Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 13 d.

Tulpės
Fotolia nuotr. / Tulpės
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Tirštas emocinis tonas, vyravęs vakar, šiandien vis dar nesitrauks, tačiau įgaus kitokių atspalvių. Dienos nuotaikas nulems kiti veiksniai, pavyzdžiui, poreikis suprasti kitų žmonių motyvus, bendradarbiauti, imtis permainų, išsikovoti savo pozicijas ir išsilaisvinti nuo tų, kurie bando mumis manipuliuoti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kai aplink kunkuliuos nepasitikėjimo aistros, norom nenorom į jas įsitrauksite ir jūs, įtariai žvelgdami į įvykius ar žmones. Jei pernelyg neužsižaisite, suprasite, kad laimite ne tada, kai statote sienas tarp savęs ir kitų, kai varžotės ir ieškote kaltų, o kai pasitikite kitais ir ieškote atsakymų į jums aktualius klausimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gavę patarimų ar rekomendacijų iš kitų žmonių, šiandien neabejokite tuo, ką girdite. Regis, verta visa tai pritaikyti. Nereikės kelių bandymų suprasti, kad leisti kitiems groti pirmuoju smuiku apsimoka. Priimdami jų pasiūlymus, užuot brukę savus, įgysite stiprybės ir lengviau sieksite savo tikslų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų mintis šiandien pasiglemš kasdieniai darbai ir buitis, sveikatos aktualijos ir visa kita, kas surašyta ilgame jūsų dienotvarkės sąraše. Net ir turėdami labai aiškias užduotis, neramiai į jas reaguosite. Leidę kitiems patalkinti, liausitės kurti dramatiškus ateities scenarijus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Patys tikėsite ir kitus įtikinėsite, kad išaušo visai šauni diena. Deja, tai, kas jums skanu, daugumai bus įtartino skonio. Kažkas gal net pakeis jūsiškį, tačiau ir jūs nesnauskite, vis kokiu nors mažmožiu bandykite pakeisti kitų nuomonę. Tam padės kūrybiškumo ir žaismingumo stiprinimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Labiausiai rūpės šeima, tad tik būdami tikri dėl namuose esančiųjų gerovės ir saugumo galėsite pasirūpinti išoriniu pasauliu. Kad ir kur būtumėte ir su kuo susitiktumėte, į viską reaguosite labai asmeniškai, daug kartų tikrindami. Keletas pertvarkų buityje ar darbo vietoje įvyks nepastebimai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors ne viskas bus aišku, tai neturėtų jūsų sustabdyti. Ieškokite reikalingų žmonių, rinkite naujienas, gerinkite įgūdžius, nes tai jums atvers daugiau durų ir suves su reikalingais žmonėmis. Sprendimus, susijusius su vaikais, kūryba ar laisvalaikiu taip pat rasite šį tą sužinoję ar išmokę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dieną skirsite savivertei stiprinti ar savo vertybėms kaupti. Tiesa, tam pasirinktomis priemonėmis nesigirsite. O apie tai, ką turite ar įgijote, pranešite tuomet, kai jau laikysite rankose. Turėdami planą kai ką pakoreguoti namuose, nieko nelaukdami, griebkite jautį už ragų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien ignoruodami aplinkinių pastabas, galite vaikščioti ties pavojinga riba ir tuo didžiuotis. Ir net jei niekas nesupras, kodėl taip elgiatės, nesiteiksite kitiems paaiškinti savo elgesio motyvų. Regis, turėsite pakankamai žinių įteigti kitiems, kad toks elgesys ir požiūris yra pats tinkamiausias.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Verčiau meskite iš galvos bandymus ką nors kitiems įrodyti ar ko nors išmokyti. Leiskite aplinkiniams patiems tuo užsiimti, pernelyg nesureikšmindami kitų žmonių keistenybių ir laikinų trikdžių, trukdančių jums būti savimi. Jei turėsite galių ką nors pakeisti, tai tą planą vykdykite tyliai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visas jums reikalingas priemones parūpins komanda ar bičiuliai. Leiskite jiems pasijausti svarbiems ir reikalingiems. Tokiu būdu sustiprės jūsų ryšiai, padedantys sutelkti pajėgas ir užtikrinti patikimus bendros veiklos rezultatus. Užsigeidę permainų, nesustosite net sutikę visą skeptikų armiją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujas leidinys „Joga ir ajurveda“ – laimingam gyvenimui

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neieškokite lengvų kelių, ypač puoselėdami viltis dėl profesinių pasiekimų ir trokšdami, kad jūsų rezultatai būtų itin akivaizdūs. Tokia nuostata padės suprasti, kad visiškai išnaudojate dienos stiprybes. Bet tai dar ne viskas. Atraskite kaip netiesiogiai padaryti įtaką darbo vietoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rinksitės nestovėti vietoje ir nepasitenkinsite mažais dalykais. Kai kam labiau patiks pabėgti nuo realybės, o kitiems kils noras sužinoti daugiau. Neprašausite, jei didinsite savo žinių bagažą, stiprinsite tikėjimą, plėsite ryšius ir noriai dalinsitės tuo, ką žinote. Su tuo susijusios kelios pertvarkos darbe – ne prastas sumanymas.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt