Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaučiai – Zodiako atkaklieji

Zodiako ženklas Jautis
123RF.com nuotr. / Zodiako ženklas Jautis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Balandžio 20 – gegužės 20 dienomis gimusius žmones globojanti Venera bei Žemės stichija suteikia jiems atkaklumo ir pastovumo. Tai labai nuoseklūs žmonės, kurie dažniausiai turi savo tikslą ir atkakliai jo siekia. Pasitikrinkite, ar viską žinote apie savo pažįstamus Jaučio ženklo atstovus?

Šis ženklas – antras Zodiako rate, tad jau turi daugiau pastovumo ir nėra toks karštakošis kaip Avinas. Apskritai Jaučiai nelabai mėgsta išsiskirti iš aplinkos, todėl naują didelę kompaniją daug mieliau pakeis pažįstamų žmonių ratu. Tokioje aplinkoje jie gali atsiskleisti. Jie nėra labai greiti, tačiau ganėtinai ryžtingi, todėl to, ko siekia, dažniausiai atkakliu darbu pasiekia.

Apskritai visose gyvenimo srityse pasižymi tvirtu charakteriu, ypač, jei jau ką nors nutarė, perkalbėti jį gali būti labai sunku, o dažiausiai nelabai įmanoma.

Tvirtas charakteris ir romantikos poreikis

Apskritai visose gyvenimo srityse pasižymi tvirtu charakteriu, ypač, jei jau ką nors nutarė, perkalbėti jį gali būti labai sunku, o dažiausiai nelabai įmanoma. Pasitelkę ramų pasitikėjimą ir tikėjimą Jaučiai atkakliai žingsniuos į priekį, link tikslo, kol jį pasieks. Akivaizdu, kad tokios savybės retos, tad tai žinodamas ir nujausdamas šio ženklo atstovas dažniausiai labiausiai pasitiki tik pačiu savimi. Todėl jie nepakeičiami darbe. Retai kada veršis į vadovaujamas pozicijas, ypač būdami jauni, tačiau tai, kas priklauso nuo jų, padarys itin kokybiškai ir su visišku atsidavimu. Be to, neskaičiuos darbo valandų ir įdėto triūso. Dėl tokio Jaučių darbštumo gali pasirodyti, kad jie – asketiški žmonės. Anaiptol, tai labiau kito Žemės ženklo – Ožiaragio – savybė. O Jaučiai mėgsta gražią buitį, komfortą, žodžiu, dirbti ir užsidirbti savęs vertą apčiuopiamą rezultatą: patogų gyvenimą ir malonumus, skanų maistą, gerą mašiną, jaukų būstą. Meilės teikiami džiaugsmai jį taip pat žavi ir neretai atitraukia nuo visų darbų. Jie mėgsta patogumus, todėl visada susikuria sau malonią ir jaukią aplinką ir nemėgsta ko nors keisti, neretai svajoja apie nuosavą namą. „Mano namai – mano tvirtovė“ – tikrų Jaučių šūkis. Daugelis šio ženklo atstovų dievina sukišti rankas į žemę, sėti, sodinti, persodinti, tad jų aplinkoje neretai pastebėsite daug gėlių, nesvarbu, lauke auginamų, vazoninių ar skintų. Darbštumo ir grožio pojūčio dermė jų namus paprastai daro išskirtinai jaukius ir gražius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia energija vaikus apdovanoja jų gimimo diena

Žemės stichija jam visada padeda tvirtai stovėti ant kojų ir jausti Žemę. Todėl į šiuos žmones galite kreiptis, kai reikia aiškaus ir praktiško patarimo.

Tvirtai stovi ant kojų ir žino, ko nori iš gyvenimo

Jaučius globojanti Venera apdovanojo juos gebėjimu aistringai mylėti ir sukurti jaukią atmosferą, polinkiu į meną arba bent jau gebėjimu pastebėti ir įvertinti grožį. O Žemės stichija jam visada padeda tvirtai stovėti ant kojų ir jausti Žemę. Todėl į šiuos žmones galite kreiptis, kai reikia aiškaus ir praktiško patarimo, kai jaučiate, kad pernelyg užsisvajojote ir neturite kas nuleistų ant žemės. Jie tai padarys labai greitai ir paprastai, sudėlioję visus pliusus ir minusus ir be didelių sentimentų. Gal todėl patys kartais šiek tiek pritrūksta dvasios polėkio, bet visada jų pašonėje yra draugų, kurie pasižymi nemaža fantazija ir šiuo atveju gali jiems padėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

Tie, kas turi Jaučių draugų, žino, kad jie be galo nuoširdūs žmonės, kurie yra tiesūs ir nemėgsta tuščių šnekų, taip pat meluoti, o jei negali pasakyti tiesios, geriau patyli, nei apipila gražiais žodžiais. Už tai jie artimųjų yra labai vertinami. Jei norite su juo apie ką nors pasikalbėti, geriau tiesiai eikite prie reikalo esmės, užuot daugiažodžiavę. O jei šio ženklo atstovą norite patraukti į savo pusę, turite žinoti, kad jiems svarbi tvarka ir teisingumas. Tokiu šūkiu patrauksite Jaučius į savo pusę. Jų ištikimybė ir atsidavimas šeimai ir draugams kartais peržengia bet kokio suvokimo ribas, nes sunkiais momentais jie nepasiduoda ir dažnai niekam nesiskųsdami gali nešti ne pačią lengviausią naštą ištisus metus.

Pasitikintis, rimtas ir atkaklus Jautis dažniausiai gerai žino, ko nori iš gyvenimo ir ramiai, bet užtikrintai žingsniuoja į priekį, siekdamas savo tikslo ir nesiblaškydamas į šalis, todėl neretai pasiekia aukštumų, kas nepavyksta tiems, kuriems pristinga tokio atkaklumo.

Vieni sveikiausių ir stipriausių Zodiako ženklų

Nors sveikata, kaip ir daugelis kitų savybių, yra labai individualus dalykas, priklausantis nuo asmeninio horoskopo, tačiau apskritai vertinant Jaučiai astrologų laikomi vienu stipriausių ir sveikiausių Zodiako ženklų. Tiesa, jei jau suserga, tai ilgai sveiksta, nes neretai nenori klausyti gydytojų. Be to, padėties tokiu atveju negerina ir realus požiūris į gyvenimą. Štai Avino ženklo atstovas dėl savo naivumo ir neretai perdėto impulsyvaus optimizmo gali kone akimirksniu pasveikti, o štai Jautis padėties nevertins taip optimistiškai, jis suvokia, kad norint pasveikti reikia laiko. Štai ir serga mėnesį. Su Jaučio ženklu siejama gerklė, tad neretai šio ženklo atstovus vargina peršalimas ir angina. Kadangi mėgsta malonumus, taigi ir skanų maistą, pamirštantys tai kontroliuoti Jaučiai greitai pilnėja, o su tuo susiję ir kiti negalavimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt