos bus signalas atsigręžti į savo vidinį pasaulį ir jį susitvarkyti. Galimas daiktas, jog draugai jums parodys didžiąsias klaidas ir padės rasti raktą, padedantį atrakinti ramybės, harmonijos, taikos ir sveikatos duris.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ambicingi žaidėjai. Jūsų ženklą valdanti Saulė dvi pirmąsias dekadas keliaus Jaučio ženklu, todėl žinosite, ko imtis, kad savo profesinėje scenoje galėtumėte šviesti dar stipriau. Matydamas jūsų pastangas, kai kas dosniai atvers pinigines ar kitaip prisidės prie jūsų karjeros perspektyvų.

Pilnatis aplankys jūsų namus, kuriuose pertvarkos bus reikalingos ne mažiau nei darbe. Niekas už jus geriau neparinks tinkamiausių būdų pagerinti šeimyninio gyvenimo kokybę, ypač atrenkant, ką iš jų išmesti, o ką pasilikti. Pasidalinti anksčiau įsisavintomis žiniomis užsidegs žalia šviesa. Vilsitės jomis nustebinti kitus ir sužadinti entuziazmą.

Mėnesio antroji pusė bus nemažiau darbinga, ypač dėl atsivėrusių durų į diskusijų erdvę. Joje galėsite išsakyti tai, ką ne vieną dieną brandinote. Galiausiai ne tik reikšite mintis, bet noriai priimsite ir tas rekomendacijas, kurias teiks kiti, siūlydami kai ką sužinoti ir šį tą permąstyti.

Saulė paskutinę mėnesio dekadą pasiekusi Dvynius, įtrauks į komandinius žaidimus. Tapsite kapitonais, eiliniais žaidėjais, gausite ypatingą užduotį ar liksite sėdėti ant atsarginio suolelio, – priklausys nuo to, kokį profesinį autoritetą pelnėte. Jei situacija netenkina, jaunatį Dvynių ženkle panaudokite naujoms strategijoms formuoti, tačiau nepatekite į pavyduolių spąstus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt