Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 20 d.

Vandens lašas
„Shutterstock“ nuotr. / Vandens lašas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiandien Saulė pradės kelionę Jaučio ženklu, todėl šio ženklo atstovai ruoš žvakutes tortui, o visi kiti susirūpins, kaip materializuoti savo sumanymus. Ryte pasikalbėti bus užvis svarbiausia. Deja, būsime tokie pašnekovai, kuriems pasisakyti rūpės labiau, nei pasiklausyti kitų. Tokiu būdu bus užkliudytos ne pirma diena aktualios temos. Vakare visos jūros bus iki kelių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo šiandien rinkitės taktiką: skubėk lėtai. Tai padės jums įgyti reikalingo stabilumo, sustiprinti materialinę padėtį ir praktiškai pritaikyti savo gabumus. Tiesa, jūsų šnekos apie tai ne visiems rūpės, tačiau kai kurių pašnekovų nepaleisite, kol negausite tai, kas jums priklauso. Dieną užbaigsite patikėję draugystės galia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors nuo šiol jūsų asmenybei, kuri galės išsiskleisti kartu su pavasario žiedais, dėmesio netrūks. Šiandien nesiliausite kalbėti apie save ir apie tai, kas rūpi vien jums, o tai tikrai nebus įdomu visiems. Vakare, turėdami prieš akis tikslą, taip įniksite į darbus, kad pamiršite visa kita.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Prasideda laikas, kai reikia kai ką paaukoti dėl kitų, rasti saviraiškos užkulisiuose ir leisti sau kiek atsipūsti, išvalant kūną, sielą ir mintis nuo visokiausio balasto, trukdančio jums būti savimi. Tiesa, jus užvaldę prisiminimai gali trukdyti suprasti kitus. Dienos pabaigą praskaidrins atžalos ar mėgstama veikla.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios ir mistinės sidabro galios

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Daugiau pagarbos iš draugų ir kolegų ar priežasčių save išreikšti komandoje atsiras dėl pakitusios Saulės padėties. Tiesa, siekdami kai ką išaiškinti savo bendražygiams, turėsite tiek daug ką pasakyti, kad neliks laiko išgirsti tai, ką sako jie. Vakaro gėris pasklis po jūsų namus ir asmeninį gyvenimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Saulė pradeda kelionę jūsų karjeros sritimi, todėl metas peržiūrėti savo profesinius tikslus. Užsispyrimas ir kantrybė leis parodyti, iš kokio molio esate drėbti. Tiesa, pokalbiai su vadovybe gali žadėti daug, bet baigtis nepriėjus iki sprendimo. Kad ir kiek vakare išgirsite gerų naujienų, jų vis tiek bus per maža.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kelionės, studijos, ryšiai su užsieniu ir kitų mokymas bus sritys, kuriose galėsite šviesti iki valiai, kol Saulė judės Jaučio ženklu. O šiandien temų diskusijoms ieškoti nereikės, nes atrasite pasiklydusių avelių, kurias reikės perkalbėti keliauti su jumis. Neužmigsite, kol negausite trokštamų dovanų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl Saulės padėties bus slenksčių, kuriuos nenoriai peržengsite ir turėsite susitaikyti su kitų žmonių įtaka jums ir jūsų gyvenimo kokybei. Beje, šiandien gavę nors mažiausią galimybę sužinoti kokią nors paslaptį, ignoruosite bet kokį draudimą kišti nosį kur nereikia. Dienai baigiantis turėsite kuo didžiuotis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mintys gydo ir sargdina

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulė nuo šiol lanko jūsų partnerystės sritį, todėl geriausia dirva saviraiškai – būti su kitu žmogumi. Leisdami jam ar jai jus vesti už rankos, atrasite save. Tiesa, šiandien bus žmonių, kurie neleis jums prasižioti, nes turės ką pasakyti ar bent taip manys. Vakare norėsite tyliai užsiimti gerais darbais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būtinybė pasirūpinti savo ar kitų sveikata, buitimi ir visokiausiomis kasdienėmis užduotimis – toks jums duotas Saulės viešnagės Jaučio ženkle laikas. Neskubėkite, ir viską suspėsite. Beje, šiandien galite gauti vertingos informacijos šiais klausimais, tereikia norėti klausytis. Dieną užbaigs priminimas, jog šalia yra gerų draugų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kūrybiškai ir džiugiai save išreikšti jums rūpės užvis labiau, kaip ir paskirti savo laiką atžaloms ar mylimajam pradžiuginti. Jei jie bandytų jums kai ką paaiškinti, leiskite kalbėti, net jei atrodo, kad dėl jų kaltės groja vis ta pati sena plokštelė. Vakare pasigirsite ir tikėsitės iš to šiokios tokios naudos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl Saulės Jaučio ženkle geriausia vieta žemėje jums taps jūsų namai, o terpė save atskleisti – šeima. Tiesa, namiškiai, prisiminę kokią neišspręstą temą, turbūt neleis jums įsiterpti, tačiau net ir netobula diskusija bus prasminga. Vakare optimizmas užplūs dėl įspūdžių iš toli ar progų pasidalinti savo žiniomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visokiausių nesibaigiančių susitikimų ir šnekų, naujienų ir minčių apie šį bei tą rasis dėl Saulės Jaučio ženkle. Tačiau skubėkite sau patogiu tempu, neleisdami jūsų skubinti. Beje, šiandienos susitikimai bus tiek vertingi, kiek pašnekesio neužtemdys asmeniniai norai. Leiskite kitiems pasirūpinti jūsų vakaro kokybe.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt