Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – birželio 1 d.

Gera diena
Fotolia nuotr. / Gera diena
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Darbštūs, kruopštūs ir smulkmeniški, sutriksime įtraukti į pokalbius, kviečiami į susitikimus ar kitaip verčiami veltui gaišti laiką. Nesusilaikysime nepakritikavę tų, kurie ką nors darys netinkamai, be to, ir sau kritikos nepagailėsime. Labai rimtai vertinsime savo ir kitų žmonių jausmus, noriai taisydami ankstesnes klaidas, o vakare nugrimsime į svajones ir iliuzijas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turėdami sąlygas dirbti, nieko daugiau iš dienos ir iš aplinkinių nereikalausite. Nebent šiek tiek jais nepasitikėsite, mokysite ar perdarysite netobulą darbą. Jūsų asmeninės savybės įtikins bet kokį skeptiką. Vakare jums gali kilti noras pasislėpti išgalvotame pasaulyje. Puiku, jei tai bus knyga, filmas ar sapnas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Matysite prasmę mažuose dalykuose. Tiesa, ne viskas teiks trokštamą atlygį ir ne visuomet pavyks pritaikyti savo gebėjimus. Tiems, kurie tikisi gauti palaikymą ar paramą, reikės ieškoti aplinkkelių. Vakare, metę šalin savo planus ir puolę padėti draugams, neatitrūkite nuo žemės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškas motinos ir kūdikio ryšys

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dalį laiko nuo kitų darbų atėmę ir paskyrę savo šeimai, pajusite palengvėjimą. Tačiau jūsų asmeninė pozicija šiek tiek kirsis su ta, kurios laikosi jūsų artimieji. Beje, šalia atsiras patikimas bičiulis. Taip pat galite patikėti tuo, kuris anksčiau nekėlė pasitikėjimo. Vakare laimę rasite namuose, o ne darbe ar pataikaudami ambicijoms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bus susitikimų, kalbų ir nesibaigiančių veiklų, kai reikės skirti daug dėmesio detalėms ir būti itin kruopštiems. Senos klaidos ar baimės kiš koją, siekiant tobulo rezultato. Darbe ryšitės grįžti prie nebaigtos užduoties. Vakare nesivelkite į diskusijas, nes gali tekti suprasti, jog kalbate skirtingomis kalbomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vilsitės gauti tai, ko jums reikės, ir tai bus įmanoma, pasitelkus kantrybę, pastabumą ir tikslumą. Iš pusiausvyros išmuš nebent bičiuliai ar komandos nariai, tačiau ją greit atgausite. Bus ko pasimokyti iš tų, kurie mažesni už jus. Dienos pabaigoje ne pro šalį atsispirti dosniems pasiūlymams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite tokie tikri dėl to, ką darote, kad ir kiti nevalingai ims jus kopijuoti. Tačiau stebėkite, ar nepersistengiate, bandydami padaryti gerą įspūdį. Kažkas prisijungs prie jūsų namų gražinimo planų. O vakare, pamiršę pozicijas, kurias pavyko išsikovoti per dieną, perleisite įgaliojimus savo antrajai pusei.

TAIP PAT SKAITYKITE: Likimo skaičiai – raktas į pažinimą

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien leiskite sau šiek tiek pabūti vieni, padirbėkite atokiau nuo ūžiančios minios, pasirinkite stebėtojo taktiką. Tai pamiršite, gavę progą ką nors pamokyti, ir taip sukelsite aplink save ar savo viduje mažutį chaosą. Ne pro šalį priminti parneriams apie neįvykdytus įsipareigojimus. Vakare bet ko nedėkite į burną.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite geri kolegos, kurie džiugins savo uolumu, kantrybe ir atsidavimu darbui, tačiau ar visais pasitikėsite, nežinia. Gerai jausitės, jei imsitės to, kam paprastai trūko gebėjimų ar įgūdžių. Vakaro laiką išvaistysite tuščioms pramogoms, o pataikaudami atžaloms taip pat nieko nelaimėsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turėsite tikslų, kurių sieksite mažais žingsneliais ir kruopščiai apgalvodami kiekvieną būsimą veiksmą. Tačiau tam trikdys ar nepritars jūsų partneriai. Dar kartą įrodysite mylimiesiems, kad į jus galima atsiremti. Vakare, viską metę ir puolę vykdyti namiškių norų, nespėję nė apsidairyti, nusivilsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo didelius planus lyg kokią dėlionę dėliosite iš mažų detalių. Taip elgdamiesi kai kurių mažų užduotėlių vis dėlto nepastebėsite. Be to, veltui primygtinai kolegoms piršite savo požiūrį ar žinias. Senos problemos spręsis, didindamos laimę namuose. Vakare tikėsite visokiausiomis pasakomis.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenoriai su kitais dalinsitės tuo, kas jums rūpi. Tačiau atradę priežastį pasitikėti, nustebsite gavę šį tą vertingo. Bet tai ne priežastis rizikuoti. Jei bičiuliai pasidalins su jumis vertinga informacija, įsigilinkite į ją. Vakare labiau pasikliaukite kitais, o ne aklai tikėkite savimi. Tai leis padaryti mažiau klaidų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera žinoti, kad šalia yra patikimas žmogus. Tiesa, jūsų noras kaip nors pataikauti asmeninio gyvenimo silpnybėms gali būti ne visiems suprantamas. Pravartu tikėti savimi, nes tuo patikės ir darbdaviai. Vakare neapsispręsite, ar tikėti antrąja puse, ar savo nuojautomis.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt