Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip maitintis skirtingiems Zodiako ženklams, kad būtų sveiki ir liekni

Siciliečių maistas
Shutterstock nuotr. / Tiek maisto! Ką rinktis?
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Visi žmonės skirtingi, tačiau to paties Zodiako ženklo atstovai pasižymi tam tikromis būdingomis savybėmis. Pavyzdžiui, išrankiosios Mergelės vengia visko, ko nėra ragavusios, o smaguriai Jaučiai norėtų kasdien atrasti po naują skonį. Kokias mitybos rekomendacijas pateikia astrologai?

Avinai ir Skorpionai liūdesį bei nesėkmes malšina smaližiaudami

Šių ženklų atstovai visada vienu metu tvarko daugybę reikalų, tad pavalgyti laiko jiems beveik niekada nelieka, nebent bėgant pro šalį ką nors nustvėrus sukramsnoti. Žinoma, dėl to kenčia skrandis ir sveikata. O ir svarstyklės ne visada rodo tai, ką pageidauja. Astrologai Avinams rekomenduoja maitintis reguliariai, valgyti ramiai ir lėtai. O štai Skorpionai ganėtinai gerai išmano, kaip sveikai maitintis, tačiau vis „paslysta“ prisipirkę mėgstamų nesveikų skanėstų. Juos vertėtų keisti džiovintais vaisiais ar daržovių traškučiais.

Šauliams reikėtų valgyti tik tada, kai išalksta, išbandyti skirtingų šalių virtuves ir rinktis mažas porcijas.

Liūtai dietos laikosi nuo rytojaus, O Šauliai pamiršta išalkti

Šauliams patinka avantiūros, todėl apribojimų jie nepripažįsta ir virtuvėje, tačiau neretai taip įsijaučia į procesą, kad pamiršta liautis ragauti ir eksperimentuoti. Jiems reikėtų valgyti tik tada, kai išalksta, išbandyti skirtingų šalių virtuves ir rinktis mažas porcijas. Mitybos požiūriu Liūtai galėtų būti Šaulių draugai, nes niekada nepasisotina viena porcija. Šio ženklo atstovai mėgsta kartoti, kad jau nuo rytojaus, kito pirmadienio ar antradienio jau tikrai laikysis dietos, bet toji lemtingoji diena taip ir neateina. Liūtai turėtų atsižvelgti ir į tai, kad juos dažnai vargina stresas, tad jiems vertėtų rinktis produktus, kuriuose yra nervus tausojančių B grupės vitaminų ir magnio, pavyzdžiui, bananų, kepenėlių, rupios duonos, džiovintų vaisių.

DAUGIAU SKAITYKITE: Kaip gerai uždirbti pagal savo Zodiako ženklą?..

Jaučiams sunku išsaugoti dailią figūrą

Šio ženklo atstovai mėgsta pavalgyti, be to, jiems svarbu viskas: tiek maisto kokybė, tiek kiekis, tiek jo nauda ir estetika. Be to, Jaučiams ne tas pat, ką valgyti, jie tikrai nesitenkins sumuštiniais ar pusfabrikačiais, o praleis virtuvėje kelias valandas, kol pagamins tikrą šedevrą. Jie ramūs ir sėslūs, todėl tikru iššūkiu jiems tampa ir valgyti skaniai, ir išlaikyti dailią figūrą. Griežtos dietos ar badavimas – ne jiems, bet kokie apribojimai sukels tikrą paniką. Todėl šio ženklo atstovams reikia eiti kitu keliu – išanalizuoti savo racioną ir atsisakyti riebių ir saldžių produktų, o vietoj jų rinktis sveikatai naudingus pakaitalus.

Gurmanais jų negalėtum pavadinti, tačiau asketais taip pat. Bene labiausiai Vandeniai turėtų išmokti skaityti produktų etiketes.

Neišrankiesiems Vandeniams svarbu nepamiršti pavalgyti

Vandeniai neretai skraido padebesiais ir suka galvą dėl kur kas svarbesnių reikalų, nei tų, ką valgys vakarienės. Jie mitybai skiria tik tiek dėmesio, kad savo organizmą palaikytų sveiką ir stiprų. Gurmanais jų negalėtum pavadinti, tačiau asketais taip pat. Bene labiausiai Vandeniai turėtų išmokti skaityti produktų etiketes. Taip jie sužinotų, kad vaisiniame jogurte nėra vaisių, o mėgstamame limonade – vaisių sulčių.

Konservatyvieji Ožiaragiai ir Mergelės greičiau mirs iš bado, nei valgys bet ką

Konservatyvieji Žemės ženklai Mergelės ir Ožiaragiai praktiški ir pasitikintys savimi, todėl visai nenuostabu, kad ir maistą jie mėgsta paprastą, skanų ir sotų. Nuo vaikystės mėgstamus barščius ar keptas bulves jie rinksis kur kas mieliau nei dešimties ingredientų įmantrias salotas ar karštą patiekalą iš trijų žuvų. Šių ženklų atstovai niekada nevalgys dėl kompanijos. Taigi ir antsvorio jie retai kada turi. Mergelės nuo Ožiaragių skiriasi tuo, kad yra perfekcionistės ir dėl sveikatos pasiryžusios padaryti bet ką, taigi tarp jų daug vegetarių, veganių ir kitokių mitybos būdų pasekėjų. Be to, nejaukiai jaučiasi, kai reikia valgyti ne namuose. O labiausiai pasitiki tais patiekalais, kuriuos paruošia pačios ar pagamina jų artimieji.

Svarstyklės visur ieško harmonijos, net ir lėkštėje

Kadangi Veneros globojamos Svarstyklės harmonijos ieško visur, ne išimtis yra ir jų lėkštė. Maistas turi būti skanus ir estetiškai patiekiamas. Be to, nereikia persivalgyti, nes tai jau nukrypimas nuo normos, nuo pusiausvyros, kurią Svarstyklėms taip svarbu ir taip sunku išlaikyti. Todėl Svarstyklės paprastai neturi antsvorio, o jei taip nutinka, vadinasi, taip reikia. Tačiau jei jau nusprendė sulieknėti, šio ženklo atstovai tai daro lengvai ir vadovaudamosi savo instinktas, o jei jais nepasikliauja, – profesionalų pagalba. Šie žmonės niekada nekenks savo sveikatai laikydamiesi alinančių dietų, bet rinksis subalansuotą mitybą.

Vėžiams ir Žuvims maistas pirmiausia – emocija

Vandens ženklams Žuvims ir Vėžiams maistas – ne kalorijos ar naudingos medžiagos, bet pirmiausia – emocijų, komfortą ir malonumą teikiantis dalykas. Kai Vėžių gyvenime viskas klostosi palankiai, jie valgo viską ir mėgaujasi maistu, bet štai atsiradus problemų, kamuojant rūpesčiams, nebegali praryti nė kąsnio, nes tada dažniausiai juos vargina skrandžio skausmai.

Šio ženklo atstovai mėgsta ne tik skaniai ir su malonia kompanija pavalgyti, bet lygiai taip pat ir gamina puikiai, ir apsipirkinėti mėgsta. Kaip ir Žuvys, Vėžiams labai svarbus šiltas maistas, kasdien vertėtų valgyti sriubos, šiltų troškinių. Na, o Žuvų virtuvėje nerasite negražių indų. Išimtį jie padarys namuose palikdami tik antikvarinius rakandus ar šeimos relikvijas. Be to, Žuvys ne tik valgo iš gražių lėkščių, bet ir gamina maistą dailiuose ir patogiuose induose. Abiejų šių ženklų atstovai labiausiai vengti turėtų alkoholio, nes neretai jį vartodami nejaučia ribų.

Išradingieji Dvyniai visada ras išeitį

Šis Oro ženklas labai mėgsta bendrauti, o nesibaigiantys vakarėliai, susitikimai ir įvairios šventės tikrai neapsieina be maisto. Tačiau Dvyniams dažniausiai gaminti nelabai įdomu. Jie turi kur kas įdomesnės veiklos, nei suktis tarp puodų. Todėl jei gali, pietauja kavinėse, dažnai valgo eidami ar kur nors važiuodami. Tačiau nekimš bet ko, nes kas jau kas, o Dvyniai maisto etiketes visada skaito. Nebūtinai dėl to, kad domisi tuo, ką valgo, gal labiau – iš smalsumo. Na, o jei jau teks ruošti maistą, Dvyniai suksis itin kūrybiškai – išmoks gaminti vienas salotas ir jos taps jo firminėmis, parduotuvėje įsigys pyragą, o namuose jį pašildys ir užlies šokoladu. Šio ženklo atstovų dažnai kenčia nervų sistema, tad jiems rekomenduojama nepamiršti raminamųjų mėtų ar melisų arbatų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt