Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Interjeras pagal Zodiako ženklą

Ryškus interjeras
Fotolia nuotr. / Ryškus interjeras
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kiekvienas Zodiako ženklas yra apdovanotas tam tikra energiją, kurią lemia jo gimimo laikas. Todėl vieni žmonės labiau mėgsta klasikinį stilių, kiti – modernų, o treti savo namams renkasi visišką eklektiką. Štai apie ką byloja žvaigždės.

Avinas – stiprus ir energingas, tad ir namai jo tokie, kokia bus nuotaika. Jei darantis remontą kilo mintis apie klasikinį stilių – taip ir padarys. Bet jei po pusės metų susižavės moderniu, netruks viską pertvarkyti. Šie žmonės mėgsta nuolat ką nors savo būste keisti. O kadangi yra impulsyvūs, jų namų interjero stilius gali keistis. Svarbu, kad namuose jaustųsi gerai. Avinams reikėtų rinktis šviesias spalvas, taip pat patartina geriau keisti detales, o ne baldus – bus pigiau.

Jaučių energija kur kas pastovesnė, todėl jie nelinkę blaškytis nuo vieno stiliaus prie kito. Namai yra jų tvirtovė, kur gali pailsėti ir atsipalaiduoti. Svarbiausias Jaučių reikalavimas interjerui – turi būti patogu ir jauku, tad šio ženklo atstovams neretai patinka ir kantri, ir klasikinis stilius, šiek tiek romantiškų detalių taip pat nepamaišytų.

Shutterstock nuotr./Auksas interjere
Shutterstock nuotr./Auksas interjere

Permainingiesiems Dvyniams reikia „lengvo“ interjero stiliaus, jie nenori daug investuoti į tai, kas galbūt po kelių mėnesių jų nebetenkins. Dvilypė šio ženklo asmenybė nuolat ieško ko nors nauja, tad jų baldai turi būti lengvi, mobilūs, šiuolaikiniai ir lengvai transformuojami. Jiems prie širdies – paprastas skandinaviškas stilius, bet gali patikti ir itališkas, ir modernus su keletu klasikinio stiliaus elementų.

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 daiktai virtuvėje, kurie kenkia jūsų sveikatai

Romantiškieji ir namų energiją itin puoselėjantys Vėžiai mėgsta senovinius daiktus. Jų namuose neretai galima pamatyti baldų ar daiktų, kurie yra šeimos palikimas. Šio ženklo atstovai mėgsta nuotraukas, yra jautrūs įspūdžiams. Geriausia vieta visai šeimai susirinkti ir maloniai pasišnekučiuoti jiems – virtuvė, kur galima ir skaniai pasivaišinti, tad nemažai dėmesio skiria virtuvės įrangai, indams. Nors to ir nedeklaruoja, tačiau labiausiai šis ženklas linkęs kurti klasikinį stilių arba bent jau pasirinkti ne vieną šio stiliaus detalę.

Liūtams patinka, kai jais žavimasi, todėl savo namams šio ženklo atstovai skiria labai daug dėmesio. Jei geba, gali viską padaryti savo rankomis, o jei tokių gebėjimų neturi, pasamdo profesionalus. Tai žmonės, kuriems svarbu turėti viską, kas yra geriausia ir originaliausia, ir sukurti prabangos įspūdį. Liūtai gali pasirinkti tiek minimalistinį, tiek skandinavišką, tiek klasikinį stilių, – jame vis tiek atsiras viena kita detalė, kuri svečią privers aiktelėti dėl savo išskirtinumo.

Shutterstock nuotr./Interjeras
Shutterstock nuotr./Interjeras

Mergelės – tvarkos kūrėjos. Jos nefantazuoja, nekuria nerealių planų, bet veikia. Čia ir dabar. Iškart. Tad labai daug priklauso nuo to, kokios šio ženklo žmonių galimybės. Jei gali, Mergelės turi nuosavą namą su ploteliu žemės. Namų stilius pirmiausia turi būti funkcionalus, kad gyventi būtų patogu ir lengva tvarkytis. Šio ženklo atstovai pirmiausia vertina aiškias linijas, tikslias geometrines formas, tad neretai renkasi funkcionalų minimalizmą, kurį derina su senoviniais daiktais, kuriuos paprastai jiems gaila išmesti.

Harmoningosioms Svarstyklėms patinka stilingas ir ramus interjeras. Jos gali pasirinkti japonišką stilistiką, minimalizmą ar skandinavišką paprastumą. Jų namai dažniausiai būna vieningo stiliaus, nes šio ženklo atstovai nemėgsta eklektikos ir rūpestingai, ilgai dvejodami, vis sverdami, ieško savojo tobulojo varianto. Būtini – dideli langai, nes patinka erdvės pojūtis, ir šviesios spalvos.

Skorpionų namai tokie pat daugialypiai ir nepaprasti, kaip ir jų ypatinga asmenybė. Šio ženklo atstovai nepaprastai kritiški, tad savo namus įsirenginėja ilgai ir nuosekliai, kad niekas negalėtų pareikšti nepalankios nuomonės. Skorpionai – didelių planų ir didingų projektų kūrėjai, tad jų namuose taip pat galima pastebėti tokių apraiškų, pavyzdžiui, neretai jie mėgsta didelius ir masyvius odinius baldus, įspūdingo dydžio šviestuvus, renkasi gilias raudonas, mėlynas, bordo spalvas. O stilius tarpusavyje gali ir perpinti, tarkim, vonią įrengti moderniai, miegamąjį – romantiškai, o svetainę – klasikiniu stiliumi.

Shutterstock nuotr./Miegamasis
Shutterstock nuotr./Miegamasis

Šauliams reikalingas nuolatinis judėjimas, tad ir baldai šių žmonių namuose bus neretai perstatomi. Transformuojami foteliai, lovos, kėdės ir stalai – jų svajonė, nes tai padeda kasdien gyventi vis kitokiuose namuose. Šio ženklo atstovai neprieštarautų namus įsirengti hi-tech stiliumi arba apskritai paliktų lengvą eklektiką – juk taip įdomiau! Ir kas galėtų prieštarauti? Juk dėl skonio nesiginčijama.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

Iš prigimties konservatyvūs Ožiaragiai pageidautų, kad jų namų stilius pirmiausia būtų praktiškas. Tai reiškia – funkcionalūs ir patikimi baldai, laiko patikrinti seni, geri daiktai, vienas kitas klasikinio meno kūrinių. Ožiaragiai vertina autentiškumą ir nepriekaištingą kokybę, tad neretai renkasi kažką panašaus į klasikinį stilių, mėgsta natūralaus medžio spalvą, tačiau vengia nereikalingų detalių ir perkrauto interjero.

Oro ženklas Vandenis „dūsta“ tamsiuose namuose. Tai tipiški hi-tech stiliaus atstovai, nes jiems svarbu visos aukštosios technologijos, tačiau ir eklektika jiems ne svetima, nes išmesti seną močiutės megztą staltiesę taip pat gaila, tad jų interjere kartais susitinka, rodos, patys nesuderinamiausi daiktai, baldai, detalės. Vandeniai dažnai blaškosi nuo vieno kraštutinumo prie kito, tačiau kad ir kaip įsirengtų namus, juose stulbinamai viskas dera tarpusavyje.

Romantiškosios Žuvys yra labai jautrios ir jausmingos, todėl tai dažniausiai atsispindi ir jų namuose, kuriuose jaučiama paslaptingumo aura. Šio ženklo atstovės mėgsta minkštutes pagalvėles, dailiai krentančias užuolaidas. Žuvys iš kelionių visada parsiveža suvenyrų ir labai ilgai negali atsisakyti tokių interjero detalių, nes jos susijusios su įspūdžiais, su prisiminimais, kuriais šio ženklo atstovai gyvena. Joms patinka kantri, romantiškas itališkas stilius, harmoninga pastelinių spalvų dermė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt