Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 6 d.

Balionai
Fotolia nuotr. / Balionai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Džiuginti kitus ir patiems pasidžiaugti – tokia būtina geros savijautos ir puikios dienos sąlyga. Ryte lengvai žadėsime, šventai tikėdami savo galimybėmis. Tačiau įdienojus realybė parodys mums savo tikrąjį veidą: būsime apkaltinti savanaudiškumu ir teks grįžti prie užduočių, kurias mieliau atidėtume. Vakaro netikėtumai turės teigiamą finalą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną pradėsite spinduliuodami gerą nuotaiką ir džiaugsmą, mėgaudamiesi kitų žmonių dėmesiu. Apetitas augs, o siekdami padidinti savo auditoriją, užsigriebsite tiek, kad aprėpti negalėsite. Azartas gali jus paskatinti per daug išlaidauti. Vakare bus atviri keliai jūsų originalumui išreikšti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Asmeninis gyvenimas teiks teigiamų emocijų. Turėsite daug planų dėl darbo, buities patobulinimo ar sveikesnio gyvenimo būdo. Tačiau dalis užmojų liks gerų norų sąraše, jei savo energiją nukreipsite ne konkrečioms problemos spręsti, o konkuruoti. Įtarimus keliantys pasiūlymai namuose vakare bus sutikti palankiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Chiromantė Lara Adžgauskienė: „Žmogus gali pakeisti savo likimą“

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išdidžiai brisdami į patį naujienų sūkurį, šiandien džiaugsmingai bendrausite ir su malonumu užmegsite įvairius ryšius. Skubėkite išreikšti save, tačiau per daug neišsiplėskite. Antraip vėliau bus sudėtinga visa tai realizuoti ir dar bus primintos jūsų praeities klaidos. Vakaro scenarijų perdėlios bičiuliai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ieškosite būdų save praturtinti ir kuklumu tikrai nė vieno nenustebinsite. Net apdovanoti ar pagirti, sotumo ar dėkingumo jausmo nepatirsite. Dienos viduryje jūsų komandą aplankys konkurencijos kupinos nuotaikos. Vakare į galvą ateis išties vertingos idėjos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėsite ne vieną kozirį, kurį bus galima laiku panaudoti, neabejojant dėl savo pasirinkimų. Regis, taip dienos pradžioje ir pasielgsite, be to, dar pasistengsite, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų. Įdienojus suskubsite kuo daugiau nuveikti, tačiau pripažinimo nelaukite. Dienai baigiantis jūsų vaizduotę audrins keistos žinios iš toli.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Radę aplinkybių ar priemonių kam nors neakivaizdžiai praskaidrinti dieną, tuo ir užsiimkite. Regis, turėsite kuo dalintis, bet šiek tiek ir perlenksite lazdą. Apie vidurdienį šiuos jūsų altruistiškus darbus sutrukdys kiti, rimtesni, susiję su mokymusi ar užsieniu. Dienai baigiantis gausite keistokų rekomendacijų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Degsite noru įtikti savo komandai, todėl ryte bandysite ir savo pačių ambicijas pamaitinti, ir kitiems įtikti. Dieną bus sunku žaisti kompromisų žaidimus, o dar sunkiau – priimti pagalbą, kuri jums visai nereikalinga. Joje įžiūrėsite grėsmes, o ne geranoriškumą. Vakaro pramogas tegul pasiūlo kiti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien išties bus smagu pasistengti žinant, kad jūsų pastangos neliks nepastebėtos. Ryte gaudydami progą sublizgėti, perlenksite lazdą. Kol darysite tai gražiai, niekam neužklius. Vėliau būsite linkę kovoti už tai, ko negaunate, su tais, kurie jums trukdo ar jus kritikuoja. Vakarui planų nekurkite, nes jie vis tiek pasikeis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ore tvyros geranoriški ketinimai. Jūsų galimybės ryte bus neribotos ir tuo jus įtikins kolegos. Ar išties viskas taip, paaiškės vėliau. Įdienojus bandydami įtikinti kitus, kad reikia pasistengti, sukelsite sumaištį. Apsiginkluokite komplimentais ir pabaikite dieną pasiūlydami kitiems tai, kas žavi jus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kas geriausias Zodiako melagis?..

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gera bus ryte suprasti, kad šalia yra norinčių su jums dalintis tuo, kas geriausia. Tokiu būdu ir smagios bendros pergalės bus lengvai pasiekiamos. Tačiau neskubėkite švęsti, nes viską gali sugriauti aplinkybės, trukdančios pasidalinti savo nuopelnų vaisiais. Diena pasibaigs stebintis tuo, kas vyksta po jūsų namų stogu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien leisite kitiems dominuoti, negailėdami pagyrimų ir su pagarba išklausydami pamokymus. Taip užsidirbsite papildomų balų. Viską sugriauti gali nebent asmeniniai poreikiai, kurių niekaip nepavyks paminti vardan kito žmogaus. Vakare viskas vyks ne pagal išankstinį planą, bet gavus netikėtų žinių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbštūs ir su meile atlikę kasdienius darbus, galėsite savimi didžiuotis. Visokeriopą pagalbą jums siūlys ir kiti žmonės. Dieną jūsų darbus trikdys kvietimai kur nors nuvykti, su kuo nors susitikti ar pasikalbėti. Vakare neplanuotai ką nors įsigysite savo buičiai, darbui ar sveikatai pagerinti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt